PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
NBA 2k14 - porównanie jakości oprawy wizualnej na poszczególne generacje - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 4 (PS4) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-4-ps4)
+--- Dział: Newsy (https://playstationforum.pl/forum-newsy--262)
+--- Wątek: NBA 2k14 - porównanie jakości oprawy wizualnej na poszczególne generacje (/thread-nba-2k14-porownanie-jako%C5%9Bci-oprawy-wizualnej-na-poszczegolne-generacje)



NBA 2k14 - porównanie jakości oprawy wizualnej na poszczególne generacje - PaultheGreat - 15-10-2013

[Obrazek: 21.jpg]

2k Sports opublikowało pierwszy screen przedstawiający next-genową wersję najnowszej odsłony koszykarskiej serii. Oczywiście nie trzeba było czekać aż fani wezmą pod lupę owy screen i zestawią go z wcześniejszymi obrazkami przedstawiającymi grę na konsole siódmej generacji. Najnowszy zrzut prezentuje LeBrona Jamesa, toteż porównano go z innym obrazkiem, na którym się znalazł.

2k Sports zapowiedziało także ukazanie materiału wideo pochodzącego z next-genowej wersji.

[Obrazek: 12.jpg]
[Obrazek: Por%C3%B3wnanie-605x294.jpg]


RE: NBA 2k14 - porównanie jakości oprawy wizualnej na poszczególne generacje - Szymon - 15-10-2013

Normalnie nie wierzę. Pierwszy screen jest tak fotorealistyczny, że póki nie ujrzałem loga PS4 myślałem, że to prawdziwy koszykarz.


RE: NBA 2k14 - porównanie jakości oprawy wizualnej na poszczególne generacje - mattek - 15-10-2013

Faktycznie, bardzo realistyczne. A jeszcze niedawno siódma generacja miała fotorealistyczną grafikę Big Grin


RE: NBA 2k14 - porównanie jakości oprawy wizualnej na poszczególne generacje - LFC - 07-08-2014

Nie będę zakładał nowego tematu dla jednego pytania, czy w NBA 2k14 aktualizowane są składy? Wiem że jak były w realu Play Offy to włączając grę wyświetlało się się Spurs vs Miami więc gra "dostrzega" co dzieję się w w tym realnym NBA więc dziwię się że nie aktualizują się składy na bieżąco.


RE: NBA 2k14 - porównanie jakości oprawy wizualnej na poszczególne generacje - Makaveli - 07-08-2014

Powiem wam, że refleksy na paskach na piłce wyglądają fenomenalnie. Zmiotło mnie to po prostu. Jeżeli tak ta gra będzie wyglądać, to pozostaje tylko zaopatrzenie się w telewizor o przekątnej 80 cali...

Niestety nadal nie potrafią zrobić koszulki, która naturalnie leży na ramionach gracza - wciąż lewituje ona nad barkami.


RE: NBA 2k14 - porównanie jakości oprawy wizualnej na poszczególne generacje - VortaL - 07-08-2014

No refleksy na piłce miazga.


RE: NBA 2k14 - porównanie jakości oprawy wizualnej na poszczególne generacje - Vicious - 08-08-2014

Cytat:Nie będę zakładał nowego tematu dla jednego pytania, czy w NBA 2k14 aktualizowane są składy? Wiem że jak były w realu Play Offy to włączając grę wyświetlało się się Spurs vs Miami więc gra "dostrzega" co dzieję się w w tym realnym NBA więc dziwię się że nie aktualizują się składy na bieżąco.

LFC - składy są aktualne w grach tylko single match etc. Natomiast jak grasz jakąkolwiek karierę to składy są takie jak w Twojej grze.


Co do fotki. No wygląda to naprawdę nieźle. Chociaż nadal diabeł tkwi w szczegółach. Refleksy na piłce - miazga - ale N w napisie SPALDING ma ząbki, że aż boli Wink . Ubranie nadal nie wygląda realistycznie (czekam aż tak będzie). Ja dodam jeszcze, że nareszcie oczy nie są "puste" - refleksy w nich to coś pięknego. Wreszcie dłonie nie wyglądają jak grabie. Oby w ruchu to wyglądało równie pięknie.


RE: NBA 2k14 - porównanie jakości oprawy wizualnej na poszczególne generacje - Yohokaru - 08-08-2014

Fotki fotkami, ale czy widzieliście gameplaye? Mało się u nas mówi o NBA 2K14, wszyscy raczej przykładają zbędną uwagę do nowych remasterów, ale to najlepiej wyglądająca gra sportowa tej generacji. Oglądając fragment meczu przez dłuższą chwilę zastanawiałem się, czy to nie leci przypadkiem transmisja ze Staples Center. Profesjonalny komentarz, szybkie ujęcia, jak to na co dzień w NBA, wszystko z pełną pompą.


RE: NBA 2k14 - porównanie jakości oprawy wizualnej na poszczególne generacje - mattek - 08-08-2014

Grałem kilka razy i za każdym razem mówiłem "wow". Zdecydowanie to jedna z najlepszych nextgenowych gier.