PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Jutro o 18 koniec świata! - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Inne (https://playstationforum.pl/forum-inne)
+--- Wątek: Jutro o 18 koniec świata! (/thread-jutro-o-18-koniec-%C5%9Bwiata)

Strony: 1 2


Jutro o 18 koniec świata! - Kratos - 20-05-2011

Jeżeli ktoś nie wiedział to właśnie się dowiedział, sory za spoiler ;] Pewien stary pierdziel z Ameryki policzył sobie na podstawie Biblii i wieloletnich badań, że koniec świata nastąpi 21 maja o godzinie 18 (lub 6 rano jak niektórzy twierdzą) i zabije 98% ludności, a reszta, czyli jakieś 200 mln ma zostać wystawiona na 6 miesięczną próbę. Będą wulkany, trzęsienia ziemi, tsunami i inne tornada - słowem impreza nie z tej Ziemii.

Jak wy przygotowujecie się do tego święta? Żałujecie może, że czegoś nie zdążyliście zrobić przed tak ważnym wydarzeniem?


RE: Jutro o 18 koniec świata! - kisik4 - 20-05-2011

przecież koniec ma być w 2012..


RE: Jutro o 18 koniec świata! - Samyeu - 20-05-2011

Ja żałuje, że nie przeżyłem tego pierwszego razu, nie zagrałem w PES 2012, nie zdążyłem mieć średniej 4.0 na świadectwie i do ku**y nędzy o 18 mam konkurs powiatowy z Angielskiego xD.


RE: Jutro o 18 koniec świata! - Kraszu - 20-05-2011

Ja już kilka końców świata przeżyłem na tym ziemskim padole. Jutro to ja mam wolne, więc odpalam grilla z kumplami, kupujemy pare litrów zupy chmielowej no i skoro taka okazja to będziemy czekać na koniec świata. Jak kończyć żywot to przynajmniej z pompą i dobrze się bawiącSmile


RE: Jutro o 18 koniec świata! - Warszawiak - 21-05-2011

Ja koniec świata spędzę przed TV z czarnulką,bo jest za ciepło żeby w ogóle gdzieś wychodzić ;P


RE: Jutro o 18 koniec świata! - eVandeR - 21-05-2011

zostalo jeszcze kilka godzin do konca... trzeba sie przygotowac xd


RE: Jutro o 18 koniec świata! - Kratos - 21-05-2011

(20-05-2011, 19:51)taszor napisał(a): Jutro to ja mam wolne, więc odpalam grilla z kumplami, kupujemy pare litrów zupy chmielowej no i skoro taka okazja to będziemy czekać na koniec świata. Jak kończyć żywot to przynajmniej z pompą i dobrze się bawiącSmile

A później na kacu przed obliczem Boga? ;D


Aha i taki mały feler, bo ten staruch zapomniał wspomnieć w jakiej strefie czasowej będzie ten koniec świata o 18, także może się on zdarzyć dosłownie o każdej dzisiejszego dnia!


RE: Jutro o 18 koniec świata! - eVandeR - 22-05-2011

no i przezylismy kolejny koniec swiata...


RE: Jutro o 18 koniec świata! - Samyeu - 22-05-2011

I BARDZO DOBRZE XD. Bo w końcu taki mecz, jak wczoraj o 18 zdarza się rzadko: Odra 3-6 ŁKS


RE: Jutro o 18 koniec świata! - Bart - 22-05-2011

(21-05-2011, 11:47)Kratos napisał(a): Aha i taki mały feler, bo ten staruch zapomniał wspomnieć w jakiej strefie czasowej będzie ten koniec świata o 18, także może się on zdarzyć dosłownie o każdej dzisiejszego dnia!

Słyszałem w radiu,że wszędzie miał się skończyć o godzinie 18 czasu lokalnego. Big Grin