PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Poszukiwania gier na PS1 (bez linków) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation (PSone) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-psone)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry)
+--- Wątek: Poszukiwania gier na PS1 (bez linków) (/thread-poszukiwania-gier-na-ps1-bez-linkow)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


Poszukiwania gier na PS1 (bez linków) - bartoszp90 - 07-05-2011

W tym temacie każdy może zapytać o grę na PS1, w którą kiedyś się zagrywał, a zapomniał jej tytułu bądź o konkretne gry warte polecenia z danego gatunku czy o określonej tematyce. Nie piszemy tutaj próśb o linki do gier. / Kratos



Witam serdecznie. Poszukuje gry w którą za dzieciaka grałem na ps1, i za holery nie moge sobie przypomnieć jej nazwy. Gra była bardzo prosta ale też bardzo grywalna bo można było grać w 4 osoby (a może nawet i 8) chodziło w niej o to że chodziło się takim ludzikiem (w krztałcie kapsułki) i nosiło się takie sześciany do swojej bazy które pojawiały się na środku planszy, układało się te sześciany w więsze figurki i pamiętam że z dużego sześcianu zbudowanego z 8 mniejszych uzyskiwało się czołg, napewno też można było ułożyć tak żeby wyszło uzi, bazooka, pistolet, niestety więcej szczegółów nie pamiętam, ale gra była świetna i chętnie bym sobie w nią teraz popykał, stawiam piwo temu kto mi podpowie Smile Pozdrawiam serdecznie.


Poszukiwana gra na playstation!! - aql90 - 09-12-2011

Witam.
Kiedyś grałem u kolegi całymi dniami na playstation 1 (przerobionym) w grę. Nie pamiętam nazwy a strasznie bym w nią pograł bądź kontynuacje. Ogólnie gra polegala na tym że jeździło się samochodem po planszy i niszczyło się przeciwnika ( w tym wypadku kolege[split screen]) była śmieciarka, samochód który się unosił w powietrzy, samochód ze szczypcami z przodu.. bardzo fajna gra ale kompletnie nie wiem jak ją znaleźć... Proszę o pomoc!! w razie gdzy znacie gre o podobnej fabule proszę o tytuły!!pozdro


RE: Poszukiwana gra na playstation!! - Quake96 - 09-12-2011

Ta gra to:

Vigilante 8 2nd offense

[Obrazek: 1zzl641.jpg&sa=X&ei=BN3hTvTfOsmM4gTDjbGW...fVRI4rZ3iQ]


RE: Poszukiwana gra na playstation!! - ZeberkoPL - 09-12-2011

Z gatunku "bijatyk samochodowych" ?? na psx1 najbardziej cenie Rogue Trip: Vacation 2012
Prosty opis : wcielamy się w jednego z "całkiem normalnych " kierowców i za zadanie mamy złapać turystę (lub odbić innemu) i wozić w specjalne miejsca gdzie ma ochotę cyknąć sobie fotkę z "relaksujących" wakacji .Celem gry jest osiągniecie odpowiedniej liczby $ , w miedzy czasie możemy wydawać naszą dole na reperacje auta czy zakup środków eksterminacji.Możliwość gry w trybie coperative i zwykły deadmatch do 4 graczy. Dość spora liczba ciekawych kierowców i pomysłowe specjalne ataki polecam

Kawałek gry puszczony na emulatorze (nałożone filtry) , gościu trochę zamulony nie dokońca czai co ma robić


Soundtrack z pierwszej planszy




RE: Poszukiwana gra na playstation!! - chrumci0 - 09-12-2011

(09-12-2011, 09:18)aql90 napisał(a): ...w razie gdzy znacie gre o podobnej fabule proszę o tytuły!!pozdro
Twisted Metal




Poszukiwanie pewnej gry - Matio2PL - 27-01-2012

Witam.

jakieś 10 lat temu grałem w pewną grę i teraz szukam jej nazwy.

Hmmm jakby ją opisać... W grze jeździło się różnymi autami, pamiętam że każdy miał inna broń.. jedyne co mi utkwiło w pamięci że był taki dom na kółkach i jego bronią był ul z pszczołami..


Zna możne ktoś tytuł ?


proszę o pomoc


RE: Poszukiwanie pewnej gry - Sandinista - 27-01-2012

Vigilante 8?


RE: Poszukiwanie pewnej gry - Matio2PL - 27-01-2012

to niestety nie to ale cos bardzo podobnegoo


RE: Poszukiwanie pewnej gry - drakon - 27-01-2012

Może Hot Wheels: Beat That!


RE: Poszukiwanie pewnej gry - Yohokaru - 27-01-2012

Twisted Metal któryś mooże?