PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio oglądałeś? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Filmy i seriale (https://playstationforum.pl/forum-filmy-i-seriale)
+--- Wątek: Co ostatnio oglądałeś? (/thread-co-ostatnio-ogladale%C5%9B)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Mr.Q - 13-12-2015

Wczoraj wieczorem obejrzałem dwa filmy. Pierwszy to Red Lights z De Niro. Ta produkcja choć stara się udawać film którym nie jest, pokazuje upadek tego wielkiego aktora. Chwilę po obejrzeniu składałem sobie fabułę i przekaz filmu, ale teraz już na chłodno, dobę po obejrzeniu, śmiem twierdzić że była to kicha. Gdzie ten De Niro z dawnych lat?

Potem obejrzałem ''Wszyscy ludzie króla''. Muszę napisać o wspaniałej grze Penn'a. Delektowałem się nią od początku do końca filmu. Ten opowiada o prostym, dobrym człowieku który chciał pomagać ludziom i został gubernatorem. Przez dwie godziny oglądamy na ekranę przemianę Penn'a który zdobywszy władzę, poszedł w ślady Donalda Tuska i Ewy Kopacz. Film dobry, gra aktorska fenomenalna.


Edit:
Właśnie skończyłem ''The Gift''. Pomimo bardzo dobrych opinii, dla mnie ta godzina i 50 minut z tym obrazem to za dużo. Film jest o rodzince która kupuje nowe mieszkanie i wprowadza się do niego. Po jakimś czasie będąc na zakupach główny bohater spotyka swojego dawnego znajomego ze szkoły. Odnowiona znajomość szybko zaczyna być irytująca, gdyż dawny kumpel nieustannie nachodzi bohaterów.
Film momentami bardzo się dłużył, ale ostatnie 10 minut wynagrodziło mi czekanie. Zakończenie było mocne a całość - dosłownie postawiona do góry nogami. Pomysł na fabułę był (głównie właśnie ciekawe zakończenie i postacie), ale szwankuje wykonanie. W środku filmu zbyt mało się dzieje, akcja rozwija się powoli i nie przyspiesza przez co oglądanie staje się męczące. Ostatecznie - przeciętniak.


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Łukasz69 - 14-12-2015

Zbaw nas ode złego - http://www.filmweb.pl/film/Zbaw+nas+ode+z%C5%82ego-2014-665399

Ogólnie film mi się podobał, mroczny klimat, kilka razy można było się wystraszyć, interesująca fabuła, ale końcowa scena z egzorcyzmem trochę komiczna.


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Eustachy - 14-12-2015

Oglądałem ten film w kwietniu. Niezły horror, ale co do egzorcyzmu mam taką samą opinię. Ogółem fajne połączenie horroru z kryminałem. Moja ocena 7/10


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Mr.Q - 18-12-2015

Oglądałem dziś ''Ojczym'' z 87. Film pewnie kiedyś robił wrażenie, ale mocno się postarzał - jak przypuszczam. Czuć z pewnością klimat lat 80, ale dreszczowiec z niego żaden. Do tego miałem wersję z lektorem, który czytał tekst bez najmniejszego entuzjazmu. Wyszło bardzo nudno, a końcowe sceny były głupkowate. Raczej stracone 1.5h.

The Bucket List/Choć goni nas czas (2007).
Przewidywalny, raczej nieśmieszny komediodramat. Po duecie Freeman, Nicholson spodziewałem się dużo więcej.

Hiena (2014). Angielski film o złym gliniarzu i babraniu się wraz z Tureckimi przemytnikami/sutenerami w interesy. Mega ciężki, przytłaczający film. Do tego do bólu prawdziwy. Dobre, mocne angielskie kino, nie dla wrażliwego odbiorcy. Hmm... Na pewno nie na lekki odprężający wieczór, ale mogę polecić.

Mściciel (1973) kolejny western z Eastwoodem. Na pewno nie mój ulubiony, ale dobry. Ciekawie zrealizowany, choć akcja jest powolna a historia niezbyt oryginalna. Bez trudu można znaleźć lepsze filmy w tym gatunku, ale warty obejrzenia. Nawet dwa razy, gdyż za drugim można wytłumaczyć go w zupełnie inny sposób.


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Eustachy - 19-12-2015

"Bez litości" z Denzelem Washingtonem na HBO HD.
Film świetny, Denzel w niezłej formie, oglądając film nie nudziłem się.
Ocena 7,5/10


RE: Co ostatnio oglądałeś? - wowwotlk - 19-12-2015

Gwiezdne wojny VII Przebudzenie mocy w 3D z dub pl. Genialny film nawet powiedziałbym że jest to najlepszy film z całej serii. Dubbing był nawet nawet.

Wysłane z mojego Blade III przy użyciu Tapatalka


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Mr.Q - 20-12-2015

John Wick (2014) - Keanu Reeves jako powracający zabójca. Początek dobry, potem coraz bardziej naciągany. Nie trzyma w napięciu, momentami wkurza kiepskim humorem. Ale ale. Ten film miał właśnie taki być - kiczowaty. Bzdetne gatki i stosy trupów które zostawia za sobą Wick to właśnie pomysł na tą produkcję. Ja jednak o tym nie wiedziałem i naszykowałem się na dobry thriller - ostatecznie mocny średniak.

Vendetta (2013) - I tu już lepsza propozycja. Główny bohater, żołnierz specjalizujący się w przesłuchaniach, tropi szajkę dilerów narkotykowych którzy w brutalny sposób zabili jego rodziców. Schemat w sumie znany, zbrodnia i kara, ale film wciąga i jest niezłą propozycją na zimny wieczór.


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Eustachy - 03-01-2016

"Interstellar" jako noworoczną niespodziankę filmową na HBO.
Film Christophera Nolana, tym razem nie o Batmanie, tylko o podróży w kosmos w poszukiwaniu nowej planety do zamieszkania. Najlepszy momentem było, jak główny bohater spędził na jakieś planecie równe trzy godziny, a gdy wrócił na ziemię, okazało się, że ma wnuków, jego dzieci przed wyprawą miały kilka lat, a po tych kilku godzinach były dorosłe. Ogółem film dobry, ale wolę, żeby Nolan raczej kręcił filmy o Batmanie, czy innych bohaterów z serii DC Comics.
Ocena: 7,5/10
Teraz czekam na drugą połowę 6 sezonu TWD. Premiera 14 lutego, polska premiera 15 lutego, 22:00 w telewizji FOX HD.


RE: Co ostatnio oglądałeś? - MrWahacz - 03-01-2016

Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy po raz 3 kinie Smile

Film jest kopią Epizodu 4, część rzeczy w nim jest naciąganych i naiwnych, ale dawno tak dobrze nie bawiłem się w kinie. Dla mnie, jako fana Star Wars rewelacja (jak się przymknie oko na wspomniane wyżej niedociągnięcia fabularne, które liczę, że wyjaśni kolejna część), a i dla osoby, która nie interesuje się Gwiezdnymi wojnami to rozrywka na najwyższym poziomie.


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Dah-Ridah' - 04-01-2016

VICTORIA 2015 - 10/10, klasyk, to raczej juz nie film a jakies mistyczne arcydzielo

MARSJANIN 2015 - 1/10, gorszej kupy nie ogladalem w zyciu, Are We There Yet to przy tym arcydzielo

AVATAR 2009 - 4/10 lipa jak chuj

SLUMDOG. MILIONER Z ULICY - 7/10, pomijajac koncowke to bardzo dobre kino