PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
W jakiej sieci komórkowej masz telefon? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Komputery i smartfony (https://playstationforum.pl/forum-komputery-i-smartfony)
+--- Wątek: W jakiej sieci komórkowej masz telefon? (/thread-w-jakiej-sieci-komorkowej-masz-telefon)

Strony: 1 2 3 4 5 6


W jakiej sieci komórkowej masz telefon? - Kratos - 14-08-2011

Ja kilka lat miałem w Orange, ale od jakiegoś czasu przeszedłem do Playa i ja nie narzekam. Mało w zasadzie dzwonię czy smsuję. Gorzej z innymi, którzy chcą się ze mną skontaktować, bo narzekają na wysokie stawki i trudno im się nie dziwić. Nie od dziś wiadomo, że inni operatorzy próbują Play zepchnąć z rynku narzucając dla tej sieci oddzielne, wyższe stawki.

A wy w jakiej sieci macie telefon? Chwalicie ją sobie?

Dałem ankietę wielokrotnego wyboru, bo niektórzy korzystają z więcej niż 1 sieci.


RE: W jakiej sieci komórkowej masz telefon? - zone22 - 14-08-2011

Mam w orange, ale to tylko kwestia czasu kiedy przejdę do play. Stawki dla nowych klientów są bardzo atrakcyjne (gorzej później) i mają najtaniej telefony. Ogólnie coraz więcej moich znajomych decyduje się na taką przesiadkę.


RE: W jakiej sieci komórkowej masz telefon? - Realinho - 14-08-2011

4lata mam Plusa, nie narzekam, raczej prędko nie zmienię.

Pozdrawiam.


RE: W jakiej sieci komórkowej masz telefon? - Sandinista - 14-08-2011

Orange. Właściwie od samego początku, od pierwszej mojej komórki jestem w tej sieci. I chodź to mój już bodajże trzeci numer, to jakoś nie korci mnie na zmianę operatora. Przyzwyczajenie, zaufanie oraz to, że rodzina i duża część znajomych mają również telefony w Orange to i ja mam. Mam i ja Smile


RE: W jakiej sieci komórkowej masz telefon? - Puma16 - 14-08-2011

(14-08-2011, 18:52)Sandinista napisał(a): Orange. Właściwie od samego początku, od pierwszej mojej komórki jestem w tej sieci. I chodź to mój już bodajże trzeci numer, to jakoś nie korci mnie na zmianę operatora. Przyzwyczajenie, zaufanie oraz to, że rodzina i duża część znajomych mają również telefony w Orange to i ja mam. Mam i ja Smile

Mogę powiedzieć, że Sandinista wyjął mi zdanie z ust. To sam chciałem napisać. Od pierwszego fonka mam Orange i jakoś nie zamierzam zmieniać. Prawie cała rodzina mojakorzysta z tej sieci komórkowej Wink



RE: W jakiej sieci komórkowej masz telefon? - Rey619 - 15-08-2011

(14-08-2011, 17:06)Realinho napisał(a): 4lata mam Plusa, nie narzekam, raczej prędko nie zmienię.

Ja tak samo.



RE: W jakiej sieci komórkowej masz telefon? - Bart - 15-08-2011

Przez wiele lat mialem Ere, korzystam z niej do dzisiaj, bo wiele osob ma wlasnie ten numer i chcac, nie chcac, to musze go miec. Druga siec, to orange, z racji tanich smsow i rozmow we wlasnen siecie, a duz znajomych wlasnie ma orange.


RE: W jakiej sieci komórkowej masz telefon? - gazer1910 - 15-08-2011

Przewinąłem się przez Erę lata temu ale jestem w Orange z tych samych względów co poprzednik.


RE: W jakiej sieci komórkowej masz telefon? - Son of Sparda - 16-08-2011

Ja mam z Playa. Najbardziej podoba mi się to, że ważność konta wynosi 365 dni. Dosyć rzadko dzwonię i smsuje. Przynajmniej nie muszę doładowywać konta co miesiąc.


RE: W jakiej sieci komórkowej masz telefon? - Dah-Ridah' - 16-08-2011

Idea, Orange, od zawsze na zawsze!