PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Spotkania vitowców - Śląsk - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Inne (https://playstationforum.pl/forum-inne)
+--- Wątek: Spotkania vitowców - Śląsk (/thread-spotkania-vitowcow-%C5%9Blask)

Strony: 1 2


Spotkania vitowców - Śląsk - MorfiTM - 12-04-2012

Szanowni forumowicze,
Czy wasi znajomi/rodzina już nie może wytrzymać gdy zaczynacie mówić o vicie? Czy może po prostu nie macie z kim o niej porozmawiać? Macie problem z przejściem etapu w grze, a solucje i poradniki wideo nic wam nie pomagają? Chcecie sprzedać, wymienić, sprawdzić przed zakupem grę? Chcecie przestać być no-lifem i mieć życie towarzyskie? A może chcecie przekonać się, że jest jeszcze dla was szansa, spotykając jeszcze większych no-lifeów?
Jeśli na choć jedno z powyższych pytań odpowiedzieliście TAK to pragnę was zaprosić na kolejną edycję spotkania vitowców!
Data spotkania: 21.04.2012r.
Godzina rozpoczęcia: 17:00
Miasto: Sosnowiec lub Katowice (które z podanych dwóch miast wybieracie)
Miejsce spotkania: uzależnione od wybranego przez WAS miasta
Dress Code: BRAK!
Uwagi:
- Zapraszamy jedynie osoby pełnoletnie (poprzednie edycje odbywały się w pubach)
- Zapraszamy posiadaczy konsoli PS VITA

Podczas tej edycji spotkania odbędzie się losowanie dla obecnych. Do wygrania pełna wersja gry na PS Vita jak i nagrody pocieszenia.

W przypadku pytań proszę się nie krępować, postaram się rozwiać wszelkie wątpliwości. Zapraszam również do pytania mnie bezpośrednio poprzez wiadomości grupowe lub zaproszenia na "Imprezę".


RE: Spotkania vitowców - Śląsk - Infernus13 - 12-04-2012

Morfi na mnie możesz polegać będęSmile


RE: Spotkania vitowców - Śląsk - Draco - 12-04-2012

A po co ruszać się z ciepłego wygodnego fotela we własnym domu? Wydawać pieniądze na podróż i zakwaterowanie? Najlepiej zajrzeć do działu Playstation Vita na naszym forum i opisać swoje wrażenia z gry na najnowszej konsoli Sony. Zapraszam kolegów do https://www.playstationforum.pl/f-playstation-vita


RE: Spotkania vitowców - Śląsk - MorfiTM - 12-04-2012

(12-04-2012, 22:02)Draco napisał(a): A po co ruszać się z ciepłego wygodnego fotela we własnym domu? Wydawać pieniądze na podróż i zakwaterowanie? Najlepiej zajrzeć do działu Playstation Vita na naszym forum i opisać swoje wrażenia z gry na najnowszej konsoli Sony. Zapraszam kolegów do https://www.playstationforum.pl/f-playstation-vita

Ponieważ ludzie potrzebują jakichkolwiek opartych na relacjach w świecie realnym kontaktach międzyludzkich.

A poza tym jedynie będąc na spotkaniu można wygrać grę. Samo pojawienie się na forum nie daje chyba takiej możliwości?


RE: Spotkania vitowców - Śląsk - Draco - 12-04-2012

Mylisz się Smile Są u nas konkursy z nagrodami w dodatku to Ty twierdzisz że gracze potrzebują przebywać w obecności nolifeów.

Dla mnie Twoje zaproszenie brzmi jak oferta handlarza wciskającego perfumy.


RE: Spotkania vitowców - Śląsk - MorfiTM - 12-04-2012

(12-04-2012, 22:32)Draco napisał(a): Mylisz się Smile Są u nas konkursy z nagrodami w dodatku to Ty twierdzisz że gracze potrzebują przebywać w obecności nolifeów.

Dla mnie Twoje zaproszenie brzmi jak oferta handlarza wciskającego perfumy.

Draco, powiem Ci, że jako autor notatki nie widziałem tego z tej strony - dziękuję Ci za zwrócenie mi uwagi na ten aspekt.
Jeśli komukolwiek wydaje się (tak jak Draco), że spotkanie ma na celu reklamę jakichkolwiek dóbr czy usług, religii, przekonań politycznych czy czegokolwiek można wkręcać to oznajmiam wszem i wobec - mylicie się. Po prostu po paru piwkach podczas ostatniego spotkania stwierdziliśmy, że im nas więcej tym lepiej.
Dodatkowo grę wygrałem w konkursie na innym forum, co mogę potwierdzić, jeśli administracja pozwoli mi wkleić tutaj link lub wysyłając zainteresowanym na PW.
Odnośnie no-lifeów - to każdy gracz ma coś z no-lifea, a wyciąganie z domu jest chyba najlepszą terapią? Big Grin


RE: Spotkania vitowców - Śląsk - Infernus13 - 12-04-2012

Całkowicie zgadzam się z Morfim. Ja osobiście uwielbiam poznawać nowych ludzi w prawdziwym świecie na nie poprzez PSN, dlatego uważam że takie spotkania są jak najbardziej wskazane bo co może być lepszego od rozmowy o naszym hobby,pasji itp. z zimnym piwkiem w rączce?


RE: Spotkania vitowców - Śląsk - Draco - 12-04-2012

Nie każdy uważa to za chorobę. Po za tym jeśli chcesz już korzystać z naszym userów bez jakiegokolwiek wkładu w rozwój tego forum to zacznij może od przeczytania regulaminu w którym jest napisane.

Cytat:Cytuj tylko konkretne zdania, nie całe posty.

BTM: Przyjemny ten flame, rozgrzać się można Smile

EDIT: Szczere pytanie, kolega Infernus13 to Twój giermek czy coś w tym stylu? Smile


RE: Spotkania vitowców - Śląsk - Infernus13 - 12-04-2012

Kolego Draco po prostu jak nie chcesz przyjść to nie przychodź. Ja mam zamierzam wybrać się na to spotkanie i dobrze się bawić. No ale cóż niektórych się nie przegadaSmile


RE: Spotkania vitowców - Śląsk - Kratos - 12-04-2012

Myślę, że wszystko już wyjaśnione. Ktoś będzie chciał przyjść to przyjdzie na to spotkanie i skorzysta z propozycji, a panowie jak będą chcieli to zostaną u nas i oczywiście jak wyżej kolega napisał zachęcamy do czynnego udziału na forum ;)