PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio oglądałeś? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Filmy i seriale (https://playstationforum.pl/forum-filmy-i-seriale)
+--- Wątek: Co ostatnio oglądałeś? (/thread-co-ostatnio-ogladale%C5%9B)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Kratos - 08-07-2013

I jakieś odczucia w związku z tym? Ja akurat nigdy go nie widziałem w całości.


RE: Co ostatnio oglądałeś? - DawidoVader25 - 08-07-2013

Co do "Drogówki" może i masz racje ale jednak "bolało" jak się na to patrzyło Sad A co z tą sceną opisywaną przezemnie w pytaniu? Mógłbyś mi wytłumaczyć o co tu chodzi?


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Kratos - 08-07-2013

Jakieś służby go chyba zwinęły. Nie pamiętam już dokładnie (ale wiocha oglądałem 2 miechy temu i już zapomniałem ;D).


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Szymon - 08-07-2013

(08-07-2013, 20:53)Kratos napisał(a): I jakieś odczucia w związku z tym?
Film jest naprawdę dobry, początek trochę dezorientuje, natomiast podczas oglądania, wszystko układa się w całość. Może wykonanie tego filmu było średnie, a teksty nie zawsze mnie rozśmieszały - mimo to mogę śmiało powiedzieć, że twórcy odwalili kawał dobrej roboty.
(08-07-2013, 20:53)Kratos napisał(a): Ja akurat nigdy go nie widziałem w całości.
To był błąd. Ten film trzeba obejrzeć od początku do końca, chociażby po to, żeby poznać sens.


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Kratos - 08-07-2013

Okej, w takim razie obejrzę. Oglądam właśnie jakieś pojedyncze śmieszne sceny na jutjubie, a w tv jakoś zawsze mi umykał. Wypożyczę zatem.


RE: Co ostatnio oglądałeś? - JaDCorbeN - 10-07-2013

Oglądam film pt Guns, Girls and Gambling w polskim tłumaczeniu: Pistolety, Dziewczyny i Poker. Nie będę rozpisywał o czym jest to można poczytać tu:
http://www.filmweb.pl/film/Spluwy%2C+dziewczyny+i+poker-2011-587227
ale powiem jedno: film jest genialny pod względem zwrotów akcji, wydarzeń i zakończenia którego można domyśleć się dopiero pod koniec. Czyli ubaw po pachy zwłaszcza z komentarzy głównego bohatera. Ale oglądając ten film naszły mnie skojarzenia z Tarrantinem normalnie jakby on reżyserkę uprawiał czy scenariusz pisał.
Stąd wziął się drugi który zaraz po tym oblukałem: Kill Bill to już chyba klasyka, a pierwszy film przypomina właśnie trochę go (w moim odczuciu oczywiście)


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Kratos - 10-07-2013

Wszystko, co przypomina choć odrobinę Tarantino biorę w ciemno chociażby po to, żeby samemu się przekonać czy to film w jego stylu czy marna podróbka. Podjarałem się już tym filmem, bo pierwszy raz o nim słyszę, a tu się okazuje, że są tylko wersje z lektorem, a napisów brak. Szkoda bardzo.

Czas surferów - obejrzałem w końcu i tu również Tarantino wypłynął. W początkowych scenach mamy nawet dosadnie pokazane jak bohaterowie oglądają "Wściekłe psy". Ogólnie cały film jest mocno wzorowany na wspomnianym tytule - zaburzona chronologia, charakterystyczne żarciki, odniesienia do innych filmów, momentami krwawe sceny. Oczywiście wszystko zostało podciągnięte odpowiednio jak na polskie warunki, ale nie jest źle. Chociaż scena rozkmina o kaczce dziwaczce nie dorasta analizie "Like a virgin" Madonny z Tarantina. Mimo to jest sporo śmiechu, ale wiadomo jak to komedia. Musiałbym po jakimś czasie obejrzeć drugi raz, żeby sprawdzić czy to nie przypadkiem jednoseansowiec i czy za kolejnymi razami będzie tak samo śmieszyła. Komedia pomyłek, gdzie banda popaprańców potrafi spieprzyć nawet tak proste zadanie jak porwanie biznesmena. Jakieś 7/10.


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Dominik37 - 24-08-2013

Film Boo, ale tylko urywki, bo mi się chciało spać.


Co ostatnio oglądałeś? - Szymon - 24-08-2013

Straszny Film 5. Jestem zawiedziony, Charlie Sheen był tylko przez 2 minuty, humor nie był tak kontrowersyjny jak w poprzednich częściach i tego najbardziej mi brakuje. Nie było też Anny Faris, ją całkiem nieźle zastąpiła Ashley Tisdale.
W filmie zbędni okazali się Snoop Dogg czy Mike Tyson - po co tam oni?? Zamiast bulić za nieśmieszne znane postacie mogliby zainwestować w scenariusz, który by po prostu zmiażdżył. A tak nie jest.
Niemniej zdarzały się też śmieszne sceny jak np. impreza odkurzaczy albo powtarzanie klątwy. Tu widać ktoś jeszcze czuwał ze starej ekipy filmowej.

Myślę, że film wart jest obejrzenia. Ale nie będzie jakiegoś szoku. Po prostu spodziewałem się wiecej.


__________________
Tapnięte z iPhone 3GS


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Kratos - 24-08-2013

Noc oczyszczenia znana też jako The Purge. Kolejny film grozy o stosunkowo małym budżecie, który osiągnął spory sukces w kinach, ale niestety zbyt dobry to on nie jest. Wszystko oparto na bardzo ciekawym pomyśle, choć bardzo absurdalnym. W ciągu roku istnieje jeden konkretny dzień, a dokładnie 12 godzin, w czasie których możliwa i legalna jest każda zbrodnia. Władze przekonują, że ten prosty pomysł doprowadził do tego, że drastycznie spadło bezrobocie i bieda, a gospodarka pnie się dzięki temu do góry. Cała akcja odbywa się jednak na terenie jednego domu bogaczy, co nieco psuje efekt. Dodatkowo przez większość filmu jest ciemno jak w pewnej części ciała, co miało pewnie sztucznie podkręcić klimat, ale niestety tego nie zrobiło. Szybko z filmu robi się bezmózga sieczka, która oprócz wyjściowego pomysłu nie ma nic do zaoferowania. 5/10