PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio dostaliście? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Game Corner (https://playstationforum.pl/forum-game-corner)
+--- Wątek: Co ostatnio dostaliście? (/thread-co-ostatnio-dostali%C5%9Bcie)



Co ostatnio dostaliście? - Filip_Rataj08 - 13-03-2013

Jak wiecie istnieje wątek " Co ostatnio kupiliście? " więc ja zakładam wątek w którym piszemy :
-Co ostatnio dostaliśmy
-Od kogo( cioci, wuja, siostry, brata, mamy, taty, kolegi, koleżanki, kuzyna, kuzynki itp. )
-Na co dostaliśmy ( np. na urodziny )
Chodzi o konsole, gry i wszystkie akcesoia do Playstation.

Ja zaczynam :

- Instrukcja od Playstation
instrukcje dostałem od taty który mi ją załatwił, bez okazji


RE: Co ostatnio dostaliście? - Mr.Q - 13-03-2013

Większość aktywnych userów ma powyżej 20 lat, nikt już raczej gier w prezencie nie dostaje Wink


RE: Co ostatnio dostaliście? - Yohokaru - 13-03-2013

Choćbym chciał dostawać takie fanty, prawda jest taka, że już od dłuższego czasu sam zaopatruję się w fanty pokroju gier i płyt przez co mam czyste sumienie oraz nie obciążam rodziców swoimi zachciankami. Ostatnim moim prezentem growym była kilka lat temu kupiona TOCA Race Driver 3 na PC, kupiona za 13 złotych.


RE: Co ostatnio dostaliście? - JaDCorbeN - 13-03-2013

Niekoniecznie gry: ja dostałem gwoździa w opone Sad ledwo do domu wróciłem. Jakiś szczyl się zabawił Sad


RE: Co ostatnio dostaliście? - ZeberkoPL - 14-03-2013

(13-03-2013, 17:28)Mr.Q napisał(a): Większość aktywnych userów ma powyżej 20 lat, nikt już raczej gier w prezencie nie dostaje Wink
No niestety a szkoda miło by było dostać jakąś grę do kolekcji w prezencie.Chodź z drugiej strony żeby dziewczyna czy rodzice wiedzieli jaki dany tytuł jest nam akurat potrzebny czarno widzę Wink


RE: Co ostatnio dostaliście? - PaultheGreat - 14-03-2013

Trzeba też wziąć pod uwagę, że gdy ktoś mówi, że rodzice kupili mu jakąś grę nie oznacza to, że osobiście poszli do sklepu i wybrali dany tytuły, lecz dali fundusze na dany zakup. Jest to po prostu skrót myślowy. Poza tym ciężko byłoby znaleźć rodzica znającego się na grach, który kupuje grę swojemu dziecku.


RE: Co ostatnio dostaliście? - Kratos - 14-03-2013

U nas było kilka dziewczyn, które pytały o grę-prezent dla chłopaka ;D I to jest zdrowe podejście, a nie kupowanie prezentów w ciemno.


RE: Co ostatnio dostaliście? - Mr.Q - 14-03-2013

Ja mojej dziewczynie kupiłem 4 lata temu sweter na święta. Wybrałem sam, bez naradzania się. Zaraz po świętach byliśmy go oddać do sklepu.
To był pierwszy i ostatni raz, od tamtej pory zawsze kupujemy prezenty wspólnie Big Grin


RE: Co ostatnio dostaliście? - mattek - 14-03-2013

(14-03-2013, 14:54)Mr.Q napisał(a): Ja mojej dziewczynie kupiłem 4 lata temu sweter na święta. Wybrałem sam, bez naradzania się. Zaraz po świętach byliśmy go oddać do sklepu.
To był pierwszy i ostatni raz, od tamtej pory zawsze kupujemy prezenty wspólnie Big Grin
[Obrazek: TrueStoryBlackTextSS.png&h=500&w=500&zc=...f=&cc=&ct=]


RE: Co ostatnio dostaliście? - PaultheGreat - 23-04-2013

Dostałem od kolegi taki oto kabel Component. W zasadzie nie wiem do czego może mi się ten kabel przydać, bo nie jestem jakimś graficznym estetą, ale jak to się mówi "darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby".

[Obrazek: DSC00014.JPG]