PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Poszukiwania gier na PS1 (bez linków) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation (PSone) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-psone)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry)
+--- Wątek: Poszukiwania gier na PS1 (bez linków) (/thread-poszukiwania-gier-na-ps1-bez-linkow)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Poszukiwania gier na PS1 (bez linków) - Yohokaru - 10-07-2014

Warriors of Fate / Tenchi wo Kurau II: Sekiheki no Tatakai - Arcade / Saturn / Playstation (1992)

Nazwa wprawdzie się nie zgadza, ale reszta tak.

[Obrazek: warriors-2.png]

EDIT: Znalazłem jeszcze pozycję o nazwie Legend. Gameplay:




RE: Poszukiwania gier na PS1 (bez linków) - Iksar - 10-07-2014

Tak to Legend dzięki bardzo. Aż dziwie się że trafiłeś w 10 z moim opisem gry. Ty to masz głowe Wink


RE: Poszukiwania gier na PS1 (bez linków) - Yohokaru - 10-07-2014

Wystarczyło wpisanie w google frazy: psx medieval beat'em up


RE: Poszukiwania gier na PS1 (bez linków) - kz4life - 05-09-2014

Witam poszukuje gry o wyścigach motocross.
Gra ta prawdopodobnie miała licencje na zawodników i wydawcą była firma THQ (NIE MAM 100% PEWNOŚCI), była licencja na motocykle KTM, Kawasaki, Suzuki itp.
Początkowo jeździło się w klasie 125 a potem 250, był też tryb freestyle do robienia tricków
Proszę o pomoc w znalezieniu tej gry.
Pozdrawiam


RE: Poszukiwania gier na PS1 (bez linków) - 1903 - 05-09-2014

Motocross Mania, to jedyna gra o wyścigach motocrossowych jaką kojarzę z PSX, także sprawdź.


RE: Poszukiwania gier na PS1 (bez linków) - kz4life - 05-09-2014

na 100% nie ta, brak licencji na motocykle


RE: Poszukiwania gier na PS1 (bez linków) - Makaveli - 05-09-2014

Myślę, że ta gra najbardziej pasuje do twojego opisu.

Championship Motocross Ricky Carmichael

Żeby nie było - szukanie zajęło mi 20 sekund.

Motocykle nie były licencjonowane - marki typy Hamaya czy Zukuzi. Tylko Kawasaki zdaje się być prawdziwe.

Widzę, że jeszcze jest jakaś edycja z 2001 i tam są zawodnicy do wyboru.


RE: Poszukiwania gier na PS1 (bez linków) - 1903 - 05-09-2014

Championship Motocross Featuring Ricky Carmichael, to chyba to, bo wydane przez THQ.


RE: Poszukiwania gier na PS1 (bez linków) - kz4life - 05-09-2014

Po zobaczeniu gameplayu na yt jestem na 90% pewien ze to Championship Motocross 2001 - featuring Ricky Carmichael.
Licencja jest na KTM i Kawasaki
Dziękuje za odpowiedzi


RE: Poszukiwania gier na PS1 (bez linków) - miet - 19-02-2015

Witam wszystkich forumowiczów !
Od razu przechodzę do rzeczy. Pilnie poszukuję tytułu gry w którą ostro zagrywałem lata temu, dostałem ją jako prezent, byłem w niej praktycznie mistrzem choć nigdy nie mogłem przejść na hardzie ostatniego bossa, chciałbym to zrobić teraz Smile

To tak, gra to coś w rodzaju bijatyki, ale celem w niej nie było pozbawienie życia przeciwnika tylko zebranie czegoś w rodzaju pierścieni które były rozmieszczone na arenie. Tych pierścieni było kilka-kilkanaście, kiedy go dotknąłeś to zmieniał kolor np. na zielony lub brązowy jak grałeś pierwszym padem, cpu zamieniał jego kolor na niebieski. Celem było zebranie wszystkich takich pierścieni aby równocześnie każdy miał taki sam kolor np. właśnie brązowy. Wtedy wygrywałeś jedną rundę i żeby wygrać trzeba było wygrać dwie rundy. Każdy z bohaterów jakiego mogłeś wybrać miał swoją specjalną umiejętność, jeden mógł np. przyspieszyć sprintem na krótki dystans, drugi skoczyć wysoko, trzeci uderzyć w ziemię i kiedy przeciwnik jest w pobliżu to go przewrócić, czwarty rzucić piorunem, piąty wchodzić po ścianach. Ta umiejętność była ładowalna co jakiś czas, nie można było jej używać ile się chce. Można było grać przeciwko graczowi, ale był tam też tryb kampanii w których trzeba było pokonać wszystkich przeciwników przynajmniej na wysokim poziomie trudności żeby odblokować sobie kolejne postacie i areny, jedna z odblokowalnych postaci mogła chociażby przejmować umiejętność przeciwnika a inna teleportować się w jego miejsce.

Mam nadzieję że ktoś kojarzy o czym piszę. Pozdrawiam.