PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Jakie macie konsole? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Inne konsole (https://playstationforum.pl/forum-inne-konsole--269)
+--- Wątek: Jakie macie konsole? (/thread-jakie-macie-konsole)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


Jakie macie konsole? - Kratos - 22-06-2011

Dałbym sobie cokolwiek uciąć, że taki temat już zakładałem, ale możliwe, że zniknął przy jakiejś przebudowie forum. W każdym razie zakładam nowy, jak się tamten znajdzie to dajcie znać.

Jakie macie obecnie konsole? Jakie chcecie mieć? Albo czy w ogóle brzydzicie się konsolami i posiadacie tylko komputer, a tutaj konto założyliście tylko po, żeby je sprzedać?

Ja obecnie mogę pochwalić się tylko PS2, ale póki co nie narzekam, bo gier, których jeszcze nie sprawdziłem jest cała masa. Planów kupna jakiejkolwiek inne konsoli nie mam jak na razie. Głównie chodzi o czynnik finansowy, jak dla mnie konsole są dalej za drogie.

Można oczywiście zaznaczyć kilka opcji.

Jeden "zagubiony" głos na PS2 należy do taszora.


RE: Jakie macie konsole? - eVandeR - 22-06-2011

ja wczesniej mialem psone potem ps2 a obecnie posiadam PS3. i nie zaluje wydanych na nia pieniedzy bo naprawde warto..

PS: Generic skad masz taka kolekcje konsol :? xD


RE: Jakie macie konsole? - Kraszu - 22-06-2011

Posiadam psx i ps2. Te maszynki to niewyczerpywalne źródło rozrywki. Czaje się na ps3, ale póki co to szkoda mi kasy, chociaż rodziców już się o pieniądze prosić nie muszę. Głównie gram na dwójce, ale co jakiś czas (np.teraz) odświeżam sobie gierki, które w moich oczach zasłużyły na miano "the best of psx".
Generic również mnie powalił swoją kolekcjąSmile

P.S Czy da się w ankiecie zmienić swój głos? Nie wiem jak to zrobić. Zaznaczyłem psone i odruchowo zatwierdziłem, a głosik na ps2 też bym chciał zapodać.

EDIT: A więc jak możesz to dodaj ten jeden głos za mnie Kratosie - chciałem żeby wyniki były wiarygodne, bo ciekawy jestem jaki sprzęt w większości posiadają userzy naszego forum.


RE: Jakie macie konsole? - Realinho - 22-06-2011

Dużo napisałem, lecz nacisnąłem jakiś przycisk i wszystko usunąłem. Jako że nie mam ochoty opisywać każdą konsolę, co notabene przed chwilą zrobiłem. To w skrócie napiszę czym dysponuję. Więc: Gameboy Classic, Pegasus, Sega Saturn, N64, Psx, GameCube, PS2, PS3. Niektóre sprzęty są sprawne, natomiast w niektórych zestawach brakuje elementów jak np. Kable, pady czy gry. Jeżeli macie jakieś zapytanie dotyczące owych sprzętów, nie krępujcie się.

Pozdrawiam.


RE: Jakie macie konsole? - Sandinista - 22-06-2011

Ja na stanie posiadam PSP oraz PS2. Stacjonarka głównie służy mi do odpalania SingStara oraz grania w starsze tytuły, których jak dotąd nie miałem okazji ograć. Choć o te teraz coraz trudniej. No i oczywiście posiadam ją dla MGS 3 Tongue.

Najczęściej jednak używam PSP, który w moim przypadku - praca -> brak czasu - sprawdza się wyśmienicie. Wygodne, mogę zabrać ze sobą wszędzie (do roboty). Prócz dedykowanych jej gier, bardzo lubię odświeżać sobie klasyki z PSOne, toteż biblioteka na kieszonkę się automatycznie powiększa.

W planach mam zakup PS3, jednak jak narazie również szkoda mi kasy - wolę wydać ją na coś innego, praktyczniejszego. Ponadto jak bym ją już kupił, to zapewne by się kurzyła.


RE: Jakie macie konsole? - Zielony34 - 23-06-2011

PS@ Slim, szkoda że nie umieściłeś jeszcze Pegazusa Tongue ponieważ również posiadam i nie oddam! Mam również styczność z PSP. Co do nowszej generacji Playstation to jeszcze jest dla mnie za wcześnie + zbyt wysoka cena, kiedyś jeśli będzie mnie stać na tv fullHD te 32' i PS3 nowa spadnie do poziomu tych 500zł to rozważę, póki co jest jeszcze troszkę do dopracowania od strony technicznej [chodzi mi o podzespoły i trwałość] a wiem co mówię bo widziałem ile konsol trafia na serwis pogwarancyjny i jaki są ceny części do PS3[; Oczywiście oryginalnych bo innych nie reflektuję.

Prawda to że PSP można do TV 42' podłączyć? Grafika będzie chyba nędzna?


RE: Jakie macie konsole? - GENERiC - 23-06-2011

Nie Pegazus, tylko Nintendo Entertainment System(mimo tego Pegazusy były klonem Famicoma - czyli NES na japoński rynek).


RE: Jakie macie konsole? - Sandinista - 23-06-2011

(23-06-2011, 18:47)Zielony34 napisał(a): Prawda to że PSP można do TV 42' podłączyć? Grafika będzie chyba nędzna?

PSP można podłączyć do każdego TV, jednakże tylko model 3004 daje możliwość grania. Oczywiście potrzebny jest również odpowiedni kabel. PSP 2004 nie daje możliwości przeniesienia obrazu z gry na tv, chyba, że jest przerobiona.



RE: Jakie macie konsole? - neku - 23-06-2011

Aktualnie posiadam jedynie PS2 i DS-a (PSP niestety, musiałem się pozbyć z przyczyn finansowych). W planach mam nabycie konsoli Wii, którą kupuję de facto dla serii The Legend of Zelda/Super Mario Galaxy. Na moje szczęście Wii posiada wsteczną kompatybilność, to odrobię zaległości z GC (ergo, kupno nie będzie ograniczone do zaledwie dwóch/trzech pozycji)



RE: Jakie macie konsole? - GENERiC - 24-06-2011

Na GC polecam Baten Kaitos oraz Resident Evil 0 i REmake.