PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio oglądałeś? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Filmy i seriale (https://playstationforum.pl/forum-filmy-i-seriale)
+--- Wątek: Co ostatnio oglądałeś? (/thread-co-ostatnio-ogladale%C5%9B)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Co ostatnio oglądałeś? - RafalKa - 29-07-2015

Spaidi napisał(a):stary co Ty z ta pierwsza miloscia/m jak milosc? we wszystkich watkach o tym gadasz
nie szkoda klawiatury? Wink na Juliana


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Dah-Ridah' - 29-07-2015

koszula z najlepszej jakości bawełny*



*podobno sam ją zebrał


a tutaj inny kadr, mmm ta mimika

[Obrazek: tommy-tiny-lister-05.jpg]


RE: Co ostatnio oglądałeś? - RafalKa - 29-07-2015

Tak sobie ponownie czytam ten wątek i bahhh oświeciło mnie - mianowicie zauważyłem póki co tylko moją osobistą analogię że są tutaj userzy, którzy może nie regularnie ale chodzą do kina i są userzy, którzy mają ten sam film ale w swoich zacisznych 4 rech ścianach, pisząc na szybko i nie zakładając się o nic jednak "strzelam" że ci drudzy (oczywiście nikomu nie dosrywając) częściej też piszą w działach przeróbek, cobr i innych.
Wiem jak to się czyta jednak tak to widzę.


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Dah-Ridah' - 29-07-2015

a wlasnie przypomnialo mi sie

oglądałem ostatnio ted 2 - nic nie płacąc, sciagajac w mp4 jak ostatnia pijawka z internetu

no i zaoszczędziłem 20 złotych, które moglem pozniej wspaniale zainwestować

jedynka mi sie podobała
ale dwojeczka to totalnie obsrany kibel. zaśmiałem się doslownie raz - na początku z tym gosciem na weselu co go wystrzelilo po jakims towarze. scena (a raczej sceny) z nasieniem to po prostu wstyd istnienia - nie ma niczeg0 co by ten film pochwalic, no nie wiem, nawet freeman tego nie uratował, a murzynkiem jest zawsze pociesznym.

nie pamietam, kiedy tak ostatnio stracilem ochydnie czas


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Szymon - 30-07-2015

Powiem ci że Ted 2 nie oglądałem, Ted 1 obejrzałem może 3/4 i wyłączyłem bo nic mnie nie śmieszyło. O dwójce teraz nawet nie myślę.


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Dah-Ridah' - 30-07-2015

nie no jedynka nie była gowienkiem, bo bym poczuł od razu i zapamiętał na długo

dwójki nie polecam ruszać nawet patykiem


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Riordianin - 30-07-2015

Zgadzam się, jedynka była dobra i miejscami zabawna. Dwójka poza paroma momentami w których się zaśmiałem była dosyć drętwa.


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Szymon - 31-07-2015

[Obrazek: 24534649363548329642.jpg]

[Obrazek: srpski-film-2010_67998_800_6001.jpg]

Serbski film obejrzałem w 720p, absolutnie wspaniała, zachwycająca produkcja, bardzo przyjemnie się ją ogląda zwłaszcza całą rodziną w niedzielę Smile


Co ostatnio oglądałeś? - Spaidi - 31-07-2015

Ja wczoraj obejrzałem LEGO przygoda i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Dawno sie tak dobrze nie bawiłem przy żadnej komedii, śmiałem sie czasem jak głupi. Jesli myślisz, ze jestes za stary na ta bajkę to uwierz mi, nie jestes. Teksty podchodzące pod żarty ze shreka czy epoki lodowcowej. Warto dać szanse tej pozycji, jednak polecam dla osób starszych, dzieci nie zrozumieją wiele z tego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Eustachy - 03-08-2015

Ja ostatnio filmy i seriale oglądam na kanałach premium, bo ogólnodostępne kanały z reklamami nie na moje nerwy...
A ostatnio ogląädałem horror "Zbaw nas ode złego" (2014)
i komedię z Sandlerem "Uwiązani" (2014)
Co do "Zbaw nas ode złego" Jeden z lepszych horrorów od 2005 roku w górę. Egzorcyzmy, śledztwo... Film, który trzeba zaliczyć, zwłaszcza gdy na innych kanałach nie ma nic ciekawego.
Co do "Uwiązanych", kolejna typowa komedia z Sandlerem, ale chyba jedna z ostrzejszych.
Dziś czekam na 7 odcinek drugiego sezonu Detektywa.