PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Jakie macie konsole? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Inne konsole (https://playstationforum.pl/forum-inne-konsole--269)
+--- Wątek: Jakie macie konsole? (/thread-jakie-macie-konsole)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Jakie macie konsole? - IMSNET - 03-09-2014

Panowie już profil poprawiony :-) ale muszę przyznać że całkiem zapomniałem co tam wpisałem ale tak to już jest jak się korzysta z forum tylko na Tapatalk-u.

Wyłane z Szajsung Galaksy Note 3


RE: Jakie macie konsole? - dragon1493 - 24-09-2014

Wczoraj do mojej kolekcji doszła jeszcze konsola Wii ze wsteczną kompatybilnością :-)


RE: Jakie macie konsole? - QDI - 29-09-2014

No u mnie trochę się tego sprzętu nazbierało Smile Mam prawie wszystkie konsole Sony, oprócz PSP.
PlayStation 1 w wersjach 1, 5, 7, 9, oraz One. Mam ich tyle bo mój kanał tego wymaga Wink Do tego mam jeszcze pistolet od Namco i ten taki zielony którego za chiny nie mogę spamiętać Tongue Ale działa u mnie z Arena 51. Mam jeszcze linkcabel, dzięki któremu mogę połączyć dwie konsole i dwa TV i grać jak po lanie. Do tego jeszcze mam "bumerang", gdzie mogę grać w fifę w osiem osób! Wink Taki bajer. Kart pamięci mam chyba z 10, oryginalne jak i nie, oraz te dziwne z przełącznikami. Padów to też od groma (wiecie minimum osiem do Fify Tongue) Mam 6 zwykłych, bez gałek i 4 pady Dual-Shock. Nie pytajcie się gdzie to trzymam! Gier na szaraczka mam około 130.
PlayStation 2 mam wersję 77 coś tam. Jest to slim. Mam do niego 4 karty pamięci z czego jedna jest do zgrywania save-ów i oglądania filmów w avi Wink Poza tym mam 4 Pady, PlayStation Eye. Gier też się nazbierało, mam chyba gdzie około 80? Będę w domu i będzie mi się chciało to policzę dokładnie.
PlayStation 3 w wersji Fat (oryginalnie miała dysk 80GB), trzy pady, kamerka i i koniec. Gier na tą konsolę w wersji pudełkowych mam też około 130, a w wersji cyfrowej to już nie powiem... chociaż... Konsolę mam dwa lata, od tamtego czasu mam PS+, czyli: 3x24=72, z czego chyba 10 kupionych cyfrowo.
PlayStation Vita mam tą zwykłą, nie tą slim. Na niej mam same cyfrowe z plusa. Obliczcie ile ich było Tongue Do tego kupiłem chyba z 20 gier z ps1 Big Grin
PlayStation 4 kupiona jakoś miesiąc, może dwa po premierze. Mam kamerę i dwa pady. Gier mam 10 w pudełku i dwie w pre-order. Cyfrówki mam z Plusa do tego nowy Abe, bo niestety tylko w cyfrowej dystrybucji się pokazał.
XBOX One pierwsza moja konsola od M$, do której mam tylko pada, a żałuję bo teraz potrzebuję drugiego pada, no i bez kamerki są słabsze streamy :/ Jak na razie mam tylko w pudełku Titanfall-a i w cyfrowej dystrybucji Forze 5. Z EA Access dostałem jeszcze kilka gier, ale gram tylko w 3.

Tak oto przedstawia się moja "skromna" kolekcja konsol z osprzętem. Będę w domu to strzelę kilka zdjęć i pokażę jak to wygląda.


