PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Oceń osobę wyżej - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Forumowe zabawy (https://playstationforum.pl/forum-forumowe-zabawy)
+--- Wątek: Oceń osobę wyżej (/thread-ocen-osobe-wyzej)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Oceń osobę wyżej - Yohokaru - 01-08-2012

ashin - Razem ze mną przy naborze otrzymał zasłużoną rangę recenzenta (Kolega po fachuBig Grin). Może głównie dlatego, że mało udziela się na SB, nie wiem za wiele o nim. Jest wielkim fanem bijatyk, duża większość jego recenzji opisuje bijatyki. Opisuje je z zaangażowaniem i pasją, a to jest w tym najważniejsze. Sądzę, że zawód obsługiwania klientów w sklepie, stricte wiąże się z potrzebą rozładowania akumulatorów na bijatykach Wink. Gdzie coś wie, tam to pisze, nie rzuca postów na wiatr. Ogólnie bardzo pozytywna postać na forum. Tylko gdyby częśćiej do nas na SB wpadał Wink


RE: Oceń osobę wyżej - PaultheGreat - 10-10-2012

Yohokaru jest niezwykle sympatycznym użytkownikiem i od samego początku mojej obecności na forum kojarzę go jako osobę nastawioną przyjaźnie do pozostałych forumowiczów. Posiada rangę recenzenta i po przeczytaniu kilku z jego tekstów mogę stwierdzić, że zasłużenie. Jest miłośnikiem gier wyścigowych, co sam deklaruje i można też to wywnioskować z ilości zrecenzowanych tytułów z tego gatunku. Zauważyłem też, że bardzo chętnie korzysta z shoutboxa. Póki co mam zbyt mały staż na forum, by napisać cokolwiek więcej. Na zakończenie dodam, iż po awatarze można wywnioskować, że lubi anime i/lub mangę.


RE: Oceń osobę wyżej - Mr.Q - 10-10-2012

(04-07-2012, 21:10)Yohokaru napisał(a): Generalnie fan gier oraz filmów akcji,
Ja i filmy akcji? Co to, to nie Smile

PaultheGreat - Jeden z najbardziej aktywnych userów w dziale gier. Jego posty zazwyczaj są sensowne i napisane na temat. Posiada solidny warsztat pisarki, umie pisać długie, wartościowe teksty.
Paul nie dał się jeszcze poznać zbyt dobrze, gdyż nie gada o pierdołach. Jak już pisze, to konkretnie i na temat. W durnych dyskusjach na SB udziału nie bierze, choć zawsze z samego rańca wpada na forum by się przywitać.

Ranny ptaszek - nawet w weekendy wstaje wtedy, gdy ja się dopiero kładę spać Smile


RE: Oceń osobę wyżej - Draco - 10-10-2012

Ach tak imć Q zwany dawniej Qwertymanem. Miłośnik zielska i korzeni. Uwielbia się straszyć wszystkim co da rade uruchomić na swojej konsoli lub kompie. Lubi wypić dobre piwo (byle nie słodkie) i się wyspać co ja mu skutecznie utrudniam Smile


RE: Oceń osobę wyżej - PaultheGreat - 12-10-2012

Moim zdaniem Draco to jeden z fundamentów tego forum, na co wskazuje pokaźna liczba postów i ilość otrzymanych podziękowań. Oprócz tego na uwagę zasługuje też fakt, że prócz słowa "ilość" jego posty można opisać wyrazem "jakość". Bywalec działu sprzęt, choć i w dziale o grach pisze bardzo często. Zna się na sprzęcie i ma bardzo dużą wiedzę na tematy związane z konsolami. Jego sygnaturka sugeruje, że jest fanem starych konsol i gier oraz miłośnikiem serii Gran Turismo. Ogółem sympatyczna osoba, która stosunkowo bardzo często odpowiada na moje posty i tematy w dziale Game Corner.


RE: Oceń osobę wyżej - Kraszu - 12-10-2012

@PaultheGreat to drugi najgorętszy debiut tego roku na forum (obok Yohokaru). Praktycznie z miejsca otrzymał zaszczytna rangę "gamer" mimo, że jak sam twierdzi, dopiero zaczyna swoją przygodę z konsolami. Myślę, że każdy regularnie udzielający się user błyskawicznie zauważył nienaganny styl wypowiedzi Paula. Od początku dał się bowiem poznać jako autor względnie obszernych, sensownych, poprawnych postów. Co najważniejsze jednak, udało mu się wnieść garść świeżych pomysłów na tematy do działu "Game Corner", co wcale przecież obecnie nie jest łatwe, biorąc pod uwagę rozbudowanie tego działu na naszym forum.

