PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
W co obecnie grasz na PSP? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation Portable (PSP) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-portable-psp)
+--- Dział: Kącik Gier (https://playstationforum.pl/forum-kacik-gier)
+--- Wątek: W co obecnie grasz na PSP? (/thread-w-co-obecnie-grasz-na-psp)

Strony: 1 2 3 4


RE: W co obecnie grasz na PSP? - Mr.Q - 30-12-2012

Cytat:Obecnie, gdy tylko mam PSP w ręce, staram się ogrywać GTA Chinatown Wars

Zawsze chciałem zagrać w Chinatown Wars, ale najchętniej zrobiłbym to jednak na DSie. Czytałem kiedyś recenzję tego tytułu na tej właśnie platformie i pamiętam, że bardzo zachęciła mnie do gry. Mechanizm sterowania i dwa ekrany dodają grze widowiskowości. Niestety - DSa chyba na oczy w życiu nie widziałem.


RE: W co obecnie grasz na PSP? - ashin - 30-12-2012

Final Fantasy 1 i Dissidia 012 Final Fantasy. Moje PSP przeżywa chyba renesans ;]


RE: W co obecnie grasz na PSP? - neku - 31-12-2012

po zaledwie 40 godzinach gry ukończyłem Jeanne D'arc, a teraz czas na Tales of the World.
@Mr.Q
może rozwiązania z nds robią wrażenie np. kradzież samochodu, czy rzucanie granatami, jednakże bardzo ciężko jest się do nich przyzwyczaić, a co więcej samo sterowanie jest po prostu trudne (przynajmniej dla mnie). Innymi słowy ctw na dual screen'a jest bardziej efektowne, aniżeli efektywne.


RE: W co obecnie grasz na PSP? - Draco - 01-01-2013

Według mnie wersja na PSP jest naprawdę świetna, a wszystkie elementy wykonywane rysikiem na DSie świetnie sprawdzają się na sterowaniu z PSP, nie widzę w tym żadnych trudności. Co do kradzieży samochodów to jest to naprawdę świetne rozwiązanie, podoba mi się także wprowadzenie handlu narkotykami no i PDA z GPS które naprawdę ułatwia życie w trakcie poruszania się po mieście.


RE: W co obecnie grasz na PSP? - Sandinista - 17-02-2013

Zabrałem się na dłużej za Patapona. Co tu dużo mówić gra jest genialna w swej prostocie - prowadzenie oczek na wojażkę w rytmie bębnów wciąga jak diabli i powoduje pojawienie się syndromu jeszcze jednej misji. Momentami można napotkać na trudniejsze i wymagające zadania, ale wcale nie odbiera to grze jej miodności. No i jest dość rozbudowana. Po odłożeniu konsoli w głowie wciąż dudnią jakże wymowne Pata-Pata-Pata-Pon :)


RE: W co obecnie grasz na PSP? - Yohokaru - 05-03-2013

Moje PSP ponownie nawiedził duch Ridge Racer, tym razem w odsłonie drugiej. Zbyt wiele nowości się nie spodziewałem, po GENIALNEJ części pierwszej, no i nie zawiodłem się, ponieważ... TO JEST TA SAMA GRA Z DOCZEPIONYM NUMERKIEM!!! No i tutaj jestem bardzo rozdarty, niby jest kilka nowych tras, kilka nowych utworów, ale z drugiej strony, nie zmienia to faktu, żę tytuł ten jest moim zdaniem najlepszą grą wyścigową na PSP, jaką do tej pory ograłem. Cokolwiek bym nie zrobił, zawsze powracam na chwilkę do Ridge Racer 2, ponieważ każda chwila spędzona z tą grą nie jest zmarnowana. Może narzekałbym mniej, gdyby chociaż menu zostało troszeczkę przebudowane, tak by lud się nie kapnął o co chodzi. Jeżeli ktoś posiada pierwszą część w oryginale, nie polecam zakupu drugiej, gdyż może srogo potem zapłakać, a jeśli ktoś nie grał, może kupić część pierwszą, jest trochę tańsza na Allegro (coraz bliżej skłaniam się ku zakupie oryginalnego Ridge Racer na PSP). Reasumując, tytuł świetny, ale nowości zawarte w drugiej częśći wydałbym jako drobne DLC do pierwszej. Tej gry zdecydowanie nie powinno być.


RE: W co obecnie grasz na PSP? - Kuba - 27-06-2013

Tak na dobry początek:Tekken 6, MX vs. ATV Untamed, FIFA Street 2, Colin McRae: DiRT 2, Little Big Planet oraz Sonic Rivals. Big Grin

Muszę sobie przypomnieć, w co grałem na poprzednich konsolach i poszukać czegoś nowego. Dodatkowo czekam jeszcze na 3 gry, które udało mi się dziś tanio upolować na Allegro. Zapowiada się ciekawie. Smile


W co obecnie grasz na PSP? - Szymon - 28-06-2013

Ja gram w Colin McRae Rally 2004, n-game, Buzz - Brain Bender oraz GTA Chinatown Wars. PSP pożyczam czasem od kolegi, jak nie mam to gram w Chinatown Wars na telefonie.
CTW to chyba najlepsza część GTA wydana na platformy mobilne, i tak jak powiedział Draco - ta gra została do PSP po prostu stworzona.

W tej grze najbardziej podobają mi się te mini gry podczas włamywania się do pojazdów, rozbrajanie alarmów i takie rzeczy.

A God of War nie lubię. Nie wiem czemu; ta gra ma tyle zwolenników, a mimo to mi się nie podoba.




Tapnięte z iPhone 3GS


RE: W co obecnie grasz na PSP? - Kuba - 04-07-2013

Jako, że MX vs. ATV Untamed przeszedłem prawie całe, a resztę odpalam w wolnych chwilach rozpoczynam przygodę z trzema kolejnymi tytułami. Big Grin Dokupiłem 3 oryginały, bo zestaw był dość skromny poza kartą pamięci i PES 5 na UMD, a mianowicie Call of Duty Roads to Victory, GTA Liberty City Stories oraz God of War: Chains of Olympus (nowa za dwie dychy, platyna : D). Wink


RE: W co obecnie grasz na PSP? - darek1609 - 09-07-2013

ja obecnie gram na swoim psp w gta lcs i vcs, the mummy, syphon filter 1, tony hawk's 1,2,3,4 i tomb raider 1 Smile