PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Wasze odtwarzacze muzyczne. - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Muzyka (https://playstationforum.pl/forum-muzyka)
+--- Wątek: Wasze odtwarzacze muzyczne. (/thread-wasze-odtwarzacze-muzyczne)

Strony: 1 2 3


Wasze odtwarzacze muzyczne. - Mr.Q - 12-12-2012

Słuchałem dziś muzyki na iPodzie 4gen i jakość dźwięku zwaliła mnie z nóg. Ja osobiście muzykę odtwarzam przez Nokię 5230. Wiedziałem że odtwarza raczej przeciętnie, ale nie mam innego playera, pozatym wygodne jest dla mnie noszenie tylko jednego urządzenia. Zrobiłem porówanie Nokii i iPoda - ten sam utwór, te same słuchawki nauszne. Dźwięk wydobywający się z Nokii brzmiał nieporównywalnie gorzej.

Chciałbym was spytać, na czym odtwarzacie muzykę będąc w terenie? Używacie telefonów czy odtwarzaczy MP3/MP4? Jakich?


RE: Wasze odtwarzacze muzyczne. - MrLoty - 12-12-2012

Mp3 albo 4 nie umiem tego odróżniać
Kiedyś przez przypadek wygrałem licytacje z ipodem nano 5g, i tak został do dzisiaj ze mną, ale myślę że nie wykorzystuje go maxymalnie bo mam kijowe słuchawki a na lepsze szkoda mi kasiorki :)


RE: Wasze odtwarzacze muzyczne. - JaDCorbeN - 12-12-2012

MP4 Sony Walkman nie pamiętam modelu do tego słuchawki SONY składane.


RE: Wasze odtwarzacze muzyczne. - Mr.Q - 12-12-2012

I jak się spisuje ten Sony? W sumie do takiego Walkmana mam dostęp, mogę go sobie przetestować. Nie napisałem w temacie - rozważam zakup jakiegoś playera i chciałbym kupić tanio a dobrze. Zastanawiam się nad jakimś iPodem Nano starszych generacji, używane da się wyrwać za trochę ponad stówkę.

Mr.Loty, za ile udało ci się wyrwać tego 5gen?


RE: Wasze odtwarzacze muzyczne. - ashin - 17-12-2012

Odtwarzacze MP3 i MP4 firmy pentagram dość dobrze się spisują. Szczególnie, jeżeli zależy nam na małych odtwarzaczach, pentagram wydał model troszkę większy niż pięciozłotówka i grubszy PENTAGRAM MINI P 5104 2GB. 2Gb to moim zdaniem wystarczająco miejsca na wgranie sporej ilości muzyki. Odtwarzacze MP4 z reguły z tej firmy mają dość obszerne ekraniki, przez co dość szybko zużywają baterię.


RE: Wasze odtwarzacze muzyczne. - Mr.Q - 17-12-2012

Zależy. Kiedyś też twierdziłem, że 2GB to wystarczająca ilość miejsca. Moje zdanie uległo zmianie gdy zacząłem pobierać muzykę w 320kb/s. W takim przypadku dużo na pokład nie wejdzie...


RE: Wasze odtwarzacze muzyczne. - Klanu - 20-12-2012

2GB wystarczające... ja mam ponad 130GB muzyki, wszystkie albumy ładnie selekcjonowane z okładkami. Wszystko zgromadzone na moim wysłużonym już iPodzie Classic 160GB :D


RE: Wasze odtwarzacze muzyczne. - ashin - 20-12-2012

Ja miałem z 30 Gb muzyki na dysku i 2Gb wystarczyły mi na sprzęcie grającym bo najczęściej słucha się kilku albumów w danym czasie, kiedy repertuar mi się nudził zmieniałem go w kilka minut kopiując inną muzykę na urządzenie. Tak naprawdę często i gęsto muzyka ludziom na dyskach zalega, bo kiedyś słuchali mieli sentyment i może kiedyś wrócą ;]


RE: Wasze odtwarzacze muzyczne. - Mr.Q - 06-03-2013

Dokładnie ashin, dużo muzyki trzyma się z sentymentu.
Teraz mam player 8GB. 425 utworów, 3/4 muzyki w 320kb/s, zajęte niecałe 4GB. Gdyby odtwarzacz miał 2GB - też by wystarczyło...
Na lapku mam 6GB, ale wszystkiego i tak nie słucham. Nie wiem, jak kolega wyżej zdołał zgromadzić 130GB :P


RE: Wasze odtwarzacze muzyczne. - zielin - 06-03-2013

Ja tam mam Creative Zen V - 4gb - eq - i dobra bateria, czego chcieć więcej.