PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Oceń osobę wyżej - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Forumowe zabawy (https://playstationforum.pl/forum-forumowe-zabawy)
+--- Wątek: Oceń osobę wyżej (/thread-ocen-osobe-wyzej)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Oceń osobę wyżej - Realinho - 15-07-2011

Ciężko mi ocenić kogoś kogo tak naprawdę nie znam, no ale spróbuję.
Kratos:

Niewątpliwie najbardziej rozpoznawalny człowiek z ekipy forum. Bardzo aktywny oraz pracowity użytkownik, co zresztą widać. Stara się pociągnąć forum, i chwała za to. Często zakłada tematy które okazują się istnym "hitem", uwielbia filmy z tego co zauważyłem, jest dość wyrozumiały jak na moderatora. Dla jednych miły, dla drugich wstrętny.Lecz, chyba sprawiedliwy? Ogółem, dosyć pozytywna postać, widać że chce, wszyscy to widzą i za to wielki plus. Tyle z mojej strony.


RE: Oceń osobę wyżej - Puma16 - 17-07-2011

Realinho-

Jest to jeden z najbardziej rozpoznawanych użytkowników forum, jak widać (po ilości gwiazdek) jest osoba ściśle związaną z ową stroną co oznacza na pewno ze aktywną, jakoś nie miałem z nim okazji pogadać, podyskutować ale jak dotąd nie zauważyłem jego jakiś złych zachowań i obrażalskich postów. lubi gry logiczne i sportowe. Jest fanem serii Gta i ma fajny oryginalny avek : D

P.S często korzysta z shoutboxa


RE: Oceń osobę wyżej - Realinho - 17-07-2011

Puma16:

Zaciekły fan filmów, szczególnie horrorów. Uwielbia grać w gry video, np. takie jak Tekken, często w tej oto grze walczy zawodnikiem który zwie się Puma, stąd chyba ten obrazek, oraz Login. Kocha tutejszy Hydepark, w którym udziela się prawdopodobnie najwięcej. Jest na forum od kilku miesięcy, nie rzuca się w oczy, można zauważyć iż jest dosyć wyważoną osobą. Ogółem, lojalny użytkownik PlayStation Forum, miły, sympatyczny.

Pozdrawiam.


RE: Oceń osobę wyżej - Smigol95 - 17-07-2011

Realhinio - osoba z najładniejszym avatarem na forum, miłośnik gier z serii Fifa i fan Realu Madryt. Interesuje się głównie sportem gdyż w tych tematach najczęściej się udziela, choć niewątpliwe jest, że jest to jeden z najbardziej aktywnych forumowiczów, rzadko udziela się w tematach związanych z polityką. Na różne argumenty odpowiada dobitnie aczkolwiek zawsze kulturalnie, miły i bardzo sympatyczny.


RE: Oceń osobę wyżej - Draco - 17-07-2011

Smigol95 - fan piłki nożnej, z awatara widać że chyba najbardziej Juventusu i jak sam o sobie pisze PES'a ale chyba przede wszystkim jeden z najbardziej zaangażowanych użytkowników w rozwój działu Polityka i religia na naszym forum. Lubi dyskusje na każdy nawet najbardziej kontrowersyjny temat w tym dziale.


RE: Oceń osobę wyżej - Puma16 - 17-07-2011

8Draco8

Na forum jest od dłuższego czasu.Po awatarze widać że pasjonat wielu konsol, nie tylko tych nowych. Wielki znawca sprzętu, chętnie pomaga innym udzielając się właśnie w tym dziale. Bardzo aktywny user na forum i bez wątpienia bardzo kulturalny. Sympatyczny i bardzo pomocny to są cechy które na pewno można skojarzyć z 8Darco8. Jeśli ktoś ma problem z jakim kolwiek sprzętem do tylko do niego! =]


RE: Oceń osobę wyżej - Dah-Ridah' - 17-07-2011

Puma16:

W rankingu fejmu, zajmuje na pewno czolówkę.
Wraz ze mną i Kratosem, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych głów w dziale Filmy, koneser horrorów i wszelakich gwałtów, kanibalizmu, chaosu i pożerania dzieci - już go lubię, po tym jak sam słucham szatanistycznych rzeczy od Hung'a [ten ziomuś od Now Eat]. Aktywny i pozytywny ziomuś, nie lubi Godfather'a, ale pogadać wręcz trzeba, podbiję kiedyś na GG, stay true to the game. Pisjou.


RE: Oceń osobę wyżej - Puma16 - 17-07-2011

Dah-Ridah'

Wraz z Kratosem i zemną najczęściej udzielamy się w dziale "film". Znawca filmów , a jego ulubionym jest "Repliknat". Jednak jego największa pasją jest muzyka, a w szczególności Hip-hop. Często aktywny na forum i shoutboxie. Koleżeński, bez konfliktowy użytkownik i zawsze można z nim po gadąć na każdy temat. Jedyna rzecz z jaką można skojarzyć Dah'a to Hip-Hop only Hip-Hop =] Oprócz tego jest niezwykle enktrentyczny i charyzmatyczny, wypowiada się także w dziale "muzyka" w którym krótko mówiąc króluje, bo co jak co ale ten użytkownik kojarzy mi się z muzyka! Lets go Dippin!


RE: Oceń osobę wyżej - komedyja - 10-02-2012

Zgodnie z sugestia na sb wpadlam i tutaj Big Grin
Nie za bardzo znam Pume16. Z tego co widze, jest on fanem gry FIFA, nie lubi grac na PC, kinoman, ma dobre gry na PS3 (Dead Island!), fan horrorow, za co tez duzy plus. I dobry avatar, czyzby Tekken? Big Grin


RE: Oceń osobę wyżej - Mr.Q - 10-02-2012

Porozmawiać dłużej okazji nie miałem, ale lubię Cię. Masz ładne zdjęcie w avatarze, spore pojęcie o grach, wydajesz się być fajną osobą Smile