PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio oglądałeś? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Filmy i seriale (https://playstationforum.pl/forum-filmy-i-seriale)
+--- Wątek: Co ostatnio oglądałeś? (/thread-co-ostatnio-ogladale%C5%9B)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Co ostatnio oglądałeś? - MInix4510 - 08-09-2013

A ja sobie oglądałem ostatnio "3 metry nad niebem"


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Dominik37 - 05-10-2013

"Nie bój się ciemności"

Co powiem o tym filmie? Jak na moje nerwy za słaby, a te myszy coś nawet nie przestraszyły mnie swoim wyglądem i populacją, oraz czynami.


Edit:

Paranormal Activity 2- beka na sali.

Po prostu, czego się miałem bać? Latających ludzi, którzy się odbijają? Jedynie co mnie wystraszyło, gdy podskoczyłem to wyskakająca przed twarzą zakrwawiona twarz. Ale to było prawie raz. U mnie w domu wszyscy spali, oprócz mnie, a ja się tak śmiałem widząc, jak duch kobietą rzuca po całym domu, aż mamę obudziłem Big GrinDDDDD.


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Mr.Q - 10-10-2013

Obecność...
Spoilery!
Kratos narobił mi ochoty, ale niestety - dla mnie kicha. Film miał bardzo mocny wstęp - scena z demonem na szafie była naprawdę mocna, prawie się zesrałem. Niestety, dalej było już z górki. Cała akcja została moim zdaniem źle poprowadzona. Zbyt mało było odczytywania znaków ze strony sił nieczystych, za dużo bezsensownego latania (akcje za dnia). Scenarzystom nie udało się mnie już więcej nastraszyć, kolejne demony nie robiły wrażenia. Scena finałowa - moim zdaniem bardzo słaba... Tak naprawdę film był nudny. Trwał dobre półtorej godziny, z czego 'prawdziwej akcji' było ze 30 minut. Jeśli chodzi o egzorcyzmy, prym wciąż wiedzie Emily Rose...
5/10.


''. Cała filozofia strachu sprowadza się do grupki 11 osób siedzących w jednym dużym domu i przemieszczających się między pokojami kiedy jedno z nich potrzebuje pomocy. W momencie pojawienia się reszty domowników duchy znikają. [...] Jedynymi ofiarami w tym filmie działalności paranormalnych jest pies i kilka kruków. Reszta to po prostu kilka wystraszonych dziewczynek i dorośli ludzie którzy między "atakami" wyjaśniają kolejne możliwe powiązania dziwnych zjawisk ze światem demonów. Film kończy się wielkim rodzinnym przytuleniem w blasku słońca, ćwierkania ptaszków i śmiechów wszystkich bohaterów.''

Podpisuję się.


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Dominik37 - 11-10-2013

@up

Ten film to po prostu dno i wodorosty. Strata kasy, by iść do kina, dobrze, że ja nie poszedłem do kina na stratę kasy, tylko obejrzałem w necie.

Pozwolę sobie napisać amatorską recenzję:

Przed obejrzeniem filmu nastawiałem się na wielki strach, niestety, ale zawiodłem się. Zgadzam się z tym co Mr.Q napisał, że mocne były tylko te 30 min, a reszta to po prostu film komediowy, czy tam obyczajowy. Jak tylko opowiadali historię, to zaraz chciałem wyłączyć film, bo się przestraszyłem, jak nigdy dotąd. Postanowiłem obejrzeć do końca, i zawiodłem się. Był klimat horroru, bo oglądałem z napisami, niektóre mogły przestraszyć, ale nie mnie.


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Mr.Q - 12-10-2013

Przylądek strachu.
De Niro wciela się w rolę psychopatycznego mordercy, Maxa Cady'ego. Po 14 latach za kratami Max wychodzi na wolność i ma jeden cel - zemścić się na swoim adwokacie, który zataił przed sądem pewne fakty jego sprawie. Cady nie jest jednak zwykłym zabójcą, krew na rękach nie zaspokoi jego żądzy zemsty - zamierza pokazać swojej ofiarze co to znaczy żyć w strachu i zaczyna prześladować jego rodzinę...
Niezły thiller w starym stylu, choć momentami bardzo naiwny. GENIALNA rola GENIALNEGO De Niro w roli czarnego charakteru - aż przykro się robi, gdy patrzy się na to, co teraz się z tym gościem porobiło. Film z pewnością nie dla każdego, jest bardzo specyficzny, momentami trochę się ciągnie. Ma jednak ten klimat który nie pozwala odejść od ekranu przed zakończeniem...

