PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Co ostatnio oglądałeś? - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: HydePark (https://playstationforum.pl/forum-hydepark)
+--- Dział: Filmy i seriale (https://playstationforum.pl/forum-filmy-i-seriale)
+--- Wątek: Co ostatnio oglądałeś? (/thread-co-ostatnio-ogladale%C5%9B)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


Co ostatnio oglądałeś? - Kratos - 24-03-2011

Tytuł i choćby ze 2 zdania o filmie i jego odbiorze czy ocena wasza. Posty z samymi tytułami będą kasowane.

Ja ostatnio oglądałem "Krzyk 3" i nie będzie żadną tajemnicą, jeżeli powiem, że to najsłabsza jak do tej pory część cyklu. Głupia fabuła i powtarzalność to główne grzechy tego filmu. A samo zakończenie to już w ogóle padaka mówiąc najkrócej. Szczerze mówiąc mam już dosyć patrzenia na zapłakaną Sidney i jego tzw. śledztwa na spółkę z policją i tą dziennikarką. Za kilkanaście dni wchodzi do kina czwarta część i coś mi mówi, że przebije głupotą poprzedniczkę. Jak dla mnie 4+/10.


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Puma16 - 25-03-2011

Jedna uwaga nie ocenia się filmu, który nawet jeszcze nie wyszedł na ekrany kin Tongue

Ja ostatnio obejrzałem: "Avatar" 10/10, "Seven" 10/10 "Jak wytresować Smoka" 9/10, "Dystrykt"9 9/10

Może kilka słów o "Dystrykcie 9" ,którego obejrzałem chyba tydzień temu.

Moim zdaniem jeden z najlepszych filmów o tematyce istot poza ziemskich. Znakomita fabuła, nieprzewidywalna, scenariusz oryginalny, efekty specialne też niczego sobie naprawdę jeśli ktoś poszukuje filmu o obcych cywilizacjach gdzie fabuła jest nie oklepana to obowiązkowo musi obejrzeć "Dystykt 9" fanatycy kina sf również nie będą zawiedzeni.

Kilkka słów o "Avatarze"

nie bez powodu oceniłem ten film "arcydziełem" scenariusz troche mało oryginalny, który stanowi jedyną małą zalętą filmu. Reszta jest na najwyżym poziomie gra aktorska, efekty specialne, ale największą uwagę podczas oglądania tego "dzieła" zwróciło na mnie scenografia coś niesamowitego. Smile


RE: Co ostatnio oglądałeś? - reg-reconnect - 29-03-2011

(25-03-2011, 17:32)Puma16 napisał(a): Kilkka słów o "Avatarze"

nie bez powodu oceniłem ten film "arcydziełem" scenariusz troche mało oryginalny, który stanowi jedyną małą zalętą filmu. Reszta jest na najwyżym poziomie gra aktorska, efekty specialne, ale największą uwagę podczas oglądania tego "dzieła" zwróciło na mnie scenografia coś niesamowitego. Smile

zgadzam sie, najwiekszy plus filmu to ta kraina ktora prezentuje sie przepieknie, a jeszcze w 3D to po prostu chcialo by sie dostac dodatek do filmu pokazujacy cala kraine Avatara pod koniec filmu (w 3D oczywiscie ^ ^)


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Kratos - 04-05-2011

Film "Ghost in the Shell" na podstawie mangi i chociaż średnio mi się spodobał to muszę przyznać, że nie chcę wiedzieć co jeszcze siedzi w głowie tych małych Japończyków. "Matrix" przy tym anime to jakaś naiwna bajeczka. Może kiedyś obejrzę drugi raz uważniej, bo przyznam, że kilka rzeczy tu nie ogarnąłem. Ale chylę czoła za pomysł i perfekcyjne wykonanie.

7/10


RE: Co ostatnio oglądałeś? - krzysiek19 - 05-05-2011

zapowiedz fajny film katastroficzny polecam!!!!


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Puma16 - 22-05-2011

Ja ostatnio obejrzałem:

Bunkier-thriler z domieszką dramatu 8/10

pogrzebany-świetny orginalny thrriler z niezłą rolą reynoldsa 8/10

siedem dusz-dramat z moim ulubionym aktorem 7/10


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Kratos - 05-06-2011

"Inwazja: Bitwa o Los Angeles" - bardo średniacki i nic nie wnoszący do kina film o inwazji obcych na Ziemię, tym razem obcy to roboty, ciekawe... Można obejrzeć, ale tylko, jeżeli ktoś lubi takie efektowne kino, bo dialogi, scenariusz i wykonanie to ogólna mizernota. Góra 5/10


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Kraszu - 05-06-2011

Puma16

Ja również dosłownie kilka dni temu oglądałem "Siedem dusz" z Willem Smithem. Jest to ulubiony aktor. . . mojej dziewczyny - ależ on jej się podobaSmile Ja też lubię filmy z nim, a "Siedem dusz" naprawdę jest solidnym, poruszającym dramatem. Scenariusz ciekawy, ogólnie pomysł na film innowacyjny. Tylko zastanawia mnie czy z tymi oczami to jest możliwe (z punktu widzenia medycyny).

Co do "Dystryktu 9". Tobie film się bardzo podobał - ok szanuję to, ale dla mnie to jeden z najgorszych filmów które w życiu widziałem. Takiego chłamu ze świecą szukać. Ewentualnie poziomem dorównuje mu "Wojna polsko-ruska" z Borysem Szycem.
Totalna klapa jak dla mnie. Najbardziej niezrozumiałe jest to, że ów film z reguły zebrał wysokie noty i pozytywne recenzje. Jedyny plusik za to, że obraz przekazuje ponadczasowe treści - takie jak brak akceptacji społeczeństwa dla odmienności, czy ludzkie okrucieństwo.
Takie moje zdanie na temat tego "dzieła" i raczej go nie zmienię. Jeszcze ta forma pseudo-amatorskiego reportażu. . . Zupełnie mi nie podeszła. 3/10


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Dah-Ridah' - 05-06-2011

Ja tam nie wiem, co ja nawet ostatnio oglądałem.. a, już wiem.. Deep Cover z 1992 roku.


RE: Co ostatnio oglądałeś? - Dziaba - 05-06-2011

Ja kolejny odcinek skazanego na śmierć Smile