PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Metal Gear Solid - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation (PSone) (https://playstationforum.pl/forum-playstation-psone)
+--- Dział: Gry (https://playstationforum.pl/forum-gry)
+--- Wątek: Metal Gear Solid (/thread-metal-gear-solid)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Metal Gear Solid - Kratos - 20-03-2011

[Obrazek: 451422.1.jpg]



Zapraszam do dyskusji o grze.




RE: Metal Gear Solid - Woocash88 - 21-03-2011

Od tego wszystko się zaczęło, moje zamiłowanie do serii Metal Gear Solid, znam całą tą grę na pamięć, przeszedłem całą kilkadziesiąt razy i nadal mam ochotę do niej wracać, chyba nigdy mi się nie znudzi. Polecam


RE: Metal Gear Solid - Sandinista - 21-03-2011

Zgadzam się z poprzednikiem. MGS jest jedną z nielicznych gier, które mógłbym przechodzić w nieskończoność. Oczywiście w określonych odstępach czasuTongue. Niesamowita historia, nietuzinkowi bohaterowie zarówno Ci dobrzy i Ci źli (zarazem najnormalniejsi w całej serii), masa smaczków, easter eggów nie pozwalają się nudzić z tą pozycją. Muzyka towarzysząca podczas gry to również majstersztyk, gdzie na czele stoi motyw przed walką z Psycho Mantisem czy końcowy utworek The Best Is Yet To Come. Mimo, że oprawa graficzna jest sprzed epoki gra wcale, a wcale nie odstrasza.


Metal Gear Solid - Kraszu - 23-03-2011

A ja w tej grze zakochalem się od . . . czwartego wejrzenia. Pierwsze kontakty z tytulem były dla mnie koszmarem. Po pierwsze slaba, nieczytelna wręcz grafika w filmiku wejściowym, później na samym początku kiedy weszlem do wody, a poza tym w ogóle nie kumałem filozofii skradanki dlatego gra kilkakrotnie lądowała w pudle. Jako wyżeracz platformerów, przygodówek czy FPSów od razu z pięściami na strażników waliłem twardo! A jak to się kończyło to możecie się domyślić... Później jednak się zmusiłem bo myślę sobie że skoro gra jest uważana na klasyk to nie może być shit. No i zaczęła się Snakemania. Wielki to tutuł-ścieżka dźwiękowa jest perfekcyjna, walki z bossami niezapomniane. Fabuła wciąga niesamowicie, ponadto gra potrafi wzruszyć-los jaki spotkał Sniper Wolf... Jedna z gier, które nigdy się nie zestarzeją ze względu na ponadczasowy Gameplay. Ponadto teraz uważam, że gra wcale nie ma słabej grafiki-słabo zrobione są jedynie cut scenki


RE: Metal Gear Solid - drakon - 23-03-2011

Cut-sceny w "jedynce" to moim zdaniem rewelacja, podobnie jak te w Vagrant Story Smile. Muzyka rewelacyjna.
PS Chociaż i tak nic nie przebije pierwszego Metala na NESa...


RE: Metal Gear Solid - g4pol - 01-05-2011

Jedyna gra z takim starzem do której wracam nie ustannie. WG mnie lepsza niż MGS2


RE: Metal Gear Solid - Gaijin - 31-01-2012

Była to jedna z pierwszych gier na ps1 w którą grałem pamiętam jak z kumplem robiliśmy nocke z tym właśnie tytułem i bite 14 godzin spędziliśmy przy niej. Wspomnienia ah to były piękne czasy teraz chyba nie dałbym rady spędzić tyle czasu przy jednej grze próbowałem parę razy ale nie wyszło


RE: Metal Gear Solid - ashin - 31-01-2012

Pamiętam, że nie potrafiłem w tej grze dusić... przerzucałem przeciwnika po 10 razy i raz na jakiś czas się udało xD ech szkoda bo straciłem całkiem dobrą grę o wspaniałej fabule. Dłużej grałem w drugi tytuł MGS wydany na PSX VR Mission bodajże.


RE: Metal Gear Solid - Killer - 31-01-2012

Nie ukończyłem.Może kiedyś do niej wrócę.Ale wspomnienia z,tą grą mam jak najbardziej pozytywne.Ta satysfakcja przejścia nie zauważonym do tego pamiętne chowanie się w kartonie.Smile Przydałoby się odświeżenie tej gry w HD ale oczywiście wydali wszystkie pozostałe części w HD tylko tej nie:/ Ale na pewno kiedyś ją odświeżą tak samo jak Finala 7 i 8Smile


RE: Metal Gear Solid - Gaijin - 31-01-2012

Z tego co wiem to odświeżona wersja 1 jest na gamecube ale niestety nie jest w hd