PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Ligi w grach na ps2forum - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Komputery i smartfony (https://playstationforum.pl/forum-komputery-i-smartfony)
+--- Wątek: Ligi w grach na ps2forum (/thread-ligi-w-grach-na-ps2forum)

Strony: 1 2 3


Ligi w grach na ps2forum - Samyeu - 09-05-2011

Witam ponownie yy...
Jak wiecie, całkiem dobrze można było się bawić przy temacie Realinho'a, w którym uczestniczyliśmy grając w bilarda w systemie grupowym i pucharowym. Myślę, że można poszerzyć tą inicjatywę o całą LIGĘ. Zebralibyśmy chętnych, możnaby zrobić ładną tabelkę, nadałoby to iście oficjalny styl, no i po mistrzostwie nie byłoby wątpliwości, czy dany użytkownik, aby czasem troche nie wygrał turnieju szczęściem.
Na razie jest to, że tak powiem "prototyp". Zapraszam do wypowiedzi, czy poszlibyście na to, wasze propozycje o usprawnienie pomysłu, sprzeciwy itp. Mile widziane propozycje gier, w jakie można grać, bo w końcu sam nie znam gustu użytkowników :]


RE: Ligi w grach na ps2forum - black_ps2 - 09-05-2011

No, super, super, podoba mi się to. Ja mógłbym się z Rezerem czy eVandeRem zająć ligą haxball, o ile by chcieli, ale na tym forum bym raczej mało chętnych do takowej ligi zebrał. W każdym razie, super plan, jestem za !


RE: Ligi w grach na ps2forum - Samyeu - 09-05-2011

No oczywiście muszą być chętni. Gier jest od groma. Niekoniecznie na PC, o ile byłoby zorganizowanie na innych konsolach. Tongue
Na PC vide jest cały kurnik, reszta gier z WP/interii, mini golf na wyspie gier... Nie mówię to o rywalizacji z jakimiś serwisami e-gamingowymi, ale to naprawdę może być fajna i przyjemna zabawa :]


RE: Ligi w grach na ps2forum - Bart - 09-05-2011

Razer już niech lepiej nie organizuje turnieju, bo jeszcze w snookera się nei skończył..


RE: Ligi w grach na ps2forum - Dexter - 09-05-2011

Ja wezmę udział. Uważam tylko, że kombinowanie typu "niekoniecznie na PC" jest bez sensu, bo to by był za duży kłopot i chętnych by było mało. A jaka gra? Tego nie wiem Smile


RE: Ligi w grach na ps2forum - Samyeu - 10-05-2011

No to może zacznijmy coś działać Big Grin

Oto propozycje, które wynikły podczas rozmowy (co do gier). Proponuję, by naraz były rozgrywane maksymalnie 2 turnieje. Więcej to by był za dużo rozgarbiasz:
- Snooker
- Bilard 8ball
- Kości (na kurniku)
- Scrabble (kurnik/wp)
- jakaś karcianka
- piłka (nie ta prawdziwa, tylko taka gra na kartce xD)
- warcaby (ewentualnie szachy)
- haxball (tu proponuję specjalne zasady, i myślę, że ciekawe pomysły :])

A i z tym, że jeśli któraś z odmian bilarda przejdzie, to niech nie toczą się dwie naraz, tylko cyklicznie - raz np. Snooker, potem 8ball, potem Snook itp...
Dodatkowo dawajcie w dalszym ciągu propozycje, ale oczywiście mówcie też, która z wymienionych już by wam odpowiadała.



RE: Ligi w grach na ps2forum - Dexter - 10-05-2011

Nie podoba mi się pomysł na Scrabble, bo tam są tak głupie nie raz słowa, że ja je pierwszy raz w życiu słyszę. Mało tego, nie raz tych słów brakuje w encyklopediach. A jakby tego jeszcze było mało, to kiedyś się dowiedziałem, że do scrabbli jest specjalny słownik i to robi tą grę całkiem bezsensowną (aha i wiem, że to nie ściema, bo mi go pokazał ktoś nie pamiętam kto i używałem tego raz, ale więcej w to nie grałem).


RE: Ligi w grach na ps2forum - Realinho - 10-05-2011

(10-05-2011, 19:57)Dexter napisał(a): Nie podoba mi się pomysł na Scrabble, bo tam są tak głupie nie raz słowa, że ja je pierwszy raz w życiu słyszę. Mało tego, nie raz tych słów brakuje w encyklopediach.

Jeśli wy gracie w te scrabble na kurniku, to ja dziękuję. Mnie chodziło o oficjalną, internetową wersję gry którą zagrać można na tej witrynie : www.Zagraj.pl Polecam serwis, bardzo długo tam gram, w grze nie ma żadnych bugów. Co do twojej poprzedniej wypowiedzi, nie wiem czy ktoś na "Zagraj" używa jakiś wspomagań, lecz ja nie przejmowałbym się tym, dobry gracz i z tym radę sobie da.

Pozdrawiam.



RE: Ligi w grach na ps2forum - Dexter - 11-05-2011

Nie każdy jest dobrym graczem Real, bo nie każdy wcześniej grał we wszystkie gry. Jak będzie liga Scrabble to ja w tym udziału nie biorę.


RE: Ligi w grach na ps2forum - Dah-Ridah' - 11-05-2011

Omijanie Scrabble szerokim łukiem - od zawsze. Pomysł z "ligą" to kijowy pomysł, bo maks jest z 5 osób aktywnych. Jedynie bilard w chodzi w grę, jak dla mnie.