PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Pochodzenie waszych nicków - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Inne (https://playstationforum.pl/forum-inne)
+--- Wątek: Pochodzenie waszych nicków (/thread-pochodzenie-waszych-nickow)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Pochodzenie waszych nicków - Kratos - 26-05-2012

Hehe rozumiem. Przez nasze forum przewinęło się kilku fanów tego kolesia czy ogólnie WWE, ale jakoś nigdy nie kusiło mnie, żeby bardziej się w to zagłębić. Jak dla mnie to ewidentnie sport udawany, teatrzyk słabych aktorów.


RE: Pochodzenie waszych nicków - Draco - 26-05-2012

Mój nick ma wiele korzeni, ale głównym powodem dla którego jest on taki, a nie inny jest postać tytułowego bohatera z filmu Ostatni Smok (Dragonheart) z 1996 roku. Główną postacią był tam smok o imieniu Draco, któremu głosu użyczył sir Sean Connery. Film ten po raz pierwszy obejrzałem około roku 1997 (może to był 1998) i jako wielki fan fantasy, a także komputerów i wszystkiego co z nimi związane, byłem pod dużym wrażeniem animacji wykorzystanych w Ostatnim Smoku, wtedy właśnie postanowiłem używać nicka Draco. Rok po ukazaniu się Ostatniego Smoka w kinach, niejaka J.K. Rowling postanowiła napisać książkę o chłopcu z blizną na czole. Nie było by w tym nic złego gdyby nie fakt, że jedną z postaci przewijających się przez wszystkie 7 tomów powieści jest złośliwy blondyn o imieniu Draco. W ten oto sposób mój nick niestety bardziej kojarzy się z Harrym Potterem niż z mitycznymi bestiami.

Draco to także łacińskie określenie smoka oraz chiński znak zodiaku z pod którego jestem.

[Obrazek: ZQ0lq.jpg]



RE: Pochodzenie waszych nicków - Yohokaru - 26-05-2012

Tak, pamiętam, że kiedyś o tym mówiłeś. Nawet była taka sytuacja, że kiedyś, gdy dziękowałem Ci za pomomc użyłem słowa Malfoy, za co bardzo przepraszam Smile


RE: Pochodzenie waszych nicków - DawidoVader25 - 26-05-2012

Jako że jestem fanem Gwiezdnych to do normalnej ksywy dodałem Vader a 25 samo się wpisałoSmile Jeśli gdzieś widzicie nick DawidoVader25/24/35 to z pewnością ja!



RE: Pochodzenie waszych nicków - Simion - 29-05-2012

Simion to po naszemu Symeon i takie też imię wybrałem przy bierzmowaniu. Postać biblijna, lecz od razu wspomnę ze w biblij jest kilku Symeonów, zgadnijcie o którego z nich chodzi Wink.

Avatar jest powiązany z moim osiedlowym przydomkiem. Skąd on się wziął? Sam chciałbym wiedzieć Tongue. Krążą legendy na ten temat.


RE: Pochodzenie waszych nicków - anemek - 29-05-2012

Anem wzieło się od zmieniania miejscami "m" i "n" w słowie amen. Anemek zaś to zdrobnienie, ponieważ czasami bywało tak, że na forach mój nick posiadał za mało znaków i było trzeba nieco przedłużyć. Oprócz tego ostatnio używam coraz częściej (głównie w grach i gdy się podpisuję) przezwiska Aki, które nadała mi bliska koleżanka w jednym z jej opowiadań. Niedawno się dowiedziałem, że po węgiersku oznacza kto, ale nie mam pojęcia czy to od tego się wzięło. Smile


RE: Pochodzenie waszych nicków - TheBerserker30 - 31-05-2012

Hmmm,mój pochodzi od mojego charakteru ,jestem narwany i nerwowy,można nawet powiedzieć że choleryk,im więcej mnie drażnią tym bardziej większy rozgrzeb robię Smile Ale nick taki jak werewolf też miałem bo owłosiony jestem Smile hahaha