PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
PSX Extreme 191 - przegląd serii: Silent Hill! :) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Inne (https://playstationforum.pl/forum-inne)
+--- Wątek: PSX Extreme 191 - przegląd serii: Silent Hill! :) (/thread-psx-extreme-191-przeglad-serii-silent-hill)



PSX Extreme 191 - przegląd serii: Silent Hill! :) - piotros - 25-06-2013

W najnowszym, lipcowym wydaniu PSX Extreme znajdziecie 4 strony przeglądu serii 8 głównych części Silent Hill... Smile
Z podsumowania punktów wynika, że na pierwszym miejscu sumując punkty za: oprawę, nowości, grywalności i grozę jest...
Shattered Memories zdobywając 29 punktów, ale to głównie za wersję na Wii, która podobno ma najlepsze sterowanie porównując do wersji na PSP i PS2, później jest SH1 z 28 punktami i SH2 z 27 punktami.
Zainteresowanych szczegółowym podsumowaniem każdej z 8 głównych części poza Book of Memories wydanej na PS Vita, zachęcam do kupna najnowszego PSX Extreme... Smile lub jak ktoś woli je osobiście poznać, to do zagrania w nie... Smile
Mi została do ogrania ostatnia część Downpour, która stoi na półce, ale aż szkoda mi w nią grać wiedząc, że jest to ostatnia część... ;(


RE: PSX Extreme 191 - przegląd serii: Silent Hill! :) - Mr.Q - 25-06-2013

Piotros napisał(a):Mi została do ogrania ostatnia część Downpour, która stoi na półce, ale aż szkoda mi w nią grać wiedząc, że jest to ostatnia część... ;(
Ja Homecoming i Downpour nie zaliczam w moim prywatnym rankingu do serii. U mnie Silent Hill kończy się na The Room.
Dzięki za info Smile


RE: PSX Extreme 191 - przegląd serii: Silent Hill! :) - Yohokaru - 25-06-2013

Dzięki za info, w kiosku niedaleko dworca zawsze czytam sobie PSX Extreme, toteż z chęcią spojrzę na artykuł, może w końcu zachęci mnie do tej serii (co ja gadam Big Grin), ale z pewnością zobaczę Smile


RE: PSX Extreme 191 - przegląd serii: Silent Hill! :) - piotros - 25-06-2013

(25-06-2013, 14:39)Yohokaru napisał(a): Dzięki za info, w kiosku niedaleko dworca zawsze czytam sobie PSX Extreme, toteż z chęcią spojrzę na artykuł, może w końcu zachęci mnie do tej serii (co ja gadam Big Grin), ale z pewnością zobaczę Smile

W kioskach powinien być od jutra. A w tę serię warto zagrać, więc się nie zastanawiaj czy grać tylko w którą część... Smile


RE: PSX Extreme 191 - przegląd serii: Silent Hill! :) - Mr.Q - 11-09-2014

Ma ktoś ten numer i zachce podesłać skan tekstu o SH? Nie widzę numeru na Googlach.


RE: PSX Extreme 191 - przegląd serii: Silent Hill! :) - Kratos - 11-09-2014

PSX Extreme raczej ciężko, o ile w ogóle to możliwe znaleźć skany w necie. Pozostaje tylko liczyć na życzliwość piotrosa i jego skanera.


RE: PSX Extreme 191 - przegląd serii: Silent Hill! :) - Makaveli - 11-09-2014

Dużo numerów jest w necie, ale akurat 191 nie widzę. Jak coś znajdę, to dam znać.


RE: PSX Extreme 191 - przegląd serii: Silent Hill! :) - Kratos - 11-09-2014

PSX Extreme? Nie sądzę. Jest kilka starożytnych numerów jeszcze z PS1, kilka z ery PS3, ale to wszystko pojedyncze numery, a znaleźć numery sprzed roku czy dwóch to praktycznie cud.


RE: PSX Extreme 191 - przegląd serii: Silent Hill! :) - Makaveli - 11-09-2014

Od pierwszych numerów do numeru 184 pełno jest. Chomik ledwo do buźki to wszystko mieści. Właśnie przeglądam szukajkę ichnią pod tym względem - może sobie pościągam kilka numerów bo nigdy nie miałem styczności z tym pismem, jedynie Neo Plus.

Widziałem 190, więc chyba ten jeden numer do przodu ktoś jeszcze wrzucił. Przeglądam dalej.

Wygląda na to, że nr 190 to absolutny szczyt dostępnych numerów w sieci. Później już starsze do samego końca.


RE: PSX Extreme 191 - przegląd serii: Silent Hill! :) - Kratos - 11-09-2014

Może tak się wydawać, że tego pełno, bo to są jedne i te same numery wałkowane w kółko. Z najlepszych czasów PS2, czyli powiedzmy lat 2002-2006/7 nie znajdziesz praktycznie nic. Później ostatnie 2 lata jest znowu cisza. Chyba, że coś się zmieniło od momentu, kiedy ostatnio szukałem, to nawet bym się ucieszył, bo akurat te brakujące numery najbardziej mnie interesują.