PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Oceń osobę wyżej - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Forumowe zabawy (https://playstationforum.pl/forum-forumowe-zabawy)
+--- Wątek: Oceń osobę wyżej (/thread-ocen-osobe-wyzej)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Oceń osobę wyżej - Yohokaru - 27-04-2013

Filip_Rataj 08: Mała maskotka naszego forum, która aspiruje na zostanie w przyszłości znawcą branży konsolowej. To co niezwykle mi się podoba u niego, to zaangażowanie jakie pokazał od początku swojego pobytu na forum, zakładając trafione i te mniej tematy. Sądzę, że przed nim świetlana kariera tutaj, jeśli zainteresowanie grami nie spadnie, oraz będzie pisał z pasją, tak jak robi to teraz. Na ShoutBoxie kulturalny, sympatyczny dzieciak, który lubi poharatać w gałę z znajomymi, ma także problemy z ortografią, do której radziłbym się przyłożyć. Osobiście pokładam spore nadzieje na rozwój forum dzięki jego działalności później. Pełen pozytyw dla tego dzieciaka! Big Grin


RE: Oceń osobę wyżej - PaultheGreat - 27-04-2013

Yohokaru był już przeze mnie raz oceniany, ale było to na początku mojej forumowej przygody, więc chciałbym coś jeszcze dodać. Przede wszystkim chciałbym podtrzymać to, co napisałem we wcześniejszym poście - Yoho to osoba niezwykle sympatyczna, która zachowuje się ciepło względem każdego usera, jest miły. Lubię rozmawiać z nim na SB, co ostatnimi czasy dzieje się często ze względu na nasze podobne gusta muzyczne i do niedawna wspólne licealne tematy (ach ta krytyka pod adresem systemu edukacji i "gimbazjum") Big Grin.
Jeżeli chodzi o gry wideo, to Yohokaru zaimponował mi zaciętą walką, gdy pojedynkował się z Piotrosem w forumowym turnieju growym, z którym ostatecznie zwyciężył. Pokazał, że jest mistrzem "wirtualnej kierownicy". Oprócz tego lubię czytać jego recenzje, które z reguły są przepełnione sentymentalnym wstawkami.

Yohokaru jest przedstawicielem jasnej strony mocy w najlepszym znaczeniu. Po prostu nie da się go nie lubić Smile


RE: Oceń osobę wyżej - Mr.Q - 29-04-2013

Ostatni raz oceniałem theGreat'a pół roku temu, było to stosunkowo krótko po jego rejestracji. Paul przez te pół roku nabrał wiatru w żagle. Zaczął regularnie udzielać się na SB, co kiedyś ograniczał do krótkiego przywitania. W moim odczuciu zmienił się jego styl pisania, teraz stał się on dużo ciekawszy i przyjemniejszy w odbiorze niż miało to miejsce na początku jego forumowej kariery. Forma growa tego usera nie zalicza chyba upadków, regularnie raz w miesiącu kupuje on jakiegoś szpila, ogrywa go, a następnie zdaje sprawozdanie z rozgrywki. Swoimi opiniami potrafi zachęcić mnie do ogrania danego tytułu, później również chętnie bierze udział w dyskusji i dzieli się swoimi doświadczeniami. Rangi 'Gamer' z pewnością nie dostał za gęsi...


RE: Oceń osobę wyżej - Yohokaru - 29-04-2013

Kolegę Q już raz oceniałem, ale warto by to powtórzyć, po tak długiej przerwie.

Mr.Q ujawnił się nam jako gracz, który jest w pełni poświęcony swojej pasji. Podziwiam w nim to zaparcie, które towarzyszy mu przy przechodzeniu każdej gry. Nie ma tu podziału na crapy i hity, każda gra musi zostać skończona, a opis wrażeń zostawiony dla potomnych. Z pewnością mi brakuje takiego czegoś, przez co wiele gier ledwo zaczętych odstawiłem na bok. Dziw mnie bierze czasami, że chce mu się to robić dla tej garstki osób, która czyta z wypiekami jego przygody w światach PlayStation. Prywatnie sympatyk piwa, akwarystyki oraz dobrego kina. Oddany fan serii Silent Hill, który próbował mnie przerzucić jakąś ciężarówką do miasteczka, ale w ostatniej chwili się wyrwałem. Prywatnie bardzo sympatyczny, zaradny młody człowiek i z pewnością oddany kompan. Chętnie porozmawia na Shoutboxie, jest towarzyski dla innych. Rangę także otrzymał nie bez kozery, osobiście życzę mu wszystkiego co najlepsze, bo jak to powiedział nasz kolega Kraszu, "O takich ludzi nasi dziadkowie walczyli na wojnie".


