PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio oglądałeś? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Filmy i seriale (https://playstationforum.pl/forum-filmy-i-seriale)
+--- Wątek: Co ostatnio oglądałeś? (/thread-co-ostatnio-ogladale%C5%9B)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Co ostatnio oglądałeś? - DawidoVader25 - 30-06-2011

Ja ostatnio oglądałem ''Foresta Gumpa"(chyba tak się odmienia) i ten film jest zaje*****.Te powiedzenie " Życie jest jak pudełko czekoladek"! Można śmiać się i płakać, Super film! Ale każdy chyba już go oglądał.Smile


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Dah-Ridah' - 01-07-2011

Tam jest masa cytatów na każdą okazję, aż wejde na wikiquote czy coś takiego.


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Dah-Ridah' - 02-07-2011

Do poniedziałku [tj. 4 lipca] jestem skazany oglądać to co serwuje nam nasza telewizja, dlatego musiałem oglądnąć fiilm [nazywał się chyba Wakacje Rodziny Johnosonów - beeka]. Niespodziewanie włączyłem na moment w którym, kierowca bierze trzy płyty nastolatka, i patrzy, a tam Tupac, Biggie i C - Murder, przystałem na dalej, i to chyba najgorszy film jaki w życiu widziałem, suchar na sucharze, jedynie ta akcja z płytami była okej.




RE: Co ostatnio oglądałeś? - Puma16 - 13-07-2011

Ja ostatnio (dokładnie wczoraj) miałem przyjemność oglądnąć "Social Network". Po film sięgnołem z ciekawości, ponieważ zawsze mnie ciekawił fakt jak Mark Zuckemberg stworzył największy portal społecznościowy na świecie. Scenariusz filmu jest po mistrzowsku napisany i w tej kwestii nie dziwię się, że produkcja Davida Fintchera dostała za tą kategorie oscara (nie tylko za tą) xD Jessie Elsberg znakomicie zagrał swoją rolę . film oceniam na bardzo dobry i polecam każdemu Big Grin


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Dah-Ridah' - 13-07-2011

Oglądałem wczoraj Replikanta. Podejrzewam, że o to twórcom chodziło - niezbyt skomplikowana fabuła, dużo akcji. Jak na takie filmy, gra aktorska była równa i każdy swoją rolę odegrał przyzwoicie. Polecę każdemu, bo takie filmy akcji są najlepsze, bez wstydu wystawię obiektywnie 8/10, pomimo, że w akcji gdzie schodzi po drabinie policjant, widać ewidentnie, iż trzymające przez niego dziecko to zwykła lalka.




RE: Co ostatnio oglądałeś? - ulessus - 14-07-2011

Jako, że są wakacje przypominam sobie mój ulubiony serial- "Rodzinę Soprano". Mistrzowskie ukazanie codziennego życia bossa mafii i jego rodziny.Świetne dialogi i zachowanie bohaterów. Moją ulubioną postacią jest AJ, który swą osobowością jest cholernie podobny do mnie.


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Puma16 - 14-07-2011

Ja wczoraj wieczorem oglądałem Transformers: Zemsta upadłych, co tu dużo pisać, efekty jak zwykle twórcom się udało i były widowiskowe, ale przecież efekty to nie wszystko. W tytułowej "dwójce" fabuła kuleje ,osobiscie wole fabule z "jedynki" była bardziej logiczna. Daje filmowi 6/10 kilka scen mi się podobały i za efekty których nas karmili przez cały seans.


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Dah-Ridah' - 14-07-2011

Płytki Facet 6/10 - Polsat jest teraz w kilkudniowej formie w "puszczaniu" dobrych filmów, wcześniej Replikant, wczoraj Płytki Facet. Bez obciachu zacząłem gdzieś po 15 minutach od rozpoczęcia, i wygodnie [cały dzień czekając na przesyłkę kurierską ze sprzętem AGD i grami na X'a - i ni chooja nic nie przyszło] rozpocząłem seans. Dobra gra aktorska z asekuracją ciekawych dialogów dostarczała ROZRYWKI, bo to najbardziej liczy się w oglądaniu filmów. W obronie również takie smaczki, jak chociażby, przyzwoicie skonstruowana fabuła jak na polsatowską komedię, no i liczyłem na jakiś crap, a tu proszę - miłe zaskoczenie.

Replikant 8,99/10 - Z pełną świadomością, wypowiadanych przeze mnie słów, wystawiam taką a nie inną ocenę. Dlaczego ? Otóż to był po prostu solidny film akcji z domieszką sci-fi, balans pomiędzy owymi gatunkami był jest i będzie, a więc połączenie "szuflad" jak najbardziej trafione. Co wyszło ? Jak już wyżej wspomniałem, solidne kino, które oglądałem z zaciekawieniem, a nie z jakąś marną zajawką, kiedy towarzyszy mi oglądanie z polską telewizją.

To takie małe podsumowanie, na dniach powstanie blog. Stay Tuned!





RE: Co ostatnio oglądałeś? - Puma16 - 18-07-2011

Ja dosłownie godzinę temu obejrzałem "dzieło" francuskiego reżysera Alexandra Aja pt "Blady Stach". Ze Francuskimi horrorami miałem już styczność "Frontiere(s)" 7/10, "Martys: Skazani na strach "6/10 i teraz "Blady strach" który oceniam spokojnie na 7. Na początku film jest typowym Slasherem, ale później obraz francuskiego reżysera zaczyna się coraz bardziej rozkręcać. W filmie obfituje mnóstwo krwawych scen i w dodatku bardzo udanych. Z pozoru film jest przesądzony,[UWAGA SPOILER] ale zakończnie jest bardzo zaskakujące ponieważ widz dowiaduję się o ciemnej stronie głównej bohaterki [KONIEC SPOILERU]. Film mnie mile zaskoczył i polecam każdemu fanom gatunku Smile


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Kratos - 18-07-2011

Ghost in the Shell II: Innocence - z jedynki zrozumiałem niezbyt wiele i co ciekawe i z tej części niedużo wyniosłem. Nie jestem żadnym fanem anime, ale od czasu do czasu lubię coś egzotycznego luknąć. Nie zrozumiałem z filmu dużo może dlatego, że bardziej przypomina książkę niż film i to w dodatku książkę filozoficzną. Odwołania do Biblii i nauk Konfucjusza dałem radę wyłapać, ale jest też spora ilość innych cytatów, którymi przerzucają się kolejne postacie na ekranie. Ale nawet taki amator japońszczyzny jak ja pochyli się nad genialną oprawą tego filmu. Jest to film animowany rzecz jasna i każdy szczegół jest dopracowany niemal do perfekcji. Oczywiście grafika, bo treść to jak dla mnie straszny bełkot. Całość skupia się na rozważaniach i różnicach, które dzielą ludzi i roboty, mocno upraszczając. 6+/10