Osobiście cieszę się, że dołączył do naszej ekipy. Jego regularne odwiedziny od chwili rejestracji każą wierzyć, że zagrzeje tutaj miejsce na stałe. Chyba już połknął bakcyla i poczuł kameralną atmosferę playstationforum.pl. Ciągle jest aktywny, ma zapał do pisania, jest to użytkownik z dużym potencjałem na przyszłość. Zauważyłem, że Paul zapuszcza się głównie w podobne rewiry czeluści forum co ja - preferuje dyskusje o grach w dziale "Game Corner" i "Recenzje". W dodatku mam wrażenie, że interesują go gry znajdujące się również w kręgu moich zainteresowań. Jeżeli utrzyma poziom i nie sprzeda konsoli, to z pewnością będziemy świadkami niejednej ciekawej dyskusji z jego udziałem.



RE: Oceń osobę wyżej - Mr.Q - 12-10-2012

Już raz Krasza oceniałem, ale było to praktycznie w momencie, w którym dopiero zaczynałem udzielać się na forum.

Kraszu stał się jednym z moich ulubionych userów. To między innymi dzięki niemu, dział Game Corner nie zapadł się pod ziemię. Prawdziwy hardcorowiec - wyciska z ogrywanych przez siebie tytułów ostatnie soki, chyba niczego nie odkłada na półkę przez ukończeniem. Pisze mądrze, na temat, stara się podtrzymywać dyskusję i często zachęcia do niej innych graczy. Nie raz jego opinie, zachęciły mnie do zapoznania się z danym tytułem. Nie goni za nowinkami technicznymi, ogromną frajdę daję mu gra na posiadanym sprzęcie.

Kapitalny człowiek, chyba zawsze wesoły i uśmiechnięty. Mieliśmy okazję poznać się trochę lepiej na Spikerii, po każdej rozmowie myślałem sobie ''ale równy gość'.
Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze kiedyś przy piwku Wink


RE: Oceń osobę wyżej - ashin - 12-10-2012

Qwertyman. Użytkownik wobec którego mam mieszane uczucia. Facet, który dał się poznać od stry 'anty wszystko', ew 'na przekór', ale mimo wszystko inteligentny człowiek. Jeżeli już ma coś do powiedzenia nie szczędzi interesujących wypowiedzi.


RE: Oceń osobę wyżej - Mr.Q - 12-10-2012

ashin. Tak coś czułem, że coś ci na sercu leży.
Najbardziej aktywny recenzent na forum. Osoba która dała poznać się na Spikerii jako miłośnik dobrego piwa. Podoba mi się jego avatar, mimo że nie wiem kogo dokładnie przedstawia. O ile się nie mylę, Ashin posiada sporą wiedzę o sprzęcie elektronicznym.


RE: Oceń osobę wyżej - Kraszu - 13-10-2012

Mr. Q znany pierwotnie jako Qwertyman.

Kiedy zarejestrował się na forum odebrałem go jako nader dojrzałego, stonowanego użytkownika. Majestatu z pewnością dodawał mu Don Vito Carleone, którego to wizerunek dosyć długo widniał w awatarze Q. Na tej podstawie śmiało można wysnuć wniosek, że jest wielbicielem dobrego, klasycznego kina.
Gustuje również w horrorach, ale niewiele jest go w stanie przestraszyć. Produkcje amerykańskie przyjmuje z uśmiechem na twarzy natomiast trzęsie portkami wobec tworów skośnookich chorych umysłów. Uważa, że japońskie kino grozy rzeczywiście potrafi podnieść ciśnienie.

Q jest graczem z prawdziwego zdarzenia o czym świadczy jego aktywność na forum. Niestety dla naszej społeczności większość gier ograł na PC oraz x360. Bardzo ceni sobie jakość gier, z którymi miał przyjemność obcowania na konsoli Microsoftu. Na tym sprzęcie ograł blisko 100 gier i zdecydowana większość mu się podobała. Obecnie, może trochę z musu, bo tandetny xkloc mu się spalił( Tongue ), przesiadł się na tańszą alternatywę jaką jest PS2. Od jakiegoś czasu gra na czarnuli i regularnie dzieli się swoimi wrażeniami w odpowiednich tematach. Absolutnie zasłużenie otrzymał rangę gamer’a. Osobiście lubię z nim wchodzić w dyskusję/polemikę. Potrafi pisać konkretnie i używać rzeczowych argumentów.

Q jest osobnikiem z silnym charakterem. Potrafi jasno wyrazić swoje zdanie na wiele tematów. W pewnym momencie odniosłem wrażenie, że jest lekko opryskliwy na SB. Na całe szczęście miałem okazję poznać go bardziej jako człowieka na Spikerii. To inteligentny gość, z którym można godzinami dyskutować na wiele tematów. Najlepiej wychodzi mu to nocą. Nocą bowiem gra ( i to nawet w Silent Hill brrr ) oraz namiętnie ogląda filmy.