PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Monster Hunter 2 (Ps2) - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Recenzje gier PS2 (https://playstationforum.pl/forum-recenzje-gier-ps2)
+--- Wątek: Monster Hunter 2 (Ps2) (/thread-monster-hunter-2-ps2)

Strony: 1 2


Monster Hunter 2 (Ps2) - reaktywa - 23-04-2011

Witam ! Chciałbym dzisiaj zrecenzować jakże wspaniałą grę , o nazwie

Monster Hunter 2

Jest to gra RPG.Niby prosta bo polega na zabijaniu brzydkich potworków i wypełnianiu questów. Ale prosta nie jest Smile Jest to hmm określę to symulatorem życia łowcy potworów.Musimy jeść by mieć siłę biegać.Musimy dbać o farmę i rozwijać ją. Mamy nawet własny domek.I tu ciekawostka !
Jedzonko gotują nam koty Big Grin Zależnie od tego jaki mamy lvl (poziom) tym więcej możemy mieć kotów.Jeśli upolujemy np.Big Grininozaura to możemy wyjąć z niego mięso, dać kotom a one nam coś z niego zrobią !
Jest niezwykle dużo broni i pancerzy! Możemy kupywać gotowe albo tworzyć z materiałów zdobytych właśnie z upolowanych kreatur Smile
Pewnym minusem jest sterowanie kamerą. Jest na krzyżaku . Zmarnowano także potencjał prawej gałki. Tą gałką właśnie atakujemy . Jest tryb on-line.Istnieje też tryb dzień/noc .
Nie jestem pewien czy są jeszcze serwery. Wyczytałem że na takim serwerze może być do 8 osób.Maksimum 4osoby w grupie.W takiej właśnie grupie lejemy potwory w celu wykonania jakiegoś questa.

Podsumując: Gra jest baardzo wymagająca. Niektórzy mogą się w trakcie gry zniechęcić.Ja już miałem tygodniową przerwę Big Grin No ale grę bardzo polecam. Może dodam swój gameplay to zobaczycie co i jak Smile Warto zagrać!

Poradnik mojego autorstwa (reaktywa) nie wolno kopiować.
Polecam i dorzucam kilka SS:

-[Obrazek: monster-hunter-2-20060206114832555_640w.jpg]
-[Obrazek: monster-hunter-2-20060206114834117_640w.jpg]
-[Obrazek: monster-hunter-2-20060206114845007_640w.jpg]
-[Obrazek: monster-hunter-2-20060206114846428_640w.jpg]


RE: Monster Hunter 2 (Ps2) - Jujo480 - 23-04-2011

Recenzja nie najgorsza. Mam pytanie odnośne zakupu gry, ponieważ gra wychodzi w czerwcu bieżącego roku chyba w Europie i Ameryce i aktualnie jedynie można zaopatrzyć się w gierkę w języku Japońskim tak ? Oczywiście wiem, że można patche ściągnąć itd. i wtedy będzie można mieć po angielsku, ale mnie takie rzeczy nie interesują ponieważ gram tylko i wyłącznie na oryginałach. Czyli pozostaje mi czekać do czerwca ? Smile


RE: Monster Hunter 2 (Ps2) - Realinho - 23-04-2011

Ciężko mi ocenić tą recenzję, niewiele można się z niej dowiedzieć.. żadnych informacji na temat fabuły, postaci, ogółem całego świata.

Pozdrawiam.


RE: Monster Hunter 2 (Ps2) - Kaziu - 23-04-2011

Jednak biorąc pod uwagę to, że jest to jego pierwsza recenzja to jest dobrze. Oby więcej, ale tym razem z większą ilością informacji Wink


RE: Monster Hunter 2 (Ps2) - Jujo480 - 23-04-2011

Odpowie mi ktoś na moje pytanie ? Smile To dla mnie ważne Big Grin Zacytuje je "Mam pytanie odnośne zakupu gry, ponieważ gra wychodzi w czerwcu bieżącego roku chyba w Europie i Ameryce i aktualnie jedynie można zaopatrzyć się w gierkę w języku Japońskim tak ? Oczywiście wiem, że można patche ściągnąć itd. i wtedy będzie można mieć po angielsku, ale mnie takie rzeczy nie interesują ponieważ gram tylko i wyłącznie na oryginałach. Czyli pozostaje mi czekać do czerwca ?" .


RE: Monster Hunter 2 (Ps2) - Samyeu - 23-04-2011

Jujo tak

Co do recenzji - bardziej opis, bo zarówno długością, jak i konkretami nie powala. Nie ma nic o systemie walki, o korzyściach płynących z nowego poziomu (pomijając kotki).

"Jednak biorąc pod uwagę to, że jest to jego pierwsza recenzja to jest dobrze". Dobrze?

Recenzja, pomimo, że jest prostym projektem do napisania, tak nie pisze się tego w 20 minut. Recenzji trzeba poświęcić troche czasu, potem odłożyć i po godzinie wszystko przeanalizować.


RE: Monster Hunter 2 (Ps2) - reaktywa - 24-04-2011

Cerinione tak jest to moja pierwsza recencja i nie napisałem tego w 20minut. Starałem się zachęcić do zakupu gry. Nie podawałem samych plusów gry bo nie o to w tym chodzi Smile
Jeśli będe pisał kolejne recenzje to postaram się zamieścić więcej informacji Smile



RE: Monster Hunter 2 (Ps2) - Jujo480 - 24-04-2011

Recenzje napisałeś chaotycznie. Mogłeś podzielić ją na punkty i odnieś się do każdego z nich, a na końcu brakuje podsumowania i oceny ogólnej. Takie jest moje zdanie. Jeżeli miałbym ją ocenić to 3,5/10, ale to Twoja pierwsza to dam 4 Smile


RE: Monster Hunter 2 (Ps2) - Kaziu - 24-04-2011

i Jujo pojął o co mi chodzi ;D Mam nadzieję, że następne recenzje będą wyglądały lepiej.


RE: Monster Hunter 2 (Ps2) - Marzyciel - 26-04-2011

Czy ktoś się pytał o Fabułę? Fabnuła jest taka. Nie ma jej. No dobra. Jesteś Pogromcą potworów i je zabijasz. Oto cała fabuła gry. Gra starcza na jakieś może około 200godz. (MHFU na psp przechodzi się średnio z 400 godzin Big Grin)

Gra jest Tak jakby CRPG. Nie ma żadnych pkt doświadczenia, skili, magii mocy itp. Wszystko zależy od seta (on nam daje skile itp). A żeby mieć seta, trza przynieść odpowiednie "składniki" do kowala w mieście.