PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio oglądałeś? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Filmy i seriale (https://playstationforum.pl/forum-filmy-i-seriale)
+--- Wątek: Co ostatnio oglądałeś? (/thread-co-ostatnio-ogladale%C5%9B)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Kraszu - 14-11-2011

"Crazy, Stupid, Love" (pol: "Kocha, Lubi, Szanuje"). Ten film to dla mnie pozytywne zaskoczenie. Lekki, przyjemny z zabawnym, ciekawym zakończeniem. Obraz zawiera kilka zgrabnie zmontowanych wątków, które w finale zostały połączone... Dodatkowe uznanie za wartości, które ów obraz miał za zadanie przekazać odbiorcy. Naprawdę polecam, szczególnie jeśli chcecie coś obejrzeć w towarzystwie płci pięknej.


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Puma16 - 20-11-2011

Przepowiednia
Thriller.Bardzo ciekawa historia, luźno oparta na prawdziwych wydarzeniach, wciągnęła mnie od pierwszych minut, gra aktorska na wysokim poziome, lecz lekko przekombionowana rola Ger'a. Jeden z lepszych Thrillerów jakich oglądałem, idealny na listopadowy wieczór. Polecam. 9/10


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Puma16 - 26-11-2011

Iron Man - akcja, sf:

Świetna, i co najważniejsze udana ekranizacja komiksu, przyzwoita obsada, i efekty specjalne, trochę zdziwiło mnie zakończenie, ale ogólnie jest świetnie. Widowiskowe kino, pełnej niesamowitej akcji i wciągającej fabuły . Moim zdaniem jedna z najlepszych ekranizacji komiksu.

8/10.

Milczenie owiec - thrller:

Jeden z lepszych Thrillerów. Film naprawdę świetny, choć arcydziełem bym go nie nazwał. Nie trawię Hopkinsa, ale rola Lectera zrobiła na mnie wrażenie co było dla mnie bardzo miłym zaskoczenie. Ścieżka dźwiękowa filmu, nie jest urzekająca (jak dla mnie), ale jakiś głębszych zastrzeżeń do niej nie można mieć. Scenariusz stoi na wysokim poziomie. Fabuła wciągnęła mnie od pierwszych minut filmu. Napięcie jako tako występuje w filmie, ale najbardziej jest odczuwalne w końcowych 20 minutach filmu co podkreśla całą koncepcje produkcji Jonathana Demm'a. Krótko mówiąc Thriller, który trzeba obejrzeć! Solidna robota!

9/10.


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Puma16 - 27-11-2011

Surogaci-thriller, SF

Utopijna wizja ludzkości, gdzie brak człowieczeństwa jest problemem społeczności, dobry pomysł tylko trochę gorzej z wykonaniem, nie spodziewałem się rewolucji, ale przyznam że troszkę się zawiodłem, początek obiecujący, ale im dale tym gorzej, największy atut to przede wszystkim Bruce Willis, który jeszcze jakoś ratował ten film przed najniższą oceną no i całkiem niezła wizja przyszłości, efekty też całkiem całkiem, ale to za mało. Zdecydowanie dla upartych koneserów kina SF. Średniak..

5/10


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Kraszu - 30-11-2011

"Czterdziestoletni prawiczek". Zazwyczaj współczesne komedie wywołują we mnie uśmiech zażenowania, jak to miało miejsce przy okazji spotkania z "Boratem", jednak w przypadku prawiczka było inaczej. Świetnie wykreowana postać głównego bohatera. Od pierwszej sceny stwierdziłem, że aktor idealnie dobrany do odgrywanej roliSmile Kawał pozytywnego, lekkostrawnego kina.


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Kratos - 30-11-2011

"The Son of No One" znane u nas jako "Sprawa zamknięta". Przystojniaczek Channing Tatum w roli policjanta, który kiedyś zabił za dzieciaka i teraz nagle ma problem z tym. Prawdopodobnie gdyby nie rola Pacino nie zwróciłbym uwagi na ten film. Niestety, gra aktorska to jawna kpina. Ani Pacino, ani Binoche, ani Liotta nie uratowali filmu. O Tatumie nie będę się wypowiadał nawet. Zakończenia filmu można było się domyślić już w połowie, jeżeli potrafi się liczyć do 3. W związku z tym nie ma napięcia, które powinno być bankowo w thrillerze, a liczne błędy w scenariuszu nie pomagają w dobrej ocenie filmu. Sama końcówka to już czysta desperacja ze strony twórców filmu. 5/10


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Eman002 - 12-12-2011

"Dom woskowych ciał"
Film jest niby horrorem ale nie ma żadnych przerażających scen. Łatwo domyślić się dalszego przebiegu akcji. Nie jest to ciekawy film i momentami można przysnąć. 3/10
"Cube" i "Cube 2"
Oba filmy są podobne tylko że w drugim kostka jest bardziej nowoczesna. Podobał mi się, poza tym że akcja działa się tylko w 1 miejscu. Dla obu filmów 7/10


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Rysk - 18-12-2011

w ten weekend obejrzalem cztery filmy:

"Fight Club" czyli "Podziemny Krag" sciagnalem nie wiem czemu wiedzialem o czym bedzie a bynajmniej tak mi sie wydawalo. znudzony dotychczasowym zyciem czlowiek postanawia odminic swoj los w tym celu postanawia zalozyc "klub walki". film jest calkiem inny niz mi sie wydawalo na poczatku myslalem ze pobralem jakiegos fake'a 8/10

"Forest Gump" Smile nie jestem w stanie zliczyc ile razy go juz ogladalem chyba nie musze opisywac no dobra dla tych co nie ogladali. gosc w oczekiwaniu na atobus opowiada historie swojego zycia od glupiego mlodziaka nieudacznika po doroslego (wciaz glupiego) czlowieka sukcesu to tak po krotce jak dla mnie to 9/10

dalej mialem ogladac "Terminal" ale okazalo sie jest w formacie rmvb a ps2 tego nie trawi
no wiec obejrzalem

"Parcie na tarcie" komedia opowiadajaca o mlodym chlopaku ktory zakochuje sie w jednej dziewczynie lecz za kazdym razem gdy probuje sie do niej zblizyc wychodzi na zboczenca 7/10

no i ostatni fenomenalny wrecz Smile
"Bikkini traffic school" zobaczylem okladke na niej fajne laski pomyslalem czemu nie do tego miala to byc komedia a komedia okazala sie nie byc a przynajmniej marna. pewna striptizerka otrzymuje w spadku zadluzona nauke jazdy postanawia jednak z niej nie rezygnowac pomimo tego ze pewiem koles chce ja za wszelka cene zdobyc. kiepska fabula przeplatana wieloma scenami akcji o zabarwieniu erotycznym i dzwieki rodem z kreskowek Warnerbros badz programu "golo i wesolo" daja ocene 3/10 ale patrze na to tez z drugiej strony mojej dziewczynie sie podobalo i bylo ciekawie 10/10 Smile


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Eman002 - 18-12-2011

"Sanktuarium" jeden z nowszych filmów. Początkowo myślałem że będą zabijać owady co mnie zniechęciło do dalszego oglądania, ale nie wyłączyłem. Film nie jest najciekawszy i jak ktoś nie obejrzy to raczej nie straci :p. 4/10


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Reactor20000 - 26-12-2011

YYY. zobaczmy.....zobaczmy....Polowanie Na Wiedzmy 6.5/10