PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum
Temat usunięty przez autora - Wersja do druku

+- PlayStation Forum - PS5, PS4, PS3, PS2, PSone, PSP, PS Vita Forum (https://playstationforum.pl)
+-- Dział: PlayStation 2 (PS2) - Gry (https://playstationforum.pl/forum-playstation-2-ps2-gry)
+--- Dział: Archiwum (https://playstationforum.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Temat usunięty przez autora (/thread-temat-usuniety-przez-autora--23060)

Strony: 1 2 3


Temat usunięty przez autora - Draco - 11-09-2012

Nie wyrażam zgody na dalszą publikację niniejszego posta na playstationforum.pl . Informacje które były tu zawarte możecie znaleźć na moim Joggerze.


RE: Instalacja FMCB na nieprzerobionej konsoli (PAL/NTSC) - Kratos - 12-09-2012

Normalnie czary-mary. Co ci ludzie nie wymyślą ;D Zapewne zdecydowana większość wgra sobie FMCB tradycyjnym sposobem czy kupi od kogoś gotowca, ale przypinam, bo może ktoś akurat skorzysta z tego sposobu.


RE: Instalacja FMCB na nieprzerobionej konsoli (PAL/NTSC) - Zofik7 - 13-11-2012

Czy ktoś próbował zrobić tą instalkę mam PS2 scph-77004, po zamianie i odpaleniu lvl 2 w 007 mam czarny ekran... nic więcej się nie dzieje.. Próbowałem z 3 różnymi plikami uncompressed BOOT.ELF i nic ciągle to samo. Może ktoś pomoże Smile


RE: Instalacja FMCB na nieprzerobionej konsoli (PAL/NTSC) - Draco - 13-11-2012

Nazwę pliku powinieneś zmienić na DRIVING.ELF. Po przejściu pierwszego poziomu należy zapisać grę i powrócić do menu. Następnie (będąc w menu) robisz podmianę płyt i z poziomu menu uruchamiasz drugi poziom. Wszystko powinno działać.


RE: Instalacja FMCB na nieprzerobionej konsoli (PAL/NTSC) - Zofik7 - 14-11-2012

No własnie mam zrobioną płytę z plikiem.. Tylko po włączeniu 2 poziomu wywala czarny ekran i kapa...


RE: Instalacja FMCB na nieprzerobionej konsoli (PAL/NTSC) - NefrizPL - 26-12-2012

co do kroku 4 instalator sam się odpali ??? Tongue czy jak to wygląda ? :>


RE: Instalacja FMCB na nieprzerobionej konsoli (PAL/NTSC) - Draco - 26-12-2012

Instalator FMCB jest normalnym programem przeznaczonym dla PS2 w formacie ELF. Dzięki temu możesz go uruchomić, tak samo jak każdy program, dzięki menadżerowi plików którym jest uELF dla PS2


RE: Instalacja FMCB na nieprzerobionej konsoli (PAL/NTSC) - NefrizPL - 26-12-2012

no ok , ale z FMCB stycznośc prawdo podobnie bede miec po raz pierwszy jutro Tongue więc jak to wygląda po podmianie płytek i uruchomieniu 2 lvl co robię ??? wyłaczam gre czy poprostu pena wkładam a ps2 reszte samo robi ??? czy po uruchomieniu 2 lvl coś się pokaże ??? Tongue


RE: Instalacja FMCB na nieprzerobionej konsoli (PAL/NTSC) - Draco - 26-12-2012

Po uruchomieniu drugiego poziomu automatycznie włączy Ci się uELF. Następnie włóż pendrive z instalatorem FMCB i z poziomu uruchomionego juz uELFa uruchom instalator znajdujący się na płycie. Jeśli chcesz zobaczyć jak to wygląda poszukaj filmików na YT, jeden chyba nawet ja umieszczałem w którymś swoim poście więc możesz poszukać linka w moich starych wpisach.


RE: Instalacja FMCB na nieprzerobionej konsoli (PAL/NTSC) - Ramosus - 05-01-2013

Witam. Postanowiłem to sprawdzić. Na razie kupiłem pierwszą z wymienionych gier. Jest to NHL 2004. Żeby nie było, całą instrukcję przeczytałem kilkakrotnie i pomału, wręcz nauczyłem się jej na pamięć. Już dzisiaj mogę wykluczyć pierwszą z tych gier czyli NHL 2004. Nie zawiera ona żadnego z plików ELF. nigdzie! A dokładnie przeszukałem całą zawartość dyski za pomocą wymienionego programu Apache. Dodatkowo pojawia się kolejny problem. Po odpaleniu gry w konsoli jest oczywiście menu game mode, ale play online już nie ma. Co do kolejnych gier, dam oczywiście znać.