[spoiler]
Miałem nadzieję, że Max na końcu zgwałci i wybije całą rodzinę. Naprawdę szkoda, że film miał szczęśliwe zakończenie...[/spoiler]


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Dominik37 - 12-10-2013

Laleczka Chucky: Następne Pokolenie

Wreszcie jakiś film, który mnie przestraszył. Ogółem cały film to był horror komediowy, było mnóstwo zabawnych tekstów, mnóstwo wulgaryzmów, a ta część to typowe wychowywanie synka. Sam syn chciał ich poznać, bo słyszał, że będzie film o nich, i po krótkim czasie dowiaduje się, czym oni się zajmowali przez ten czas, a jego matka wyczytałą w jakieś tam książce, że zabijanie przez Chucky'ego to jest nałóg, jak narkotyki, a potem jednemu gościowi przecięła brzuch, a temu jelita wyleciały razem z flakami,i schowała go do szafy. A na koniec synek zabił tatusia, ale po 5 latach okazuje się, że jego renka jest żywa, więc jak dzieciaczek odpakował pudełko, to ta renka go udusiła, i koniec filmu.


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Mr.Q - 13-10-2013

Gorączka / Heat (1995)

Wirtuoz zbrodni, Neil McCauley (De Niro) wraz ze swoją grupą przestępczą (Val Kilmer, Danny Trejo,Tom Sizemore) organizuje napad na furgonetkę z obligacjami. Podczas roboty coś idzie nie tak i na miejscu ginie trzech strażników. Do akcji wkracza porucznik Vincent Hanna (Al Pacino), który łączy fakty i szybko łapie trop przestępców. McCauley organizuje już następny cel - olbrzymi skok na bank, po którym zamierza wycofać się na emeryturę. Nie wie jednak, że Hanna zna już jego plany o krok do przodu...
Starcie Pacino z De Niro to prawdziwy pojedynek gigantów i trzy godziny świetnego kina. Trzeba zobaczyć!


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Dominik37 - 01-11-2013

Wczoraj na TCM oglądałem Oszukać przeznaczenie 2. Pierwsza scena była niezła, tak jakby Fast&Furios z dawką grozy. Scena ze strażakiem, i uwięzioną babą też była niezła, a zwłaszcza przy momencie poduszek awaryjnych, a w oparciu była ta belka ostra jak brzytwa, i jej głowę przebiło. Ostatnia scena z grillem była bekowa, chłopiec poszedł do grilla po coś, a kadr był głównie skierowany na rozmawiających ludzi, a tu "Jeb" grill wybuchł, tamten debil też, i na talerzu jej mamy była ręka synka. I ten jej krzyk przerażenia i koniec filmu.


RE: Co ostatnio oglądałeś? - adamiko - 01-11-2013

Może staroć, ale zawsze 

Dziecko Rosemary

Po obejrzeniu "Egzorcysty" miałem ochotę na następny naprawdę dobry horror, który ma już parę lat. Srogo się zawiodłem, szykowałem się na naprawdę straszne sceny a na dobrą sprawę nie było się, czego bać. Ktoś kiedyś mówił mi o finałowej scenie - jakby pokazali to dziecko może bym się przestraszył, a tak sam w pokoju w ciemnej nocy bardziej mi się chciało spać niż bać.


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Dominik37 - 01-11-2013

Cóż, to był film wyreżyserowany przez Romana Polańskiego, więc na wielkie kino jak na tamte czasy nie wyglądało. Wiem sam, bo oglądałem od połowy, a moja mama oglądała od początku, i chyba jedyne co było straszne to: zgwałcenie przez demona. Też myślałem, że pokażą te dziecko, ale moja mama w latach 80.-tych sporo się tego naoglądała, i wiedziała co i w jakim czasie się stanie. Ona woli bardzo bardzo dużo lepsze horrory.

Dziś kolejna seria na TVN: Paranormal Activity 3