PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio oglądałeś? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Filmy i seriale (https://playstationforum.pl/forum-filmy-i-seriale)
+--- Wątek: Co ostatnio oglądałeś? (/thread-co-ostatnio-ogladale%C5%9B)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Spaidi - 22-02-2016

o deadpool slyszalem same dobre opinie, jestem mocno ciekawy filmu


RE: Co ostatnio oglądałeś? - MyriuR - 02-03-2016

Miałem iść ale moja luba skończyła w niedzielę wcześniej zajęcia no i niestety cały plan w pi... Sad Zostaje mi czekać na Blu-ray Wink


RE: Co ostatnio oglądałeś? - wowwotlk - 28-04-2016

Dosłownie przed chwilą skończyłem mój przyjaciel hatchiko. Dawno się tak bardzo nie spłakałem. Film genialny ukazujący że zwierzęta też mają uczucia. Wczoraj (również około północy poprostu nie moge spać to siadam i oglądam coś na telefonie) obejrzałem Kapitana Ameryke zimowego żołnierza i moim zdaniem jest to jeden z lepszych filmów marvela. Tylko polski dubbing wszystko przepraszam za wyrażenie spierdolił. Ale pomijając polski dubbing jest to kawał dobrego kina o superbohaterach. Oba filmy serdecznie polecam (tylko ten drugi bez polskiego dubbingu bo jesg on tragiczny).

Wysłane z mojego C1505 przy użyciu Tapatalka


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Spaidi - 06-05-2016

(28-04-2016, 23:14)wowwotlk napisał(a): Dosłownie przed chwilą skończyłem mój przyjaciel hatchiko. Dawno się tak bardzo nie spłakałem. Film genialny ukazujący że zwierzęta też mają uczucia.
Pamietam jak moja ryczala strasznie po tym filmie Smile bardzo ladny filmik

A co ostatnio ogladalem to mocno polecam deadpoola, dawno sie tak nie usmialem.
Po 2 wiem, ze mnie pewnie zlinczujecie, ale zabralem sie za Birdmana, wszyscy tak chwala go itd. Dla mnie to bylo takie nieporozumienie...
Film totalnie durny, mocno przesadzony, bez wiekszego sensu


RE: Co ostatnio oglądałeś? - wowwotlk - 06-05-2016

Ja miałem to samo z życiem pi . Był nominowany do oskara a ja bym go dał na listę najgorszych filmów ever.

Wysłane z mojego C1505 przy użyciu Tapatalka


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Ryder - 06-05-2016

Jeżeli kogoś interesują dobre seriale to osobiście polecam Better Call Saul, który jest prequelem dość głośnego serialu Breaking Bad. Jeżeli ktoś oglądał BB to pewnie kojarzy prawnika Saula Goodmana, to właśnie głównie o nim jest BCS. Póki co są 2 sezony. Pierwszy może jakoś super nie zachęca, ale sezon drugi wszystko rekompensuje. Smile


RE: Co ostatnio oglądałeś? - wowwotlk - 18-05-2016

Wczoraj obejrzałem kapitan ameryka wojna bohaterów iii... jest to moim zdaniem najlepszy film z całego MCU. Aktorzy pokazali swoje umiejętności, fabuła była świetna bo mimo iż poważna to wystąpiła w niej masa żartów, spiderman i black panthera po prostu wymiatają mam nadzieje że nowy film o spidermanie już powstaje bo jest to nareszcie dobry spidey. Po pierwsze gra go nastolatek a nie jakiś koleś ok 30. Po drugie jest on dosyć oddaną ekranizacją komiksowego pajączka. W stroju spidermana Peter nabiera pewności i rzuca sucharami a bez jest zwykłym zamkniętym w sobie nerdem. A tak odchodząc od tematu przejrzałem sobie rozpiskę filmów MCU na następne lata i jakby tak pomyśleć to jeszcze wiele mogą do niej dodać i film ze spideyem jest moim zdaniem kandydatem nr 1 (aby przekonać się dlaczego tak sądze musicie oglądać film do drugiej sceny po napisach).

Wysłane z mojego C1505 przy użyciu Tapatalka


RE: Co ostatnio oglądałeś? - wowwotlk - 15-06-2016

Wczoraj obejrzałem ghost in the shell z 1995. Jest to niesamowite cyberpunkowe pełnometrażowe anime które ogląda się z ogromną przyjemnością. Mimo wielu scen akcji ma genialną fabułę zadającą wiele filozoficznych pytań. Już dawno nie widziałem w filmie tak dobrej historii która nie traktuje widza jako debila. Każdy powinien go obejrzeć nawet jeżeli nie jest fanem japońszczyzny.

Wysłane z mojego C1505 przy użyciu Tapatalka


RE: Co ostatnio oglądałeś? - kasia1979 - 21-10-2016

Kilka dni temu byłam w kinie na filmie Wołyń. Naprawdę mega dobry film. Zawsze lubiłam twórczość Wojtka Smarzowskiego, ale ten film to naprawdę dzieło ponad miarę. Zdjęcia, gra aktorska, no i przede wszystkim sposób przedstawienia wydarzeń, które przecież kiedyś naprawdę miały miejsce... Genialne.


RE: Co ostatnio oglądałeś? - JarzabPL - 21-11-2016

Ja ostatnio oglądałem PSY 1 i 2. I naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem że polacy po nagrywaniu przez prawie cały PRL komedii nagrali coś innego i to jeszcze w takiej jakości (nie chodzi mi tu o obraz chodź on też zły nie jest). I jeszcze ta cała wspaniała obsada i teksty Bogusława Lindy coś pięknego. Tydzień wcześniej obejrzałem też polski film pod tytułem "Tato" też naprawdę bardzo dobry film i oczywiście też gra w nim Bogusław Linda bo czemu by nie :p, każdemu kto nie widział polecam.