Odp: Jakie macie konsole? - dragon1493 - 16-10-2014

Zestaw na bogato, godny podziwu Smile
Ja tez sobie zaczynam robic kolekcje konsol i po wyplacie mam zamiar jeszcze zakupic pierwszego Xbox'a, potem PS3 i dalej sie zobaczy Smile

Wysłane z mojego HTC Vision

EDIT: 16.10.2014r

No i doszła kolejna konsola, tym razem jest to pierwszy Xbox czyli Xbox Classic v1.4 Smile

[Obrazek: 5a16c59cf8a33203m.jpg]

[Obrazek: fd375c436c37b60bm.jpg]

[Obrazek: d60cacfa171c3a12m.jpg]

[Obrazek: b2e06f9fe578d128m.jpg]

[Obrazek: 7cf5e72e87a790a8m.jpg]

[Obrazek: f5da151e1f78c741m.jpg]


Jakie macie konsole? - krzysiekao - 20-10-2014

Zastanawiam sie tylko po co wam tyle konsol, skoro pewnie w większości gracie na jednej.


Odp: Jakie macie konsole? - dragon1493 - 20-10-2014

Hobby Smile

Wysłane z mojego HTC Vision


RE: Jakie macie konsole? - mattek - 20-10-2014

I tak i nie.
Osobiście, sam kolekcjonowałem konsole. Zawsze moim marzeniem było zebranie tych najfajniejszych, a do nich najbardziej interesujących mnie gier. Oczywiście wszystko musiało być w pudełkach, taki wymóg. Wyjątkiem były handheldy, bo te z reguły kupowałem okazyjnie. Tak się to ciągnęło przez dwa lata, Allegro z RSSem w gotowości było zawsze.
Po wydaniu jednak kilku stówek na wszystko, całkiem niedawno stwierdziłem, że zawieszam to zbieractwo. Powodem głównie był brak czasu, ale też kończące się miejsce w pokoju oraz inne, ważniejsze wydatki. Powiedziałem, że to nie ma najmniejszego sensu w tym momencie. Owszem, fajnie jest zbierać to co mnie interesuje, ale te hobby na moją kieszeń jest za drogie. Ponadto, sam hardware leżał sobie i okazyjnie był odpalany, dosłownie "od święta".
Na dzień dzisiejszy, nie mam zamiaru do tego wracać. Musi być super okazja, żeby coś kupić, ale w takich przypadkach ograniczam się tylko do gier i ewentualnie akcesoriów. Wyjątek stanowi tutaj PS3 i PeCet, do których w miarę regularnie coś tam sobie kupię (tanie gierki z Allegro na PS3 RULEZ Big Grin).


RE: Jakie macie konsole? - Kratos - 21-10-2014

Różne są zboczenia. Ja się staram grać wymiennie na każdej z 3 konsol, które posiadam, a w zasadzie to 5 platform, bo dochodzi emulacja PS1 i ostatnio smartfonowe giercowanie. Jak dla mnie to plus, bo jak mnie jedna gra nudzi to przerzucam się na zupełnie inne klimaty na inną konsolę czy generację. Ma to też swoje grzeszki oczywiście, bo co za dużo to niezdrowo i już czuję, że nie starczy mi życia, żeby ograć te wszystkie tytuły, które bym chciał, a do tego czasem wkrada się brak motywacji do ich kończenia.


RE: Jakie macie konsole? - Vicious - 22-10-2014

Znam ten ból Kratos... Ja posiadam nie wiele konsolek w swoim posiadaniu bo :

- Gameboy Pocket
- Sony PSP
- Sony PS 2

A teraz doszedł do kolekcji Nintendo DS Lite. Najbardziej lubię grać w pocket'y - a tych gier jest tyle że głowa boli. Dla mnie na największy plus starych konsol to ceny gier - gdzie za 20-50 zł możemy kupić mega hity. Planuję jeszcze zakup Nintendo Wii - i tyle. Nie mam zamiaru kupić więcej konsol bo nie mam czasu ograć gier na te już posiadane. Nowe konsole jak i poprzednia generacja w ogóle mnie nie interesują (te multiplayery online, szmery-bajery, 100 update'ów zanim można w grę zagrać, płatne DLC na każdym kroku - za stary na to jestem).


Odp: Jakie macie konsole? - dragon1493 - 12-11-2014

Do naprawy Xbox Classic v1.6 80gb - blad 05 (bo brak chipa, odblokowany hdd)

[Obrazek: file.html]