PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Pochodzenie waszych nicków - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Inne (https://playstationforum.pl/forum-inne)
+--- Wątek: Pochodzenie waszych nicków (/thread-pochodzenie-waszych-nickow)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Pochodzenie waszych nicków - DarkBolo - 15-03-2011

Skąd DarkBolo?

Parę lat temu, gdy byłem w gimnazjum, z kumplami rozkminialiśmy jakieś ksywki.
Strasznie ubolewałem, że nie mam żadnej. Pewnego dnia kumpel przyniósł do szkoły
pismo "Click" i tam zamieszczony był komiks, w którym występował Menio i Bolo.
Jako, że Bolo był do mnie trochę podobny, tak już zostało.
Człon Dark dołożyłem dopiero wtedy, gdy ludzie zaczęli rezerwować Bolo.
Oto i cała historia ;P


RE: Pochodzenie waszych nicków - black_ps2 - 15-03-2011

nie pamiętam, czy już pisałem od czego pochodzi mój nick, ale jak pisałem to trudno, jeszcze raz napiszę.

black, ponieważ moja konsola jest koloru czarnego a ps2 dodałem bo taką mam konsolę Smile proste ;d

chciałem w nicku coś związanego z moją konsolką i dlatego taki nick Smile spodobał mi się, więc wszędzie go używam ;d


RE: Pochodzenie waszych nicków - Kaziu - 15-03-2011

hmm.. człon Khaazar wziął się w pewnej gry, a mianowicie "Black & White". Na drugiej wyspie poznajemy przyjaznego Boga o taki właśnie imieniu ( chyba takim Big Grin Ja tak to usłyszałem, i fajnie zabrzmiało KHAAZAR Big Grin ). A liczby 333 to przyzwyczajenie z powodu szukania przez zajęte już nicki :\


RE: Pochodzenie waszych nicków - Marzyciel - 15-03-2011

@Khaazar333
Liczba 333 wskazuje bóstwo. Lucyfer - buntuje się przeciw Bogu przez pychę, gdyż chce siebie umieścić ponad Bogiem. 333 jest liczbą, która wskazuje tajemnicę Boga.
333 wyrażone raz, to znaczy, po raz pierwszy, wyraża tajemnicę jedności Boga.
Jeżeli 333 jest liczbą, która wskazuje bóstwo, ten kto chce siebie postawić ponad Boga samego, jest wskazywany przez liczbę 666.


Jakoś mi to tak przypomniało to z lekcji religii >.<


Ja swojego nicku nie będę wyjaśniać. Zazwyczaj mam nick Marzyciel lub DreamerDream.
Wiem, debilne nick'i.


RE: Pochodzenie waszych nicków - wzarek - 19-03-2011

mój nick wziął się od tego że mama ma na np. farmerama, ma login wzarka


RE: Pochodzenie waszych nicków - Femto - 19-03-2011

@up

PADŁEM !!!!!!

Żeby nie robić spamu.. mój nick wziął się z anime.


RE: Pochodzenie waszych nicków - Yohokaru - 26-05-2012

Mój pierwszy nick (centation3) wiązał się z tym z psemu.pl, tak aby być rozpoznawanym na forach. Wogóle to jeśli się gdzieś rejestruję, to zawsze używam tego samego. (Yohokaru) pojawił się gdy Realinho stwierdził, że na moim awatarze jest ul. Wtedy wpadłem na pomysł ksywki pszczelarza, a co by było bardziej epicko, wziąłem tłumaczenie z japońskiego (pszczelarz - Yoho-ka) i dodałem autorską formę osobową. Tak powstał Yohokaru Smile


RE: Pochodzenie waszych nicków - Kratos - 26-05-2012

A centation3 skąd się wziął? Chodzi mi o to, jak akurat wpadłeś, żeby tak się nazwać, a nie inaczej.

Pozdrawiam wzarka


RE: Pochodzenie waszych nicków - Yohokaru - 26-05-2012

Centa wziął się z tego, że w okresie gdy zakładałem konto na psemu.pl bardzo się interesowałem WWE, a jednym z moich ulubionych zawodników był John Cena. W uniwersum WWE jest slogan "Cenation" czyli naród Ceny (coś takiego). Wpisując nick cenation3, pomyliłem się i zostało centation3 Big Grin


RE: Pochodzenie waszych nicków - Mr.Q - 26-05-2012

Nick 'Qwertyman' wymyśliłem kiedyś w kilka sekund. Zazwyczaj używam innego, który jest moim głównym, ale ten wpisuję jeśli rejestruję się tylko na 'chwilę'. Myślałem że długo tutaj nie zabawię, więc podałem ten i tak jakoś zostało...