PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Poszukiwania gier na PS1 (bez linków) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation (PSone) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-psone)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry)
+--- Wątek: Poszukiwania gier na PS1 (bez linków) (/thread-poszukiwania-gier-na-ps1-bez-linkow)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Poszukiwania gier na PS1 (bez linków) - Sandinista - 14-09-2015

Do opisu pierwszej gry pasuje mi Kingsley´s Adventure. Co do drugiej nie mam pojęcia.


RE: Poszukiwania gier na PS1 (bez linków) - Yohokaru - 14-09-2015

Pojazdy i grzyby? Jedyne co mi przychodzi do głowy w tej chwili to Centipiede.


RE: Poszukiwania gier na PS1 (bez linków) - bartekf_siwy - 24-10-2015

Witam! Poszukuje gry. Mianowicie były to czołgi, dosc dobra grafika, to co mi utkneło najbardziejw pamieci to to, że można bylo grac z koolega 1vs1. Szukałes sie po mapie i strzelałes do siebie. strzelało sie rakietami, plazmą,rakietami kierowanymi itp. Mapy byłe różne: park, miasto, wulkan itd


RE: Poszukiwania gier na PS1 (bez linków) - arctos - 25-10-2015

Nie wiem czemu kojarzy mnie się to z Future Cop L.A.P.D. , aczkolwiek o ile dobrze pamiętam to tam były mechy a nie czołgi. Big Grin


RE: Poszukiwania gier na PS1 (bez linków) - Simion - 25-10-2015

W Future Cop nie było takich map. To na pewno nie ta gra.


RE: Poszukiwania gier na PS1 (bez linków) - arctos - 25-10-2015

Możliwe tak dawno nie grałem że też jest mi trudno powiedzieć Tongue


RE: Poszukiwania gier na PS1 (bez linków) - Simion - 25-10-2015

Akurat Future Cop znam na pamięć. Przelazłem to na PC i PS1. Wszystkie tryby i znalazłem wszystkie sekrety. Dorwałem nawet wersje japońską gdzie można było zwiększać pancerz kosztem prędkości lub siły broni, lub na odwrót.


RE: Poszukiwania gier na PS1 (bez linków) - Iksar - 26-10-2015

Pop'n Tanks
Tiny Tank
Wargames: Defcon 1
Steel Reign
World Destruction League: Thunder Tanks
BattleTanx: Global Assault


RE: Poszukiwania gier na PS1 (bez linków) - bartekf_siwy - 26-10-2015

sam znalazłem Big Grin Steel Reign Smile ale dzieki za pomoc Tongue


Gra, przez którą nie mogę spać {HELP} - wujo19 - 03-01-2016

Witam.

W 2002 bądź 2003 roku otrzymałem demo disc na konsolę ps1.

Była na niej jedna z gier, która tak mocno pozostała w mojej pamięci, iż tytuł jest przeze mnie poszukiwany od ponad trzech lat.

Opowiem to co pamiętam.

Gra rozpoczynała się intrem czyli scenką przedstawiającą rozpoczęcie gry.
Zimowa atmosfera, pełno śniegu na jakimś odludziu (chyba) i jakaś osoba za zaspą śnieżną z noktowizorem. Obserwowała (ta osoba) jakiś wielki pojazd, który jadąc po śniegu, swoimi kołami łamie i przewraca drzewa.
Kiedy Pojazd zbliża się do osoby, ta zaczyna biec i używając pistoletu zahacza linkę z kotwicą o pokład i wciąga się na niego.

Pamiętam jeszcze, że gra rozpoczyna się na bocznym mostku tego wielkiego pojazdu.

Są to bardzo zatarte wspomnienia, lecz minęło tyle lat (jeżeli nie więcej), iż bardzo chciałbym poznać co to była za gra.

Pewne fakty opisane przeze mnie mogą być nieprawdą, lecz na 100% był tam śnieg, noktowizor i ten wielki pojazd na który wciąga się ta osoba przy pomocy linki wystrzelonej z pistoletu.
Nie pamiętam dokładnie ale widzieliśmy postać z perspektywy trzeciej osoby.

Proszę o pomoc i przepraszam jeżeli nie ulokowałem mojego postu w odpowiednim dziale.

Ta osoba, która mi pomoże, od razu może sobie przyznać tytuł MAHARADŻA Ps1.

Dziękuję.