PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio oglądałeś? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Filmy i seriale (https://playstationforum.pl/forum-filmy-i-seriale)
+--- Wątek: Co ostatnio oglądałeś? (/thread-co-ostatnio-ogladale%C5%9B)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Puma16 - 09-10-2011

"Borat: podpatrzone w Ameryce aby Kazahstan rósł w siłę ,a ludzie żyli dostatniej"

Borat, dość kontrowersyjny obraz ze słynnym brytyjskim komikiem, dużo satyry, absurdów i niecodziennego humoru i kulturalnego przewrotu, czasem trzeba pozwolić naszemu mózgowi odpocząć od inteligentnych pełnych refleksji produkcji i dać się czasem ponieść czemuś niepoważnemu. =)

7/10 kilka scen mnie rozbawiło Smile


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Kratos - 15-10-2011

Borat mi zupełnie nie podpasował. Lubię chamskie żarty, ale tutaj mało co mnie śmieszyło.

"O północy w Paryżu". Allen w bardzo dobrej formie. Szkoda, że nie było go na ekranie, bo pan Wilson trochę mnie irytował jako główny bohater, ale da się przyzwyczaić i co ważne jest sporo charakterystycznego humoru. 7/10


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Puma16 - 29-10-2011

"Nieodebrane połączenie" (2008)

Próba przestraszenie nas telefonami komórkowymi, z duchami w tle, zaskakuje tylko pod koniec, z resztą jest tak jakoś nijako ;/ lekki nie dosyt po obejrzeniu, na długie jesienne wieczory przejdzie...5/10 starczy


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Puma16 - 30-10-2011

Stay Alive

Kolejny obejrzany horrory tym razem o zabójczej grze komputerowej. Typowe kino grozy "młodzieżowe", a szkoda bo gdyby reżyser zrealizował więcej efektów gore mógł by trafić do szerszych odbiorców. Film nie jest zły kilka scen naprawdę dobrze wykonanych, napięcie też niczego sobie. Gra aktorska mizerna i kilka nie logicznych scen, które można wymienić na palcach jednej ręki.
"Stay Alive" trafił do mojego gustu, choć rewolucji nie ma.

7/10



RE: Co ostatnio oglądałeś? - Puma16 - 31-10-2011

Ja sobie taki mały maratonik na Halloween urządziłem, jak zwykle horrory Smile

"Krzyk4" (2011)

Krzyk, jest moją ulubioną serią horrorów, czekałem od premiery aż wyjdzie na DVD 4 część, i muszę przyznać że jest to najlepsza część, fabuła jak na klasyczny shlasher nieprzewidywalna, cały ten suspens był genialny, napięcie to mistrzostwo świata, a zakończenie to istny majsterczyk. Fani serii "scream" będą usatysfakcjonowani, nie rozumiem dlaczego taka słaba ocena, zdecydowanie najlepszy remake z przełomu 2 lat.

10/10

Smile

"Paranormal activity 2" (2011)

Nieco gorszy od "poprzednika", ale trzyma poziom. Z początku nudny, ale później robi się coraz "gorąco". Końcowe sceny naprawdę mocne. Polecam.

8/10


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Eman002 - 31-10-2011

Wczoraj Paranormal Activity 3(2011). Ostatnia jak na razie część z tej serii.Bardziej podobała mi się 2, ale ta też jest niezła.Ciekawe zakończenie Smile i polecam.

9/10


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Puma16 - 06-11-2011

"Smętarz dla Zwierzaków" (1989)

Klimat to zdecydowanie największy atut filmu, jedna z lepszych ekranizacji Stephena Kinga która zasługuje na uwagę, i nawet zaskakująca fabuła, trochę gra aktorska mnie wkurzała, w szczególności główny bohater, który wyglądał jakby grał w jakieś parodii...

7/10

"Sala Samobójców"

Długo się zastanawiałem nad obejrzeniem tej produkcji, aż w końcu coś mnie popchnęło do tego. Nie żałuję naprawdę świetny film. Gra aktorska stoi na dobrym poziomie, duży plus za muzykę oraz napięcie. Ciesze się, że w końcu Polacy "wybili" się z tych głupkowatych komedii romantycznych i w końcu stworzyli solidny Thriller. Oby więcej takich produkcji. Wink

9/10 bez apelacyjnie!


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Eman002 - 12-11-2011

"Ostatni egzorcyzm". Zwykle nie przepadam za egzorcyzmami, bo kiedyś obejrzałem taki gdzie tylko egzorcysta opowiadał o opętaniu. Ale coś mnie skusiło, że dzisiaj obejrzałem ten film. Nie był straszny ale wciągający i byłem ciekawy co będzie dalej. Nie podobało mi się zakończenie, jednak zmieniłem podejście do filmów o egzorcyzmach. Wink 6/10


RE: Co ostatnio oglądałeś? - wowwotlk - 12-11-2011

ja ostatnio oglądałem dom z kości świetny horror dużo nagłych zwrotów akcji są czasem momenty że coś wyskakuje wtedy jak się ogląda w nocy jest cool
naprawdę fajnie


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Puma16 - 13-11-2011

Lęk pierwotny-zaskakujący fabułą thriller z genialną obsadą, Richard Gere'm i Edwardem Nortonem-zaskoczył mnie ten drugi, w roli 19-letniego zabójcy, film mnie pozytywnie zaskoczył, muzyka też świetnie dobra no i oczywiście zakończenie.

8/10

Super zioło-wczoraj naszła mnie ochota na jakaś komedie, więc postanowiłem że oglądnę w TV "super zioło", komedia dość zwariowana i dość "głupkowata" z dwoma raperami w roli głównej, nie bardzo przypadł mi ten typ humoru, chociaż kilka scen/sytuacji było nawet śmieszne.

6/10