PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio oglądałeś? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Filmy i seriale (https://playstationforum.pl/forum-filmy-i-seriale)
+--- Wątek: Co ostatnio oglądałeś? (/thread-co-ostatnio-ogladale%C5%9B)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Co ostatnio oglądałeś? - RafalKa - 30-08-2013

NIE Smile


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Szymon - 30-08-2013

Widać nie zrozumiałem pytania Big Grin No cóż tak bywa.

Tak więc ja ostatnio oglądałem film "Wyspa". Trochę miałem ciarki ale film okazał się bardzo wciągający.


RE: Co ostatnio oglądałeś? - JaDCorbeN - 30-08-2013

Teraz akurat: Oblivion - Niepamięć - jeden znowu z ciekawszych filmów pomimo Toma grającego główną rolę. Ale ciekawie się oglądało i mogę polecić z czystym sumieniem.


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Kratos - 30-08-2013

Szymon napisał(a):Tak więc ja ostatnio oglądałem film "Wyspa". Trochę miałem ciarki ale film okazał się bardzo wciągający.

Ale która "Wyspa"? Ja sam 2 filmy o tym tytule oglądałem. Ten dupowaty sajens fikszyn?

Obecność (The Conjuring) - nie cierpię horrorów i nie oglądam chyba, że muszę, a ten musiałem, bo było światełko w tunelu, że nie jest to kolejny powtarzalny gniot. James Wan, gość od pierwszej Piły i niedawnego Naznaczonego już po raz 3 zrobił horror, który śmiało można uznać za jeden z najlepszych ostatnich lat. Demony, duchy to motywy, z którymi zdaje się już nic nie można zrobić, a jednak udało się stworzyć horror, na którym niejeden podskoczy z wrażenia. Mało efekciarstwa, sporo straszenia. 8/10


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Szymon - 30-08-2013

Kratos napisał(a):Ten dupowaty sajens fikszyn?
Tak, chodzi o to. Jak klonowali ludzi i wykorzystywali klonów jako zabezpieczenie dla oryginałów, np. jako dawca narządów w przypadku choroby.


RE: Co ostatnio oglądałeś? - RafalKa - 30-08-2013

Kratos napisał(a):Obecność (The Conjuring) - nie cierpię horrorów i nie oglądam chyba, że muszę, a ten musiałem, bo było światełko w tunelu, że nie jest to kolejny powtarzalny gniot. James Wan, gość od pierwszej Piły i niedawnego Naznaczonego już po raz 3 zrobił horror, który śmiało można uznać za jeden z najlepszych ostatnich lat. Demony, duchy to motywy, z którymi zdaje się już nic nie można zrobić, a jednak udało się stworzyć horror, na którym niejeden podskoczy z wrażenia. Mało efekciarstwa, sporo straszenia. 8/10
yep film który również polecam dla osób które lubią się bać (chociaż jak to z nami ludźmi co dowodzi inny temat na forum: każdy z nas boi się czegoś innego Smile )

(30-08-2013, 22:08)RafalKa napisał(a): Pytanie do wszystkich:
co to jest:
1. głupi i głupszy
2. dziewczęta z nowolipek
3. pierwsza 10 u dentysty na NFZ

Dla zwycięzcy przesyłam kaskę na czteropak lub jeśli ktoś jest niepełnoletni to dorzucę 20 pln na jakąś grę
czas do 30.08.br do 12.00
POWODZENIA

EDIT: Szymon mnie uświadomił że muszę doprecyzować: chodzi o wspólny mianownik Smile

Przejrzałem posty no i 20 złociszy zostaje u mnie Smile

odp: GRUPA ŚMIERCI DLA POLSKI Wink


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Kratos - 02-09-2013

Straszny film 5 - obejrzałem, bo poczułem, że to mój obowiązek z jakiegoś powodu albo po prostu chciałem się pośmiać. Nie powiem, kilka razy parsknąłem głównie z powodu natężenia głupoty (przerzucanie się tytułami przez Snoop Dogga i tego drugiego), bo kilka scen dosyć trafnie obśmiewało obecne trendy w kinie. Na głównej tapecie Mama i Paranormal Activity, a w tle Czarny łabędź czy Geneza planety małp. Cała seria mnie nigdy jakoś nie przekonywała, ale miała swoje momenty. W tej części wydaje mi się więcej rynsztokowego humoru, który czasem mi się podoba, ale tu akurat jest najniższych lotów i zupełnie bez polotu. Scenariusz pisany na kolanie, a nakręcenie tego filmidła nie mogło zająć więcej niż 3 dni. I za każdy dzień 1 oczko - 3/10.

P.S. RafalKa dalej nie wiem o co ci chodzi ;)


RE: Co ostatnio oglądałeś? - ZeberkoPL - 04-09-2013

jadcorben napisał(a):eraz akurat: Oblivion - Niepamięć - jeden znowu z ciekawszych filmów pomimo Toma grającego główną rolę. Ale ciekawie się oglądało i mogę polecić z czystym sumieniem.

Możliwe Spojlery



Cytat:Film ratuje jedynie ładnie zrobiona wizja ziemi .Fabuła to pełna zrzynka z "Moon" tyle że w tym drugim klimat był ciężki namacalny , tu dostajemy za to ładne efekty... a takie bzdury jak to pierwsze sępy biegaja na czworaka zaniżaj moja ocenę .

Wczoraj obejrzałem Straszny Film 5 nie będę powtarzać to co już Kartos powiedział .Wydaje mi się że część troszkę słabsza od poprzednich ale nie jest źle.


RE: Co ostatnio oglądałeś? - piotros - 05-09-2013

Po przejściu SH Downpour, postanowiłem w końcu obejrzeć film Silent Hill Apokalipsa 3D i generalnie nie czułem tak jak Q i Sandi strachu i odosobnienia jak w grach, ale film jako film można moim zdaniem uznać za udany. Podobały mi się te częste nawiązania do SH3, a na końcu jeszcze było krótkie nawiązanie do 0rigins i Downpour, co też mi się spodobało. Smile Taki mały uśmieszek pojawił mi się na twarzy jak zobaczyłem te nawiązania... Wink
Efekty 3D wydaje mi się, że nie były aż takie złe, chociaż był to mój pierwszy obejrzany film w 3D. Smile
Film jak i pierwsze przejścia gier, oglądałem wieczorem/w nocy i chyba będę musiał jeszcze raz go sobie obejrzeć, żeby dokładniej zapoznać się z całością. Niestety nie dałem rady obejrzeć go jednym ciągiem. Zacząłem za późno oglądać, a jeszcze byłem za bardzo zmęczony i musiałem przerwać oglądanie, bo bym zasnął. Sad


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Dominik37 - 07-09-2013

No cóż, w ciągu ostatnich 24h nic nie oglądałem, ale ostatni film jaki oglądałem to: Paranomal Activity na TVN.


Edit: Muszę przyznać, że ilekroć obejrzałem ten film, to zawsze trząsłem się jak galareta słysząc tamte odgłosy. Z początku byłem zniechęcony do oglądania po tym fatalnym meczu (sędzia kalosz). Ale jak ta kobieta opowiadała co się działo podczas kilku lat, to ciut było chore.