PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Które filmy oglądałeś najwięcej razy? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Filmy i seriale (https://playstationforum.pl/forum-filmy-i-seriale)
+--- Wątek: Które filmy oglądałeś najwięcej razy? (/thread-ktore-filmy-ogladale%C5%9B-najwiecej-razy)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Które filmy oglądałeś najwięcej razy? - Kratos - 24-03-2011

Jaki film, dlaczego akurat ten i jaką mniej więcej ilość razy.




RE: Które filmy oglądałeś najwięcej razy? - Realinho - 24-03-2011

Najwięcej razy oglądałem film pod tytułem " RRRrrrr!! " chyba z pięć razy, a dlaczego ? po prostu tak wyszło, najpierw oglądałem sam potem z kimś, jeszcze z kimś i tak dalej. Za każdym razem świetnie się bawiłem, według mnie znakomita komedia, niewiele pamiętam bo trochę lat już minęło odkąd ją oglądałem.

Pozdrawiam


RE: Które filmy oglądałeś najwięcej razy? - anemek - 25-03-2011

"Leon Zawodowiec", "Kill Bill" i "Requiem dla snu". Każdy z nich obejrzałem przynajmniej kilka razy i za każdym razem zachwycały tak samo. "Leon zawodowiec" za świetnych aktorów, klimat i fabułę, "Kill Bill" w sumie za to samo. Po prostu kocham te latające kończyny i tryskającą krew. A "Requiem dla snu" za to, że cholernie daje do myślenia i za grę aktorów.
I bym zapomniał o "Kevin sam w domu", którego oglądałem chyba najwięcej razy bo co roku leci w Polsacie.


RE: Które filmy oglądałeś najwięcej razy? - Dah-Ridah' - 25-03-2011

Nie wiem pewnie jakieś 60 Sekund albo inny Kevin. Ale z takich rozsądniejszych tytułów, no to Se7en, wiadomka że to film na raz, aczkolwiek nawet po dwóch razach, nieźle wkręcał. 8 Mila swego czasu też była katowana sporo razy, za co nie trzeba pisać.




RE: Które filmy oglądałeś najwięcej razy? - anemek - 25-03-2011

Jeszcze "Zielona mila", którą oglądałem też gdy tylko leciała w telewizji.


RE: Które filmy oglądałeś najwięcej razy? - Marzyciel - 25-03-2011

Ja najwięcej Matrix i Stalowi Gigant (bajka, jest ona fenomenalna, polecam obejrzeć)


RE: Które filmy oglądałeś najwięcej razy? - Puma16 - 25-03-2011

Najwięcej razy to bez wątpienia "Kevin Sam w domu" oprócz tego to "Świt żywych trupów (2004) jakieś 4 razy, "Świt żywych trupów (1978) jakieś 3 razy, "Saw 2" jakieś 3 razy, "Resident Evil" jakieś 5 razy, "Resident Evil-Apokalipsa" jakieś 3 razy, "Resident Evil-Zagłada" jakieś 3 razy, "Krwawa Uczta" 2 razy, "Wzgórza mają oczy" 2 razy. Uwielbiam horrory to jest mój ulubiony gatunek filmowy te film, które tu oglądałem oprócz Kevina (tradycja) to kilka moich ulubionych filmów kina grozy, które obejrzę jeszcze niejednokrotnie Smile


RE: Które filmy oglądałeś najwięcej razy? - black_ps2 - 08-04-2011

Kevin sam w domu i w Nowym Jorku i Garfield ;d Kevina oglądałem jakieś 20 razy z powtórkami następnego dnia, a Garfielda codziennie po 2,3 razy jak wróciłem ze szkoły ;d ahh Wink


RE: Które filmy oglądałeś najwięcej razy? - [email protected] - 08-04-2011

Kevin ileś tam razy oglodnołem film "Race" 7 razy Jak Rozpetałem IIt wojne Światowom 10 razy


RE: Które filmy oglądałeś najwięcej razy? - ZeberkoPL - 22-05-2011

Nie wiem czy to się liczy ale najwięcej razy hmmm sam nie wiem ile ale 30razy przynajmniej "Into the Blue".Film bardzo dobry na zasypianie ... Big Grin