PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Jakie macie konsole? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Inne konsole (https://playstationforum.pl/forum-inne-konsole--269)
+--- Wątek: Jakie macie konsole? (/thread-jakie-macie-konsole)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


Odp: Jakie macie konsole? - dragon1493 - 16-11-2014

Heh ja mam 3 dlugie listwy ze soba polaczone i czasami brakuje gniazdek Big Grin

Wysłane z mojego HTC Vision


RE: Jakie macie konsole? - Spaidi - 17-11-2014

Ja się pochwale, od dziś jestem szczęśliwym posiadaczem ps4 =) póki co mam z nośników fizycznych(nie licze plusa) tylko infamous second son. To kwestia czasu =)

Wysłane z mojego MediaPad T1 8.0 przy użyciu Tapatalka


Jakie macie konsole? - krzysiekao - 17-11-2014

Ja 4 mam od tygodnia z Driveclub i paroma grami z Plusa.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk


RE: Jakie macie konsole? - piotros - 09-12-2014

Przymierzałem się do zakupu PS4 już jakiś czas i czekałem tylko na jakąś ciekawą promocję... Niestety spóźniłem się na 13% obniżkę w sklepie internetowym MM, ale udało mi się dostać PS4 w Euro w zestawie z Destiny. Inne gry raczej mnie nie do końca przekonywały, a jeszcze jak pograłem w demo na PS3, to już wiedziałem z jaką grą bym chciał obecnie mieć PS4.
Do tego postanowiłem dobrać jeszcze ładowarkę do 2 padów i drugiego pada. Akurat osobna ładowarka idealnie mi się sprawuje w PS3, więc wyszedłem z założenia, że w PS4 będzie jeszcze lepszym nabytkiem, bo pady trzymają podobno znacząco krócej...
Z gier posiadam na razie tylko Destiny i Killzone Shadow Fall + gry od początku z PS+. Obowiązkowe zakupy w przyszłym roku to Resident Evil HD oraz Resident Evil: Revelations 2... Smile A na razie Destiny i zaległości na PS3 i PS2...

Niestety jak się okazało po uruchomieniu konsoli i włożeniu gry do napędu, konsola wpierw musiała zaktualizować firmware, co poszło w miarę szybko, a potem gra musiała ściągnąc 2,44GB patch'a i dopiero potem dało się grę uruchomić... ale, ale... jeszcze po uruchomieniu okazało się, że gra się musi zainstalować 15GB i dociągnąć jeszcze jakąś poprawkę 80MB... i zamiast cieszyć się wieczorem z gry, to czekałem aż się wszystko porobi...
Nauczony krótkim doświadczeniem, postanowiłem jeszcze przed snem zapuścić ściąganie poprawki i dodatków do Killzone'a i rano były już ściągnięte... Smile Dopiero dzisiaj miałem na prawdę okazję pograć w Destiny na PS4... a wieczorem sesja z demem P.T. i może Outlast... zobaczymy... Smile

Istne deja vu... identycznie miałem z PS3 i Gran Turismo 5... cały wieczór i noc ściągania poprawek i dopiero następnego dnia dało się pograć... gdzie te czasy, kiedy wrzucało się płytkę do napędu i od razu można było grać... ehhh...


RE: Jakie macie konsole? - Mr.Q - 10-12-2014

Masz tą nową wersję SCPH? Smile


RE: Jakie macie konsole? - piotros - 10-12-2014

SCPH to nie przy PS4... Smile Tak, mam najnowszy (?) model CUH-1116A datacode 4C, w profilu mam szczegóły wszystkich moich konsol... Smile
Zresztą Sony jest tak wspaniałomyślne, że na pudełkach podaje jaki w środku jest model, ale bez datacode i gdzie zrobiony (Chiny czy Japonia).


RE: Jakie macie konsole? - JaDCorbeN - 13-12-2014

Hmm, a no tak:
Playstation: PS1, PS2, PS3, PS4, PSV, PSP
Microsoft: Xbox 360 FAT, XBOX 360 SLIM, XBOX 360 SLIM RGH, XBOX ONE
Nintendo: 3DS XL


RE: Jakie macie konsole? - Spaidi - 16-12-2014

Jad po co Ci tyle x pudeł?

Wysłane z mojego MediaPad T1 8.0 przy użyciu Tapatalka


RE: Jakie macie konsole? - RafalKa - 16-12-2014

Chyba wszystko zależy od punktu siedzenia, jak ktoś ma konsolę li tylko do giercowania to mając ich dwie sztuki już robi się tłok,
no i druga strona konsolośwata czyli kolekcjonerzy a u nich nigdy za dużo sprzętu, osprzętu, gier.... a takich na tym forum jest kilku Smile


RE: Jakie macie konsole? - magickey - 06-04-2015

ja mam PSX pegasusa comodore- ale to już bardziej komputer