PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Jakie macie konsole? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Inne konsole (https://playstationforum.pl/forum-inne-konsole--269)
+--- Wątek: Jakie macie konsole? (/thread-jakie-macie-konsole)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Jakie macie konsole? - Kratos - 27-08-2014

Jako, że mam coraz mniej czasu na granie i przyjemności to... postanowiłem zainwestować w nową konsolę. U progu moich drzwi stanęło dzisiaj Wii do eksperymentów hehe. Move na PS3 mnie ominął, więc postanowiłem spróbować i dać szansę konsolce, która jako pierwsza zabłysnęła tym niecodziennym pomysłem na sterowanie w grach. Póki co ją rozgryzam ;)


RE: Jakie macie konsole? - Makaveli - 27-08-2014

Spróbuj się doczłapać do gierek z Gacka - ależ bym ograł kilka pozycji...


RE: Jakie macie konsole? - Kratos - 27-08-2014

Interesowałem się już tym, ale do gier na Gacka na Wii potrzeba kontrolera z GC i kartę pamięci, choć z tą drugą coś tam niby można poeksperymentować i zapisywać na karcie SD na swoje ryzyko. W każdym razie nie wykluczam, bo kilka tytułów by się znalazło.


RE: Jakie macie konsole? - piotros - 27-08-2014

Hehehehehe... Gratuluję zakupu... Smile Sam się nawet zacząłem zastanawiać czy nie kupić sobie Wii albo Wii U, żeby zagrać sobie w SH Shattered Memories, bo ponoć w tę część najlepiej grało się właśnie na Wii, ze względu na wykorzystanie kontrolera Wii. No, ale na razie sobie odpuściłem, bo poza tą grą nic innego o grach na tę konsolę nie wiem... a kupować, żeby stała i się kurzyła, to mi się nie widzi...
Ciekawy jestem opinii o konsoli jak i grach wydanych na nią, a szczególnie porównania wersji wydanych na PS2 i Wii... Smile


RE: Jakie macie konsole? - neku - 29-08-2014

Dwie konsole siódmej generacji w niedługim odstępie czasu, gratulacje. Koniecznie musisz sprawdzić serię The Legend of Zelda i przynajmniej jednego Metroida.


RE: Jakie macie konsole? - IMSNET - 29-08-2014

Witam
Jestem Posiadaczem
PS - chyba, gdzieś jest w "archiwum" w piwnicy
PS VITA 3g/WI-FI
PS3 SuperSlim 12 GB + 250 GB
PS4 500 GB

Kiedyś posiadacz Xbox 360 i PS2

Wyłane z Szajsung Galaksy Note 3


RE: Jakie macie konsole? - Kratos - 29-08-2014

piotros napisał(a):Ciekawy jestem opinii o konsoli jak i grach wydanych na nią, a szczególnie porównania wersji wydanych na PS2 i Wii

Chyba nie ma zbyt dużo tego typu gier, choć większość z tego to tytuły, które ciebie najbardziej powinny interesować, czyli horrory.

neku napisał(a):Dwie konsole siódmej generacji w niedługim odstępie czasu, gratulacje.

Rzeczywiście, nawet o tym nie pomyślałem ;D Ale to diametralnie różne światy i przeglądając listę gier na Wii nawet nie sądziłem, że aż tak różne. Na dniach może spiszę swoje wrażenia z pierwszych chwil obcowania z Wii.

@IMSNET to widzę prawdziwy z ciebie fan Sony i w pełni zasługujesz na miano członka naszej społeczności. Zresztą witam, bo to chyba twój pierwszy post mimo, że od roku jesteś zarejestrowany. I zapraszam jednocześnie na inne tematy.


RE: Jakie macie konsole? - IMSNET - 29-08-2014

@up
Z tym fanem to bym nie przesadzał - mam TV, kino domowe i telefon od SZAJSUNGA ;-).
Mało piszę ale za to dużo czytam :-)

Wyłane z Szajsung Galaksy Note 3


RE: Jakie macie konsole? - RafalKa - 30-08-2014

Taka prośba do nas wszystkich a zwłaszcza tych którzy biorą udział w ankiecie - uzupełniajmy swoje profile właśnie o konsole, których jesteśmy posiadaczami.
Jakoś średnio to wygląda pisząc o naszych konsolach a w profilku zero Sad


RE: Jakie macie konsole? - Kratos - 02-09-2014

No dokładnie. Dopiero co pochwaliłem IMSNETa, wchodzę na profil, a tam tylko X360 ;D Teraz jak już żaden obcy wam nie wbiję i was nie podejrzy to tym bardziej warto się odkryć. Potem dużo łatwiej też pomóc, jeżeli uzupełnicie także modele konsol.