RE: Oceń osobę wyżej - Mr.Q - 29-04-2013

A ja cię chyba jeszcze Yoho nie oceniałem.
Yohokaru to jedna z bliżej mi znanych postaci na forum. Często gadaliśmy kiedyś przez Spikerię kiedy na forum udział się jeszcze Draco, potem przez miesiąc cioraliśmy w Medal of Honor na multi. Ten człowiek sprawia wrażenie osoby zawsze uśmiechniętej i pozytywnie nastawionej do świata. Potrafi doceniać drobne przyjemności i czerpać z nich radość. Mocno trzymam kciuki za powrót jego formy growej, która niestety ostatnimi czasy ma tendencję spadkową, co wiąże się ze zmniejszoną aktywnością na forum. Na szczęście na SB zobaczyć go można niemal codziennie. Podejrzewam, że gdy Yoho zda już prawo jazdy, nie będzie wysiadał z samochodu Tongue


RE: Oceń osobę wyżej - Sandinista - 29-04-2013

Q

Luzacki człowiek, pozytywny, z konkretnym poczuciem humoru. Ostoja forum, zawsze gdzieś tam odpowie, założy wątek, dzięki czemu jest co poczytać, bo posty lubi trzepać obszerne. Wszędzie go pełno czy to w tematach czy na szałcie i bardzo dobrze, bo na forumie się coś dzieje i stwarza okazje, aby odpowiedzieć. To, że lubi Ciche Wzgórze to nawet nie wspominam, On się stamtąd wywodzi :) Razem z Piotrosem...Lubi szanty, ale przecież to rodowity Kaszub. Knep, dobrze napisałem? Chyba Cię nie obraziłem :) Jednym słowem napił bym się z tym synkiem beczkę rumu :)


RE: Oceń osobę wyżej - PaultheGreat - 30-04-2013

Sandinista to zapalony gracz i hardcorowiec, którego doświadczenie i umiejętności, a także styl pisania postów przyniosły mu zaszczytną rangę "Gamer" (nie wiedzieć czemu zmienił ją sobie na "Lamer" Wink). Jeżeli dobrze zauważyłem Sandi (mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko skracaniu swojego nicku) nie zamyka się wokół konkretnych gatunków, tylko ogrywa to, co w danej chwili przynosi mu największą satysfakcję. Nie obce są mu wyścigówki, przygodówki czy platformówki, lecz największą radość sprawiają mu bez wątpienia gry z gatunku survival horror - z serią Silent Hill na czele. Obok Piotrosa i Mr.Q jest to trzeci muszkieter Cichego Wzgórza, jak to kiedyś w tym stylu ujął na SB Kraszu (chyba?). Big Grin

Sandinista wygląda na człowieka, który zawsze jest uśmiechnięty. Praktycznie ciężko nie zauważyć w jego wypowiedziach jakiś zabawnych, ironicznych wstawek. Wink


RE: Oceń osobę wyżej - Yohokaru - 16-05-2013

Paul the Great - Sam tytuł Debiut Roku 2012 mówi już za swoje. Przebojem odebrał mi to wyróżnienie zaczynając z impetem karierę na forum masą postów charakteryzujących różne gry oraz takich, w których często próbował je klasyfikować. Początkowo styl wypowiadania się Paula nie podobał mi się ze względu na brak merytoryki wnoszonej do tematu w niektórych osobach, lecz z czasem się to zmieniło. Miłośnik dobrej muzyki, uwielbiam z nim rozmawiać na tematy dotyczące edukacji i rocka, nie było za to jeszcze okazji by zetknąć się gamingowo, nasze gusta znacząco odbiegają od siebie, jeśli chodzi od gry. Tegoroczny maturzysta, mam nadzieję, że egzaminy mu poszły tak dobrze, jak zdobył rangę Gamera (czyli w tym wypadku szybko i sprawnie). Mam nadzieję, że nie wypalisz się i będziesz dalej niósł użytkownikom tego forum radość czerpaną z grania nieopatrzonego piracką otoczką. Ocena pozytywna z dużym plusem.


RE: Oceń osobę wyżej - MInix4510 - 14-09-2013

Yohokaru-Nie znam go za dobrze nawet nigdy z nim nie rozmawiałem.Dobry recenzent który zna się na swoim fachu.
To tyle bo nie znam za bardzo go Big Grin


RE: Oceń osobę wyżej - Kratos - 14-09-2013

MInix4510 - jego dewizą forumową jest prawdopodobnie hasło: "Nie znam - to się wypowiem". Komentuje wszystko jak leci, a każdą jego wypowiedź śledzą miljony. Jeżeli tak wygląda każdy 12-latek to myślę, że demokracja długo nie przetrwa. Lubi śmieszne filmiki z kotami, a w wolnym czasie uprawia ogród. Czasami także rozwiąże Sudoku, ale nigdy go nie sprawdza. Trudno powiedzieć co go właściwie do nas sprowadza. Początkowo chciał kupić PS3 za słynne już 120 zł (100 milionów Wałęsy się chowa), ale szybko zmienił zdanie w momencie, kiedy wyhaczył pierwszą konsolę Sony za jedyne 80 złociszy. W jego bogatej karierze można także znaleźć dziwowania na temat tego czemu Microsoft nie wypuścił przenośnej konsoli oraz kilka dylematów na czele z tym, co da przełożenie napędu z PS1 do PC. Prawdopodobnie nie wie, że nigdy nie dostanie żadnej rangi oraz, że ban ciąży nad nim od momentu, kiedy się zarejestrował na forum. Próbował także zniszczyć naszą konkurencję, ale nie wiedział, gdzie jej szukać, co stanowiło drobną przeszkodę w jego misternym planie. Nigdy nie zostało potwierdzone, że posiada jakikolwiek sprzęt do grania.