PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Które filmy oglądałeś najwięcej razy? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Filmy i seriale (https://playstationforum.pl/forum-filmy-i-seriale)
+--- Wątek: Które filmy oglądałeś najwięcej razy? (/thread-ktore-filmy-ogladale%C5%9B-najwiecej-razy)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Które filmy oglądałeś najwięcej razy? - Eman002 - 11-11-2011

Około 20 razy "prześladowca" 1 i 2. Oglądałem najpierw kilka razy sam bo mi się podobał. Później z kolegami znowu kilka razy bo nie mieliśmy co robić.


RE: Które filmy oglądałeś najwięcej razy? - ashin - 12-11-2011

Najwięcej razy chyba Pulp Fiction nie podam dokładnej liczby, ale większość tekstów pamiętałem praktycznie na pamięć. Drugi w klasyfikacji będzie Desperado, często swego czasu leciał w telewizji, a motyw z gitarrrrrrami z bronią podobał mi się jak byłem dzieciakiem ;]


RE: Które filmy oglądałeś najwięcej razy? - DarcusoPL - 20-03-2012

Władca Pierścieni - Mimo tego że gości na mojej półce z filmami, książkami i grami tak czy siak zawsze jest przeze mnie oglądany jak co kilka miesięcy leci w TVN... Od kilku lat go puszczają Big Grin
Wiedźmin - Polska produkcja, którą fajnie się ogląda i w wersji odcinkowej i pełnometrażowej.
Zielona Mila - Także często leci, jest świetnym filmem i zawsze fajnie się go ogląda
Król Lew - Wszyscy, którzy oglądali tą bajkę w dzieciństwie wracają do tego po latach Big Grin
Piraci z Karaibów - W tym filmie jest genialny humor połączony z fajną fabułą i akcją
Power Rangers - To zacząłem ostatnio nałogowo oglądać przez jednego z użytkowników fourm.
Harry Potter - To tak samo jak w przypadku Władcy Pierścieni tylko że częściej oglądam na DVD


RE: Które filmy oglądałeś najwięcej razy? - Draco - 20-03-2012

Wiele filmów oglądałem po kilka razy między innymi Władcę Pierścieni, Gwiezdne Wojny, Zielona Mila i masę masę innych które bardzo lubię. Jednak tylko przy jednym filmie liczyłem ile razy go obejrzałem, a był to Shrek którego obejrzałem 26 razy, znałem wszystkie dialogi co do słowa na pamięć.


RE: Które filmy oglądałeś najwięcej razy? - Mr.Q - 18-05-2012

- Scarface
- Władca pierścieni
- The Godfather
- Chłopcy z ferajny
- Prosta historia
- Thelma i Louise
- Zawód Gangster

Nie jestem w stanie powiedzieć, który oglądałem najwięcej razy.



RE: Które filmy oglądałeś najwięcej razy? - Kraszu - 19-05-2012

Sporo wymienionych przez Was filmów również oglądałem po kilka razy.

Osobiście w nieskończoność mogę oglądać pierwsze cztery części „Rocky’ego” i dwie pierwsze części „Rambo”. Znam te filmy na pamięć, ale za każdym razem oglądam je z gęsią skórką. Sylvester Stallone dostał w swojej karierze niejedną „nagrodę” dla najgorszego aktora. Do dzisiaj jest wyśmiewany przez krytyków za marną grę, bełkot czy zabawną mimikę. Dla mnie to najgenialniejszy aktor kina akcji w historii kina. Oglądałem mnóstwo filmów z jego udziałem i kilkanaście z nich bardzo mi się podoba. To nic, że fabuła jest prosta jest konstrukcja cepa, to nic, że zakończenie jest przewidywalne, to nic, że Sylwek jest na swój sposób śmieszny na ekranie grając twardziela. Jego filmy to czysta dawka adrenaliny, efekciarstwo, emocje, momentami BEKA. Dlatego właśnie je uwielbiamSmile.



RE: Które filmy oglądałeś najwięcej razy? - Kropa94 - 07-09-2012

Polskie "psy" - 100razy
wszystkie części "Szybkich Wściekłych" oprócz dwójki - 100razy
"Czas Surferów", "Hooligans2", "Elita Zabójców", "Transporter".... po kilka/kilkanaście razy


RE: Które filmy oglądałeś najwięcej razy? - Kratos - 07-09-2012

Trochę nie chce mi się wierzyć, że oglądałeś filmy po 100 razy Wink Chyba, że używasz tej liczby po to, żeby podkreślić, że oglądałeś je sporo razy.


RE: Które filmy oglądałeś najwięcej razy? - Draco - 07-09-2012

Policzmy, skromnie licząc Szybcy i Wściekli trwają około 100 minut, obejrzenie go 100 razy daje około 167 godzin, piszesz że obejrzałeś po 100 razy 4 z pięciu filmów w serii, co daje 668 godzin czyli prawie 28 dni oglądania non stop wyłącznie Szybkich i Wściekłych., lekka przesada. Jeżeli obejrzał byś 100 razy Fast Five to od dnia premiery tego filmu musiałbyś go oglądać co 4 dni, plus jeszcze pozostałe części. Generalnie sprowadza się to do tego, że aby obejrzeć wszystkie filmy które wymieniłeś po 100 razy musiałbyś raz dziennie oglądać któryś z nich.


RE: Które filmy oglądałeś najwięcej razy? - Kropa94 - 07-09-2012

psy spokojnie tyle razy, szybkich 4 też, fast five może mniej.
znam każdą frazę, każdy oddech co do sekundy.
z wiekiem odkrywam nowe aspekty tych filmów, drążę je i analizuje.
100 to mówiąc ogólnie. wybaczcie - mogłem napisać 'ok'