PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Kabarety - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Inne (https://playstationforum.pl/forum-inne)
+--- Wątek: Kabarety (/thread-kabarety)

Strony: 1 2 3


Kabarety - Kratos - 07-06-2011

Jakie są wasze ulubione? Których nie cierpicie? A może macie jakiś ulubiony skecz?

U mnie od kilku lat nieprzerwalnie na pierwszym miejscu Kabaret Moralnego Niepokoju. Chłopaki i Katarzyna Pakosińska z dużym sercem robią naprawdę dobre i śmieszne skecze na poziomie. Neo-Nowkę też lubię, w szczególności pana Żurka. Skecze tych dwóch kabaretów biorę w ciemno. Nie przepadam za formacją Chatelet, bo ich żarty w ogóle mnie nie jarają oraz Ani Mru Mru, z których chyba Kryszak nawet się śmiał, że mają 3,5 skecza chociaż ostatnio to się chyba poprawia.

Daję link do skecza może nie ulubionego, bo takiego nie mam raczej, ale swego czasu bardzo mi się podobał i w sumie nadal tak jest ;D




RE: Kabarety - Sandinista - 07-06-2011

Jakby się dało to bym zagłosował na wszystkie kabarety jakie znajdują się w ankiecie. Każdy charakteryzuje się specyficznym poczuciem humoru, które bardzo mi odpowiada, a co najważniejsze śmieszy. No, może prócz Kabaretu Pod Wyrwigroszem. Niechęć ta możliwe, że spowodowana jest cyklem "Kresowiacy", który to kompletnie mnie nie bawi. Poza tym bardzo lubię kabaret Limo, którego skecze tupu parodia zwiastuna filmowego, od razu wywołują banana na mej buzi. A tutaj link do jednego z moich ulubionych ich numerów - Hitler (Zmiana nazwiska)

http://www.youtube.com/watch?v=mV_fEAtrlrI


RE: Kabarety - Kratos - 16-06-2011

Dokładnie, Pod Wyrwigroszem za ten cały cyrk z kresowiakami powinni zatłuc tępym narzędziem. Przypomniało mi się też, że nienawidzę piosenek kabaretowych, które w większości są na bardzo mizernym poziomie i mam wrażenie, że tylko zapychają czas ewentualnie dają przerwę na przebranie się innym kabareciarzom. Oczywiście istnieją wyjątki, ale wyjątek tylko potwierdza regułę.


RE: Kabarety - Dexter - 16-06-2011

A ja właśnie uwielbiam Pod Wyrwigroszem Smile W ankiecie nie wezmę udziału, bo uwielbiam KMN, Kabaret Młodych Panów, Łowcy.B, Ani Mru Mru, Paranienormalni, Neo-Nówka i wiele innych. Dlatego nie zagłosuję. Skeczów Męczących nienawidzę, nie lubię też Limo, ani formacji Chatelet.


RE: Kabarety - Bart - 16-06-2011

Formacja Chatle (czy jak to sie pisze) jest bardzo cieta na komoseksualistow. Pod Wyrwigroszem lubie. Kiedys o 6:50 co drugi chyba dzien rodzina kresowiakow wystepowala w radiu FMF FM. Powtorka z premiery. Big Grin Zawsze tego chetnie sluchalem. Nie mam ulubionego kabaretu. Wszystkie lubie. Chociaz Neo-Nowka i Wandziqa ŻONDZI! ;D


RE: Kabarety - Realinho - 17-06-2011

Ja oddałem głos na Neo-Nówkę, dlaczego? ponieważ ich skecze najbardziej mnie bawią, moim zdaniem trzymają równy poziom i za to uznanie.

Pozdrawiam.


RE: Kabarety - anemek - 17-06-2011

Już od dawna jako najlepszy kabaret uważam Łowców.B. Ostatnio przy tym mało co się nie posikałem ze śmiechu. Mariusz wymiata. ;D
Koperek kur**.!


RE: Kabarety - highline - 23-06-2011

Zdecydowanie Kabaret Moralnego Niepokoju . to kabaret dla ludzi ktorzy nie lubią sie bezmyslnie smiać a przy tym lekkostrawny i trafiający w sedno. Poza tym lubie Ani Mru Mru chociaż rzeczywiście rzadko się pochwala czymś nowym , ale jak już coś zrobią to boki zrywać : )
Nie lubie tych Pod wyrwigroszem za to że robią sobie jaja z polakow np. z kibicowania.Mogliby się pośmiać z samych siebie ale wolą z innych,niektore ludzie to bezmyślnie kupują haha.


RE: Kabarety - Bart - 23-06-2011

Maly paradoks. ;D
Jezeli smieja sie z Polakow, to takze smieja sie sami z siebie.;p Tak mala dygresja tylko.


RE: Kabarety - highline - 23-06-2011


A i tu się mylisz bo nie wiesz dokladnie o kim piszesz i nie znasz żydowskiej mentalności! : ) Oni mają polskie obywatelstwo ale to im nie przeszkadza śmiać się z polaków!